Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

antynka1
18. feb 2010

Sunny a jak často ti tvrdne?

aaadus
18. feb 2010

adelka gratuluji k poradně 🙂
sunny když ti břicho ztvrdne 10x za den je to ok a mangezium si určitě kup, nejlépe v tabletách. Jenom pozor, mělo by se brát do 34tt pak už ne

antynka1
18. feb 2010
matpaj
18. feb 2010

sunny, aj mne tvrdlo brucho, ak ti za den stvrdne viac ako 10krat tak necakaj a bez k lekarke.magnezium si mozes dat, ale radsej nech ta lekarka aj vysetri......aj ti prip povie kolko mag si mas dat. ja so jedla 2-2-2.......

ale ak sa necitis dobre urcite necakaj!!!!!!

sunny323
18. feb 2010

no ono mi nieze tvrdne, ono je tvrde akosi stale... aspon ja mam taky pocit. Ale moze to byt aj tym, ze sa mi natahuje koža a ja mam taky pocit. NO ja neviem, inak sa citim ok,az na ten divny pocit.. A magnezium si idem teda kupit, dikes

matpaj
18. feb 2010

sunny, aj mne ked stvrdlo, tak som ho mala tvrde aj 15min a nevedela som sa pohnut.....ako by som ti to opisala....mala som ho take strpnute.....myslim ze to s natahovanim koze nema nic spolocne.....
a ked mi spatne zmaklo tak sa mi straaaasne ulavilo......

matpaj
18. feb 2010

uz chlipem zurovu kavu.......dufam, ze zaberie....a zmolim lentilky..... 😀

posielam vam.......mnaaaam... 😀 😀

http://svetpohladnic.sk/pohladnice/obrazky/lent...

matpaj
18. feb 2010

anty, uz som konecne objednala tu emitexku, taku istu ako mas ty....bezovu...tak ju cakam......len ma vysla 28eur.......

sunny323
18. feb 2010

matpaj diky, no ved supnem si magnezium a snad sa ulaví.. ak nie, tak sup sup do nemocky 🙂 Ja som v tomto hrozná , ja si nic nepripustam, az ked uz je NAOZAJ zle... ja aj ked budem rodit, sa budem stale utesovat asi, ze este to nieje ono 🙂))

matpaj
18. feb 2010

tak toto je este lepsi nazov.....vystiznejsi pre mna 😀

http://img.fotoalba.centrum.cz/img2/7011/977011...

matpaj
18. feb 2010

sunny, aj ja ked som sla rodit tak som si myslele ze len plasim a keby ma mm nehnal asi by ma odrodil doma....prisla som do nem na poslednu chvilu.....

bibi13
18. feb 2010

ja som si tie sieťované nohavičky a aj popôrodné vložky z lekarne.. asi to ani žiadna značka nie je, ale podla mna zbytočnosť..

sunny323
18. feb 2010

jeeejda hahhhahhahhaha... no moj pripad to bude asi tiez 🙂

antynka1
18. feb 2010

MAtapj - tak doufám, že bude spokojená - ale ta cena, to je hnus....

matpaj
18. feb 2010

no anty, to je, ale nechcela som to komplikovat s ceskym e-shopom......ale tie co som videla u nas v obchodoch boli strasne a za take peniaze ako tato lepsia emitexka.....

matpaj
18. feb 2010

bibi aj ja som si kupila tie"sietky" hartmann, jedny stali asi 25sk, myslim, ze to je jedno....aj tak sa im budem vyhybat.....su strasne...aj poporodne vloztiska, to som pouzivala iba zo zaciatku potom som pouzivala svoju znacku....

zzuzullka
18. feb 2010

baby, myslíte že mi bude stačiť jeden balík tých popôrodných vložiek a potom môžem používať iné?

matpaj
18. feb 2010

babky, idete so mnou?ty kokos ja by som teraz sla...... 😒

http://img.cestovanie.sk/magaziny/images/cestov...

sunny323
18. feb 2010

matpaj neprovokuj !

matpaj
18. feb 2010

zuzul, ja neviem kolko je v tom baliku tych vloztisiek, ale v porodnici pouzivaj iba tieto, lekari sa vadia pri obyc vlozkach.....doma som pouzivala uz svoju znacku....

ja neviem, kup ti 2 kartony? 😀 😀 😀 😀

antynka1
18. feb 2010

Matpaj - už balím kufry, kdy vyrážíme? 😀 😀 😀

matpaj
18. feb 2010

😀 preboha zuzul, ja sa tu rehocem.....vies si predstavit, ze by som prisla do porodky s dvoma velkymi taskami vloziek...... 😀 😀 😀 by mi to mm vykladal z auta....juuuj 😀 😀 😀
a desat krabiciek vloziek do podprdy a 5 balikov plien....... 😀 😀 😀

lienka1076__2
18. feb 2010

Ahojky kočky, tak vidím že riešite bývanie. No my bývame zatiaľ u našich, lebo minulý rok sme začali stavať dom. Takže dúfam, že kým pôjde malá do škôlky, tak to dorobíme, lebo úver zatiaľ nemáme, ale už by sa zišiel ☹ . Všetky peniaze sme minuli a teraz ešte aj manžela prepustili z práce. 😢 . Ale za rok sme toho poriadne urobili.
Vy pijete kávu? Ja som pila pred tehu, ale potom mi bolo stále strašne zle, tak som nemohla a teraz, keď už by som mohla, zas nechcem už maličkej dávať kofeín 🙂. Ale dosť mi chýba ☹ ☹ .

zzuzullka
18. feb 2010

matpaj a kedy teda letíme, už si objednala letenky? 😀

tak kúpim keď tak 2 balíky tých vložiek

matpaj
18. feb 2010

anty za chvilu....len mne teraz moje minulorocne plavky zakryju tak stvrtku ritky..... 😀 a dudy ani nehovorim....jedine na holo.... 😀 😀 😀

antynka1
18. feb 2010

Lienka - kafe mi také chybí - koupilal jsem si místo toho Caro- prý je dobré - tak jsem se nechala nalákat - no vypít se to dá, ale kafe to není. Dělám to s půl hrnkem mléka, ale stejně - kafe je kafe. Takže nic moc. Také se snažím vyhýbat kofeinu - v té čokoládě co zbouchám je ho už dost 🙂

antynka1
18. feb 2010

Na plavky kašly, dáme si tam fíkový list 🙂 Tedy radějí celý fíkovník - za jeden list bych se nevešla 😀

zzuzullka
18. feb 2010

matpaj, veď pôjdeme na nuda pláž a nemusíme riešiť plavky 😀

ja som si to tiež predstavovala, že koľko vložiek treba pre mňa, plus vložky do podprsenky, plienky pre malého a ostatné veci, to by som si musela zobrať do porodnice asi obrovský kufor a veľkú skriňu 😀 ale veď mm bude chodiť za nami tak vždy trochu zásob prinesie 🙂

michalag
autor
18. feb 2010

Ahojte 🙂

baby este som chcela neviete niektora kolko stoja tie poporodne nohavicky v zdrav. potrebach?

a idem vas rychlo docitat ...

lienka1076__2
18. feb 2010

antyka mne caro moc nechutí, to je len taká špinavá voda, ktorá sa vôbec nepodobá káve 😀 . Ale už sa tešm, kedy si dám poriadnu šálku kávy bez cukru. To asi aj preto som stále taká nervózna, keď nemám kávu. Keď som chodila do školy, len káva ma ukľudnila.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre