Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

matpaj
15. feb 2010

a ja si idem vycerpat celu dovolenku pred MD....tak ja neviem......ale vraj to mozem, ved uz to mam v praci dohodnute a vypocitane.....

lucik...
15. feb 2010

mat dle mýho záleží na zaměstnavateli...

klari přesně, to mi minule říkala tchýně.. To bych jí hned něco řekla 😀 Já to samozřejmě vim, že čim blíž porodu tim hůř se bude spát a pak už vůbec že 😀 Ale musí mi to snad připomínat? Nebo si myslí že to nevim 😠 😠 😀 😀 😀

nikkka
15. feb 2010

presne tak zalezi od zamestnavatela..

xxx.klarka
15. feb 2010

lucik, ne asi. A nebo mě dokáže vytočit když ke mě někdo přijde a ptá se "tak co ty?" co by asi ty vo** 😀

matpaj
15. feb 2010

tak ja mam "super" zamestnavatela.......

inak aaadus 🙂 mna pred chvilou vyzuvala kolegina.....z tych snehul.....ja sa neviem uz vyzut....a keby si vydela vcera ked som si ich v tom obchode skusala.......moj mm sa tam za mna normalne hanbil.....a pre mna to bola poriadna rozcvicka.... 😝

nikkka
15. feb 2010

aj mne uz idu na nervy otazky typu "ako sa citis" "aj si pribrala.." a kazdemu stale to iste hovorit mi ide na nervy..

lucik...
15. feb 2010

nikka přesně 😀 "jak ti je" "kolik si nabrala" "ty už máš ale břicho" apod.. To bych hned dala ránu mezi oči 😀 😀 😀

zzuzullka
15. feb 2010

baby, ale už len 3 mesiace, tak to nejako vydržíme a potom sa na nás už nebude nikto pozerať, všetci budú obdivovať len bábo 🙂

budete si dávať niečo na kočík proti urieknutiu? ja premýšľam nad červenou mašličkou, neviem či sa dáva ešte niečo

lucik...
15. feb 2010

zzuzul proti čemu 😀 😀 😀

lucik...
15. feb 2010

zzuzl no nevim jeslti to pak nebudou otázky tipu "tak co, moc se nevyspíš viď, co si čekala" 😀

zzuzullka
15. feb 2010

lucik, no aby ti niekto neuriekol bábo 🙂 neviem ako sa to povie v češtine 😅

jemrykka
15. feb 2010

čaute kočky, víkend zase rýchlo ubehol a zase v práci....
nikka presne!!! aj mne to ide na nervy hrozne, že už pekne priberáš a stále dokola...bože ved jasné že priberám a ešte aj budem ved to je normálne....neviem či som len precitlivelá alebo čo 😀

xxx.klarka
15. feb 2010

zzuzu, zrovna včera jsem se bavila s kamarádkou, která má za 3 dny ročního synka, a 11 dní přenášela ... a říkala že už měla taky nervy jak přenášela, že za ní každej několikrát denně chodil a ptal se "tak co" a takový řeči, její tchýně jí dokonce 3x denně psala sms, byla z toho na mrtvice😀 říkala že pak už neměla ani sílu jim odpovídat jaký měla nervy, že pak už i řvala když se jí někdo ptal .... tak jsem si říkala, že nás čekají ještě horší věci než jen "jak se cítíš", "kolik jsi přibrala" atd 😀

nikkka
15. feb 2010

zuzulka asi dam cervenu malu maslicku..a pred spanim vzdy pretrem babo...ale musim si presne zistit ako sa to robi, mam to obkukane od sestry, ale to bolo uz davno...

bibi13
15. feb 2010

jo jo blani, tie telíčka.. hlavne jacoba, že lucik? a ked sa vyzliekol edward, tak som šla do kolien.. 🙂..

čo sa týka tej dovči pred nastupom pre MD, tak tiež myslím, že záleží od zamestnávatela a na dohode.. takže uvidím ako to bude som nou.. 😀 😀 😀

zzuzullka
15. feb 2010

alebo potom budú otázky? " a koľko kg ti ešte zostalo po pôrode? už si schudla? ..." 😠

lucik...
15. feb 2010

jemry myslim že je normální že nás to rozčiluje 😀
klari modlim se abych nepřenášela 😀 Protože při otázce typu "tys to ještě nevyprdla" 😀 budu fakt vraždit 😀 😀 😀

lucik...
15. feb 2010

zzuzul 😀 😀 😀 Já už teď řikám že váha se neřiká 😀 😀 😀

jemrykka
15. feb 2010

ja tiež aspoň červenú mašličku, to určite...

nikkka
15. feb 2010

a hlavne tie klebetne tetky u nas na dedine ked mi poveda aka som tlsta...idem ich zabit a pritom som pribrala len 2kg a vsetko mi ide do brucha..neznasam ich!!!

a baby asi som hnusna, ale ja nechcem, aby moja svokra bozkavala nase babatko a nechcem aby chodievali k nam casto na navstevu..teraz ich skoro vobec nevidavam, ale ked budu mat vnuca na svete, tak sa ich nezbavime...

jemrykka
15. feb 2010

bibi, no jacob to bolo 😝 ale edward ma nejako neoslovil s tým trblietavým vyblednutým telíčkom:DD

lucik...
15. feb 2010

nikka co mám říkat já, já mám tchýni hned vedle 😀 (dva baráky na zahradě) a ještě dělá kuchařku ve školce takže je celé léto doma.. To asi zešílim nebo se budu zamykat 😀 😀 😀

Sice nevim na co, ale dobře, taky dám mašli na kočárek 😀

lucik...
15. feb 2010

jemry přesně 😀 😀 😀

yanika
15. feb 2010

matpaj, greeri: tak vidite, kazdy ma ine info.. ale nase mzdarky su neuprosne, tak si to najprv nastudujem a potom sa pojdem hadat 😉

baby presne! a budeme si musieť zvyknúť aj na to, že na fotkách už budeme len bez hlavy, len detailný záber na dieťa (však svet sa už nebude krútiť okolo nás) hihi..

xxx.klarka
15. feb 2010

lucik, asi tak nějak. Ale já budu ráda, když to fakt vyjde ten byt a ztihneme se přestěhovat, tak budu jen tam a nikam nebudu chodit abych se těm debilním otázkám vyhla 😀 pokud to neztihneme a zůstaneme tady na vesnici, tak budu asi taky vraždit 😀

matpaj
15. feb 2010

preboha videla s tvrdym y som napisala..........sorry.... 😀

inak ja priberam tak 0.5 az 1 kilo za tyzden.....takze to mam este dost.....

bibi13
15. feb 2010

lucik.. 😀 😀 😀 😀 😀
mna vie doraziť, ked sa ma okrem tých otázok, čo ste uvidli vy ešte pýtaju: tak čo, už sa ti to blíži čo? kedy to vlastne máš mať? a kedy ideš na matersku?bla bla bla.. to sa ma denno denne niekto spýta. 😔 a ja predychavam

nikkka
15. feb 2010

lucik neviem ako sa to u vas v cechach hovori, ale vies niektori ludia maju schopnost akoby "pocarovat" cloveku a potom babatko strasne place, moze mu byt zle...a to sa hovori, ze ho niekto uriekol - aj dospelemu sa to moze stat...a preto sa dava nieco cervene do kocika - tusim ta farba odputa jeho priamy pohlad...

zdenkapo
15. feb 2010

Lucik
no moje ná celkem dobrý utz a u lehátka mám svojí obrazovku,kde Aničku vidim a vidim co ona m+ří a tak a když mi chce něco ukázat-třeba jako minule kávové zrnko,tak je na svém pc jede šipkou na obrazovce a já to vidim i u sebe... dokonce v tomto těhu nemusim ani do porodky na CTG,loni si ho koupila do ordinace,tak mi ho natočí vždy tam,paráda....

lucik...
15. feb 2010

nikka acha 😉 My máme červenej kočárek, stačí to 😀 😀 😀
Včera se mě někdo ptal "tak co, už máš depku z porodu" tak to bych fakt vraždila jako..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre