Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
20. feb 2010

praní
no je fakt,že by mohlo stačit jedno máchání,ale bez aviváže,já se ze začátku bála,Tomášek měl suchou kůži,tak aby neměl později nějakou alergii,ale nemá a kůže je taky dobrá,tak to asi budu praktikovat jen tak dva měsíce a pak taky budu dávat jen jedno máchání...

Jemryka
budu kupovat tento http://www.docsimon.cz/zbozi/thermoval-rapid-fl...

zdenkapo
20. feb 2010

holky vám žádné břicho nekleslo?

doli1
20. feb 2010

michalag taky mám názor že právě velká opatrnost vede k alergiim.je jasný že některé děti hned od narození mají atopák a pak je potřeba dávat pozor ale jinak nee.
ten vysavač je zázrak 😀
jemrykka nevim jaký vyšel nejlíp ale co jsem četla na jedné diskuzi tak si všichni chválili tefal.

michalag
autor
20. feb 2010

doli, skusala si?

zdenka, ja mam od zaciatku nizsie brusko, ale aj to citim ze ma mala tlaci viac na mechur, ale pokial krcok stale drza tak je to oki 😉

doli1
20. feb 2010

zdenčo mě přijde že mi ani břicho nevylezlo nahoru.vim že u šimče jsem měla mezi žebry a břichem jen malou skulinku sotva na ruku a ted je tam furt taková skluzavka.myslela jsem že teprve nahoru poleze 😅

doli1
20. feb 2010

jj odsála jsem a prostříkala vincentkou a hned se líp dýchá.jen mi přijde bud je to tak šetrný nebo máme málo vykoný vysavač moc to netáhlo

michalag
autor
20. feb 2010

ten pocit som mala aj ja, ale hlavne ze sa mi lepsie dychalo 🙂

zdenka, kukni do albumu na moju poslednu foto, tiez ho mam dole ... a nemas nejake foto bruska, mozeme pozriet

doli1
20. feb 2010

michalag taky máš takovou skluzavku jak já.tady nosim šimče a mezi břichem a prsama moc místa neni bylo ještě nahořehttps://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... v albíčku mám fotečku ted s prckem a je tam skluzavka.

michalag
autor
20. feb 2010

a nemoze to byt tym ze uz mame jedno mimi a ta maternica uz vie ako sa ma spravat?

doli1
20. feb 2010

jj určitě to může byt tim ale já si fakt myslela že teprve poroste nahoru.řekla bych že ted mi dorostla placenta k žebrám(začalo se mi blbě sedět) a teprve se začne nafukovat dopředu a tim i nahoru.

zdenkapo
20. feb 2010

holky, n mě už výš teda nevyleze... U Tomáška jsem taky měla břicho celou dobu hodně dole a takové malinké,teď teda o dost výš a o hodně větší,ale kleslo... třeba to nic neznamená,to mi řekne gyn. v pondělí...
Michala tady máš ten můj břuch 😀 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

aaadus
20. feb 2010

zdenka jééé, ty máš fajný pupík 🙂 Mě teda břicho leze spíše nahoru a oblečená vypadám jak hroch 😅

zdenkapo
20. feb 2010

Adus
no to mi povídej,poprvé jsem šla rodit a měla jsem břuch menší než teď 😀 nevim,čim to je, možná,že je to podruhé,nebo holčička,nebo že mám teď placentu na přední stěně... to je fuk,hlavně,ať je Anička v pořádku a to ostatní je vedlejší,já jsem docela v klidu, po prvním porodu jsem rychle zhubla při kojení a břicho se mi stáhlo i kůže,takže nač to řešit,že? 🙂

jemrykka
20. feb 2010

zdenka oki diki za info 😉 asi aj aj vyskúšam, doma mám sice omrom, ale fakt to treba merať dlhšie ako to pípne...

miladkad
20. feb 2010

ahojte, holky,
nebola som tu týždeň - chytili sme vírus do PC, takže smola. tých stránok, čo ste popísali, nestíham ani čítať...
ale podstatné je, že už vieme, že Matej bude mať sestričku!
inak som zvedavá, aký je pomer chlapci : dievčatá k dnešnému dňu. čo som tak letmo pozrela, tak holky s rovnakým termínom pôrodu tiež čakajú dievčatká, ak sa to nezmenilo.
michalag - prosím, pošli IP, ako dať foto bruška do májoviek, vďaka

zdenkapo
20. feb 2010

jemryka, tam právě i navíc píšou,že je lepší ta verze flex- s pružnou špičkou,když budeš měřit v zadečku,že je to pak přesnější,tak snad ho taky seženu...

zdenkapo
20. feb 2010

miladka
gratulace,tak se vám taky povedl páreček 🙂

miladkad
20. feb 2010

to áno, ako aj Vám 😉 však je to iné, keď po chlapcovi príde dievčatko... iné oblečko, iný spôsob umývania prdelky, možno aj iný prístup vo výchove, veď uvidíme, keď sa nám narodia dievčatká a budeme porovnávať...

michalag
autor
20. feb 2010

zdenka, pekne brusko 🙂 a z foto to neyzera ze by si mala az tak velmi nizko brusko, mozno keby to bolo z dialky ale trosku je nizsie

miladka gratulujeeem k dievcatku 😵 ... mas IP

michalag
autor
20. feb 2010

inak ste si vsimli ze tie co mame 2 deti budeme mat pariky 🙂

zzuzullka
20. feb 2010

miladka, gratulujem k dievčatku 🙂

zdenka, pekný brúšok 🙂 dúfam, že vydržíš 2v1 čo najdlhšie 🙂

adelka89
20. feb 2010

ahoj holky 🙂 tak jsme konecne doma z mesta 🙂
taky mi prijde ze mam brisko hodne dolu, ale je to tim, ze je maly tak nizko...
Prave jsem si "nacancala" postylku 🙂 myslite, ze staci kdyz ji zakryju deckou aby se na ni neprasilo, nebo to budu muset pred porodem jeste vyprat?

michalag
autor
20. feb 2010

adelka, myslim ze ked to teraz zakrjes tak to bude stacit 😉

vladkaz1
20. feb 2010

Ahojte 🙂
Michlag dakujem za to cisielko ulozim 🙂

adelka89
20. feb 2010

michalag dekuju stejne maleho nebudeme ze zacatku zakryvat perinkou a polstarek se ze zacatku taky nedava, ne? takze to potom budu muset stejne vyprat 🙂

vladkaz1
20. feb 2010

podusku nedavas jednoznacne a v noci nebudes prehadzovat nieco cez maleho?

adelka89
20. feb 2010

vladi, tak ze zacatku bude maly v perince a v lete myslim staci, kdyz ho prikryju deckou, ne? ta perinka je dost tepla...

vladkaz1
20. feb 2010

ano ved tak som myslela aj ja 🙂 ,v tej zavinovacke ked bude v lete budem urcite odviazanu mat a bude na nom len nejaka pekna plienocka ,aby ho neofuklo alebo tak ...
Neskor jasne ze deka
🙂

adelka89
20. feb 2010

no myslim, ze to jeste uklidim 🙂 a vytahnu az bude potreba 🙂

vladkaz1
20. feb 2010

😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre