• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
antynka: Já taky moc nevím co mi tam zapisujou - můj doktor píše hrozně, jen občas tam něco vyšpekuluju, jako třeba teď ten KP. Jinak se vždycky spokojím se záverečným hodnocením "Je to v pořádku, uvidíme se za 4 týdny" :sweat_smile: Aspoň že sestřička píše hezky, jinak by průkazka vypadala děsně.
11. mar 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nikka - graf mám, ale není vyplněn...
11. mar 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm antyka tak asi ti to nezapisuje... a mozno to cislo 146 mas v milimetroch..
11. mar 2010 o 14:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nikka - ale to by bylo hodně málo - v 27 tt. 14 cm......
11. mar 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky mám graf, na konci průkazky, ale nikdo tam nic nepíše. Je to ten co jsem si přefotila a píšu si do něj přírůstek hmotnosti - mám to v albu.
11. mar 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazdy doktor to ma asi inak..
11. mar 2010 o 14:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky si myslím - nemá cenu provnávat si zápisky, protože to každý píše jinak. Hlavně Dr. nic neříkala - akorát, že je mimi hodně dole, tak mám polehávat :slight_smile: Takže to nebudu dál zkoumat, nemá to cenu :slight_smile:
11. mar 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik... , alespoň nejsem sama. :slight_smile:

Dneska mi přišli slevové kuponky z DM. :slight_smile:
11. mar 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarko za jak dliuho ti to poslali?
11. mar 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelka, 26.2. jsem se registrovala na netu a poslala jim emailem foto mé těhu průkazky a dneska přišli kuponky.
11. mar 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky :slight_smile:
11. mar 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Každá těhu průkajda je jiná. Já mám úplně jednoduchou a dělohu mi dr nikdy neměřila.
Byla jsem na nákup a výjimečně jsem neudělala radost sobě, ale manželovi a koupila mu parfém. Snad mu bude vonět. A dali mi tam navoněný papírek nějaké nové dámské vůně a ta voní úplně úžasně po malinách. Akorát jsem si nezapamatovala název, tak si ten papírek musí schovat kdyby mi pro změnu chtěl udělat radost manžel :sweat_smile:
11. mar 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes sme boli v poradni, vraj je všetko v poriadku a taktiež nas vypísali na MD, tak sa nám to už kráti.
11. mar 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarko a jsou tam i nejake kuponky na slevu plen? Huggies nebo pampers?
Mam doma ten formular mozna se tam stavim jeste dnes :slight_smile: nemuzu porad jen sedet doma na zadku
11. mar 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo holky kam mam jit s tim papirem na materskou? Mudra rikala do skoly, ale ti me stejne poslou na socialku, ne?
11. mar 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelka, ano ale jenom na ty jedničky, na ty pampers premium care je 3x po 30kč a na ty new baby taky 3x po 30kč.
11. mar 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je docela dobry :slight_smile: asi se tam skocim mrknout :slight_smile: na ty jednicky stejne slevy nikde nemaji, ne?
11. mar 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelka, nemají no, já teda alespoň nikde neviděla.
11. mar 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adelka ja som si to zrovna dnes vybavovala a musela som to odovzdat v praci a oni to posielaju na socialku.
11. mar 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Koukám že tam mají ten masážní olej hipp na strie jak jste tady radili a je tam sleva 50kč, což docela jde, tak si ho koupím pak tam až dojde ten co mám doma. :slight_smile:
11. mar 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nenavidim toto pocasie, pripadam si ako keby ma s niecim ovalili..
11. mar 2010 o 15:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikka ani nespomínaj, cestou k dr som skoro spadla ako som sa smykla na snehu no nebolo mi všetko jedno ešte že mm stál pri mne. Aj tak mám pocit že chodím ako kačica a ešte taketo počasie do toho.
11. mar 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky jak je to, jak se to bere jako donošené dítko, od ukončení 36tt??? :slight_smile:

Já bych chtěla pak už rodit :grinning: ...
11. mar 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, kdyz se bavite o tech plenkach, tak na ty premium care jsem nasla toto:
http://www.pampers.cz/cz_CZ/eCoupon/e-coupons-cz.pdf
11. mar 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xxxklarka myslim že ukončený 34tt je donošený.já bych chtěla ještě vydržet do toho 36tt a pak je mi to jedno a budu ráda když by to bylo hned v 36tt :grinning:
11. mar 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: V Brně jsem v tescu viděla slevu na huggies newborn, nepamatuju si výši, psali snad 20%, ale takhle jsem jednou viděla v obchodě slevu na bundu, kteroou jsem si měsíc předtím koupila... Bylo to za stejnou cenu, ale s nápisem sleva 15% :grinning: Pak jim věřte.
11. mar 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doli, já právě taky. By mi nevadilo porodit v tom 36-37tt třeba, miminko nebude takový obřík a měla bych to za sebou brzo. :slight_smile: Hlavně aby se maličká přetočila a mohla jsem rodit normálně. Proto se ptám. Když mi pak řekne po poradně v 36tt že je otočená a všechno je ok ... tak se budu snažit dělat vše proto aby se chtěla narodit. :grinning:
11. mar 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.porodnice.cz/vazeny-pane-doktore-rada-bych-se-15 Tady jsem našla odpověď na mou otázku od odborníka. :slight_smile:
11. mar 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luciku - tak ten kuponek je zase až na ty větší bílé Pampersky.....
Klárko - tak to je dobrý zpráva, já myslela ža až po 36+0 :slight_smile:
11. mar 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky mám takový debilní dotaz :grinning:
Může plodová voda odtékat postupně? Co když totiž třeba nebudu mít bolesti a začne mi odtékat voda a já to nepoznám :grinning: ?
11. mar 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok