Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

doli1
11. mar 2010

bibi trochu bych to přirovnala k rýmě s trochou krví.průhledný hlen ne vždy tam musí byt krev ale většinou je.

bibi13
11. mar 2010

ale ten hlen je taký narazový, nie? taky kus nejaký.. či?

doli1
11. mar 2010

bylo to nárazoví a pak jsem se furt cítila taková vlhká.

doli1
11. mar 2010

kdepak dneska jste?

xxx.klarka
11. mar 2010

holky já nevím, dr. nikdy nic neříkala ani bílkoviny v moči nemám nic, nevím zda to je jak se více potím, ale fur tmám vlhký kalhotky .... v jednu dobu jsem si i myslela zda mi neutíká plodovka. Ale doktorka nikdy nic neřekla .. 😔 😕

doli1
11. mar 2010

já to mám taky je to normální výtok.řekla bych že je to sladkym 😀 hlavně to nesmí svědět a normální barvu.

xxx.klarka
11. mar 2010

doli, já právě nevěděla, přijde mi vždy jak kdybych si cvrnkla jak mám furt vlhko. 😠

doli1
11. mar 2010

jj to stejný ale je to jen výtok.ptala jsem se dr.taky mě to štve furt špinavé kalhotky 😠

m.c.
11. mar 2010

Mně odešla hlenová zátka cca 3 dny před porodem a před porodem mi odtekla plodová voda, ale jenom ta přední, nebylo jí moc, podle mě tak max deci vody. Vím že nám PA říkala že když teče té vody málo tak si hned máme dát vložku. V porodnici na vložku nalejou nějakej sajrajt a podle toho poznají jestli je to fakt plodovka, nebo třeba jenom moč. Jenomže mi nikdo neřekl, že ta vložka má být obyčejná, já jsem si vzala nějakou Always, která měla nějaký modrý okraje nebo co, tak mě hned na příjmu zdupali, že z takové vložky nic moc nepoznají 😅. Naštěstí jsem měla sebou i slipovku kterou jsem měla před tím než jsem si vzala tu Alwaysku, tak z té to poznali 😉.

xxx.klarka
11. mar 2010

doli, alespoň nejsem sama, děkuju 🙂

monikapd1
11. mar 2010

ahojte babule, uz sa tesite na porod?? hm mate uz vsetko potrebne zariadene???

doli1
11. mar 2010

klarka určo v tom nejsme sami.
monika moc se netěšim a ještě mě pár věci chybí.hlavně věci na přebalování

xxx.klarka
11. mar 2010

monika, popravdě se těším, jelikož nevím co mě čeká a hlavně chci mít malou už u sebe 😵

doli 🙂

monikapd1
11. mar 2010

ttaky vytok mam aj ja 😖 aj ja chcem mat uz malu pri sebe a ja sa tesim bo uz sa mi teraz neda spat a to ma cakaju ete 2 mesiace

doli1
11. mar 2010

na malou se taky strašně těšim

m.c.
11. mar 2010

jo a výtok mám taky, bez slipovky ani nechodím...

monika, já se netěším na porod a na mimčo nejsme připravení vůbec 😉 . Začnem až začátkem dubna, teď mám ještě hodně práce, duben mám ale naplánovanej na přípravu na mimčo, na hlavně mám docela dost věcí po Peťuli, jenom to vytahat ze sklepa, sešroubovat postýlku, složit přebalovák, oprat věci a pak začnu dokupovat to co chybí🙂.

Holky, už jste kupovaly kojící podprdu, nebo ještě čekáte jestli vám prsa narostou? Já jsem si zkoušela včera kojící podprdy, ale nevím jestli ji už kupovat....

doli1
11. mar 2010

stim spanim to bude horší a horší.
pamatuji si jak jsem se chtěla v posteli otočit,vzít břicho otočit ho a pak dotočit sebe a znovu usnout a to několikrát za noc no děs

doli1
11. mar 2010

já mám podprdy po šimkovi koupim asi jednu hezkou ale až po porodu.ted mi stači ty dvě co mám.ještě tam mám místo tak mi budou i po porodě

sonita
11. mar 2010

ahojte aj ja už strašne čakám malého.Chcem sa spýtať dnes som bola na vyšetrení posledný velký utz.som 31+1 tt.podla koníka 32 tt a malý ešte nie je otočení vy ktoré ste vtom týždni vaše sú ako?malý má 2 kg,a podla utz o týžden viac,ale to viem že hore dolu 2 týždne.dakujem

xxx.klarka
11. mar 2010

já mám podpry 3 a doufám že mi budou i potom, nové se mi kupovat nechtějí. Já je už nosím ted, jelikož z mojich mi není ani jedna. 😒 😠

Já se taky hrozně teším, dneska jsme uvažovali s drahým jak bude naše maličká vypadat ... a drahý dneska říkal, že doufá že nebude jako ta dnešní "mládež" že viděl dneska nějákou holčinu jak machrovala a že by jí dal nejradši ránu. 😅

Už jsme přemýšleli co vybereme z věciček do porodnice, aby byla malá fešanda 😀 a už by jste nejradši stavěli postýlku a malou měli u sebe 🙂 Já se těším víc a víc. 😵 😵

doli1
11. mar 2010

sonita hodně nás tu ještě je co mají polohu KP však oni se ještě otočí mají čas.ted ti bude dělat ultrazvuk pokaždý jestli se nerozmyslel ,jedno + 😀

xxx.klarka
11. mar 2010

sonita, je nás tu hodně co mají dětičky polohu špatnou neboli KP jak píšou holky 😀 tak doufáme, že se nám všem prckové otočí a budeme rodit všechny normálně a rychle 🙂 Já byla na UTZ v 29+5tt a měli jsme odhadem 1,7kg a podle UTZ jsme odpovídali 31+1tt.

monikapd1
11. mar 2010

ja mam uz skoro vsetko, uz len postielku poskladat a nejaku kozmetiku este dokupit a asi to bude vsetko. 🙂 mam strasne vela veci po neteriach a su to nove vecicky teoreticky 😉

ja som si jednu podprdu kupila, ale uz mi je mala, vlastne taka akurat, takze si zatial este druhe kupovat nebudem a kedze som doma na rizik. tak mi to nadoma aj staci

xxx.klarka
11. mar 2010

monika, já mám už vše, jen koupím ještě jedny mini pleny do porodnice a pak akorát postavit postýlku 🙂 Jo a ještě vyprat hračky, ale do toho se pustím asi o víkendu. 🙂

doli1
11. mar 2010

vychovu bych moc neprobírala.hodně věcí je pak jinak protože je to tvoje dítě kdysi to roztomilé miminko.
taky jsem říkala já bych to dítě doliskala a hned by poslechlo ted už si stoho nic nedělám když za sebou táhnu řvoucí dítě a všichni se na mě dívají na týrající matku.říkám si na vás taky dojde 😅

xxx.klarka
11. mar 2010

doli, mi to neprobírali. Jen říkal, že snad nebude taky taková 🙂

monikapd1
11. mar 2010

noo to aj ja hovorim, ze dufam, ze nebude taka 🙂 klarka a aj my budeme mat natalku 😀 😵

doli1
11. mar 2010

já už mám postylku poskladanou a vyprané věci.pár věcí do porodky jinak nic.

xxx.klarka
11. mar 2010

monika, je to krásné jméno 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre