Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

gabap
4. okt 2009

andelko ja brala 2-2-2 a ted beru 1-1-1

skiwia
4. okt 2009

ja uzivam Ascorutin 3 x denne 1 tabletku. a dali mi este aj zensky hormon na podporu tehotenstva (vraj to podpori tvorbu placenty) Andelka pekne lez - nohy vylozene, nic tazke nenosit , nenatahovat sa a klud ...
ja ked som bola na pohotovosti kvoli spineniu, tiez mi doktor povedal, hlavne nech sa setrim, lezim a nestresujem sa. stres robi vela zleho!!! drzim palce... Ja mam kontrolu kvoli spineniu az 14.10.- kebo doktorka ma dovolenku, ale pripravila mi spravu pre pripad, ze by sa to zhorsilo a musela by som ist na pohotovost...
ako lezim, uz nespinim. tak uvidime
Snad to bude ok. 🙂

luciik
4. okt 2009

Ahojte holky 🙂 Můžu se k vám přidat??

skiwia
4. okt 2009

jasne vitaj luciik ! Ako Ti prebieha tehotenstvo? priznaky?

luciik
4. okt 2009

Ahojky, děkuju za přivítání 🙂
No u mě zatím asi nic moc, doufám, že je vše ok. Občas nějaká nevolnost, ale vždycky, když se najím, tak je to ok. Jinak mě přiliš moc nebolí prsa, máte to taky některá???

skiwia
4. okt 2009

ja to mam tiez takmer bez priznakov. Ani mi nebyva spatne, ani ma nebolia prsia. Mama mi vravela, ze to tiez takto znasala, ze ani nevedela, ze je tehotna.... tak snad je vsetko v poriadku.

skiwia
4. okt 2009

majte sa pekne a dobru chut k obedu, odchadzam teraz z internetu .

luciik
4. okt 2009

Tak to jsem ráda, že to máš taky tak. Mám za sebou jedem MA, tak mám strašný strach a dost mě to děsí, že nemám téměř žádné příznaky. Jen večer břicho jak v pátem měsíci, odpolední spánek a chození na záchod, to je asi stejné, chodím i v noci, tak to jediné mě snad trošku uklidňuje 😉
Kontrolu mám až 14.9.

andelka
4. okt 2009

skiwia: No nejhorší budou ty následující 3 týdny. Pak už budu klidnější. Ale teď mě to dost vyděsilo. Já mám další kontrolu až za měsíc, no ale lepší se ptát, než pak něco zanedbat.Snažím se to brát jak to je a být pokud to jde v pohodě - ale stejně, člověk se o to mrně bojí. Takže teď buď sedím nebo ležím, koukám se na TV nebo si čtu. Ve čtvrtek mám jít na krev na ten screening, tak to bych taky konzultovala, kdyby zas něco.

luciik: Ahojky, taky tě vítám. No a příznaky - sto žen, sto příznaků 😉

luciik
4. okt 2009

Skiwia, tak pa 🙂
My dnes jedeme k rodičům na oběd, tak je čas se chystat 🙂

luciik
4. okt 2009

Ahoj adelko, já vím, ale stejně mám strach 😒 Tak možná proto se zbytečně moc kontroluju

dezyre
4. okt 2009

Ahoj holky.. a krásné nedělní poledne přeju 😉 Tak koukám, že jsem tu jediná aktivka 😀 dnes totiž mám uklízecí den, už jsem se na to nemohla dívat a řádím teda jak černá ruka 😀 převlíkám postele, umývám okna, peru záclony a závěsy.. no teda je to hrůza .. už od osmi makám a teprve za chvíli budu končit horní patro.. no myslím, že dole obývák a kuchyň, že tam okna přijdou na řadu až jindy 😀 .. tam udělám běžnej úklid, pač se mi už asi chtít nebude 😀
Jinak teda jak jsem byla včera mrtvá.. skoro celý den jsem prospala.. tak dnes mám energie na rozdávání.. Ale k tomu včerejšku, byla jsem fakt KO .. poprvé za celou dobu se mi motala hlava, bolela, už jsem myslela, že mi pukne ☹ , ale tak jsem se z toho naštěstí vyspala..
Holky .. ještě vám řeknu, že mě tento týden asi tak od půlky tak šíleně bolí záda... ale ta bolest se nějak stěhuje.. prvně mě to bolí nad zadkem.. a pak to začne bolet v úrovni plic, a to tak, že i při nadechnutí.. bolí vás taky tak záda?
Já jsem teda přibrala ještě než jsem zjistila že jsem těhotná, ale už jsem byla.. tak tři kg.. a teď už se šest sedm týdnů držím stejně.. jen mi včera mamina povídala, že se začínám pěkně rozjíždět 😢 doufám, že budu moct procházet futrama 😀 😀 😀

dezyre
4. okt 2009

Andi.. já ten ascorutin brala 2-2-2 a potom mi můj gyndr řekl, že můžu brát normálně už 1-1-1, že ta vyšší dávka se bere jen když pořád špiníš.. když to ustane, tak to můžeš snížit.
Já se teda přiznám, že tenkrát jak jsem byla na té pohotovosti, a napsali mi dvě krabičky utrogestanu, či jak se tomu nadává a ascorutinu, tak jsem od každého nedobrala ani tu první 😔 ..
Holky.. ale jak jste tady rozebírali ty obavy.. to já mám už taky docela strach, jestli je mimčo v pořádku, živý a zdraví... protože jsem se chtěla podívat na i-netu, co se mimču v 10tt vyvíjí, a tak jsem si tak zadala do googlu a první co mě vyjelo byla diskuze o potratech v 10tt.. tak to fakt zrovna nepotěší 😖 Už aby za 14 dní ve čtvrtek a já už byla u Dr. 😀

andelka
4. okt 2009

dezy:No mě právě nenapsal nic. Ten Ascorutin jsem si naordinovala sama, protože vím, že více těhulek odtud ho bere právě na špinění. Tak se dneska snažím nic moc nedělat. Však je neděle,že jo.

kornelia223
4. okt 2009

Ahojte dievcata, ja sa chcem s vami len rozlucit a popriat vam vsetko dobre. Praskol mi hematom a myslela som ze nastala moja posledna hodinka. Bohuzial ani lezanie ani kontroly na pohotovosti nezabranili najhorsiemu. Tak sme si na poslednej navsteve na pohotovosti vypoculi konecny verdikt - hematom stiahol so sebou aj babatko ☹ Jedine pozitivum je ze ma nemuseli cistit. Prajem vam vsetko dobre a davajte si na seba aj malicke pozor.

shaarka
4. okt 2009

korni 😢
😔 tak nech to coskoro preboli, je mi to veeeeeeelmi luto. strasne nespravodlive!!! drzte sa 😔

bramburka
4. okt 2009

tak nam vykradli auto, kočárek minus, uz se mi nechtel vcera tahat, jeste ze zustala autosedačka...

doli1
4. okt 2009

krásné ránko.neděla byla docela pohodová.dopoledne venku s prckem a pak táta přišel ze stavby a staral se o prcka tak jsem ležela a dostala jsem strašnou chut na pizzu tak jsme jeli to byla pochoutka 😀
kormelia to je škoda.myslela jsem že jsou prcková už tak uhnízdění i že to praskutí hematonu by už přežili ale jak vidim tak nee.to musel byt pěkně velký.je to velká škoda ale snad za pár měsíců už to bude až do konce v pohodě.
andelka zítra se ti kouknu do knihy ale myslim že léky na udržení jsou nám ted na nic.do určitého týdne hormon na podporu těhu vyvijí vaječníky a někdy prostě dobře nepracují tak se dávají uměla ustrogestan a pak tento úkol přebirá placenta.myslim že je to kolem 8-10tt tak možná proto ti nic nedali.zítra se podivám jak je to přesně.
dezyre určitě je vše dobře a tady jsou pěkné stránky o vyvoji plodu tak už nic na netu nehledej http://tehotenstvi.academy.sk/index.php?click=6

doli1
4. okt 2009

bramburka ta kto jsou teda potvory.škoda kočárku ale aspon že byli tak hodní a nechali tu autosedačku.

doli1
4. okt 2009

jěště jsem chtěla napsat že už jsem zas pěkně přecitlivělá.vše mi děsně smrdí a stále někde větrám hlavně v kuchyni a táta už mi nadává že zima jde do pokojů atd tak jsem včera řvoucí umývala nádobí(no komedie ale nešlo to zastavit)jak jsem měla zacpaný nos aspon mi nic nesmrdělo a dopadlo to tak že to táta stejně doumýval.takže hormonky už pěkně pracují 😅

doli1
4. okt 2009

ha nevim na co jsem myslela ale v 22:38 vám píšu krásné ránko 😀 😀 😀 po třech rokách na mateřské už asi dochází k té mateřské demenci 😅 takže pěkný večer

andelka
4. okt 2009

doli: no on říkal, že v pozdějším stadiu se to nějak řeší, ale teď prý ne. No já fakt nevím. Jsem zvědavá co na to řekne zítra můj doktor.

terkajesterka
5. okt 2009

tak že bych tu byla dnes první? 😉 jdu vás pozdravit, dlouho jsem tu nebyla.

kornelia, moc mě mrzí, co se přihodilo. Bohužel není v ničí moci tomu zabránit. Vím, jak ti je, stalo se mi to už 2x ☹ doktor mi říkal, že se mám soustředit na fakt, že MOHU otěhotnět, to je dobrá zpráva. Někomu se dlouhá léta nedaří ani to. A taky mi říkal smutnou bilanci, že 1 ze 3 těhotenství se bohužel neudrží.......já jen držím palce, aby se vám to povedlo příště a bylo všechno bez komplikací 😉

terkajesterka
5. okt 2009

za chvíli si jednu pro jiříka k babičce, 5 dní jsem ho neviděla, jak jsme byli pryč ☹ a už se mi hrozně stýská.

terkajesterka
5. okt 2009

jo a mám první kg nahoře. tak, konce monologu a jedu pro Juráška. Papa.

aktaka
5. okt 2009

dobré ráno
Kornelia, je mi moc líto 😔
přeji, aby ses z toho rychle dostala a brzy jste se radovali z nového úspěchu

gabap
5. okt 2009

ahoj holky 🙂
kornelia drzim pesti at se brzy zadari 😉
Andelko jak je?

ja mam dnes ko tak uz se moc tesim az zas uvidim prcka 😵
hezky den kocky 🙂

cincolina
5. okt 2009

holky dobre rano, uz jsem se tu kdysi 🙂 taky hlasila...
andelko, s tim spinenim, v teto fazi ti asi opravdu reknou jenom lezet, maximalne dostanes nejake leky na podporu. ja jsem po IVF (tj. Utrogestan mam celou dobu), mam hematom 3x3 cm, po umelem se pry hematomy delaji casto.. Uz tyden krvacim (opravdu jako pri MS) jasnou krev, parkrat ze mne uz vysla i srazenina. No a i v CARu i moje dr. mi rekli lezet a budto se udrzi, nebo ne ☹ . Tak lezim a doufam, ze kdyby hematom praskl, tak mimco nevezme s sebou.
Tak budu drzet pesti, aby ti (nam 🙂 ) to dobre dopadlo...

dezyre
5. okt 2009

Dobré ráno holky 😉
To je hrozné.. samé špatné zprávy...
Cincoli .. drž se a odpočívej.. Držím pěsti ..
Jinak já už mám pár dní nepříjemný pocity, že není vše v pořádku.. možná je to hormonama .. nebo já nevím..

dezyre
5. okt 2009

Jé ještě jsem si vzpomněla.. Doli .. díky za ten odkaz.. je to tam všechno fakt moc pěkně napsané 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre