Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

dezyre
8. okt 2009

Brambu.. tak já pokud začnu svýmu děťátku jednou zpívat, tak dostane takovej záchvat smíchu, že první co bude znát bude, že bude vědět, kde má bránice 😀

Jinak já když se odpo vyspím, tak taky vydržím skoro do půlnoci, ale to musím spát celý den a vzbudit se v šest na večer 😀 😀

terkajesterka
8. okt 2009

dezyre, aspoň budeš mít veselý děťátko 😀

jinak já jsem teď taky úplně tuhá, vždycky jsem vydržela tak do půlnoci a pak šla spát, teď to zalomím už po 22. Naštěstí Jiřík je dobrej spáč, od 6 neděl spinká celou noc. A když se náhodou probudí, dostane mlíčko a šoupnu ho zpátky do postýlky, kde si většinou usne sám. Nemůžu si stěžovat na nespavý dítě. Uf.

jo a s mazáním - v prvním těhotenství jsem taky mazala ElastiQ, teď ho už taky mám, tak samozřejmě mažu vždycky po koupání, ale myslím, že je to daný hlavně geneticky a pevností kůže. Jasně, že mazání může trochu pomoct, ale myslím si, že pokud někdo strie musí mít, tak je prostě bude mít bez ohledu na to, kolik kg krému na sebe napatlal. Ale tak aspoň ElastiQ hezky voní, když už nic jinýho 😀

gabap
8. okt 2009

ja nespim a nemazu 😀

ne opravdu-spat chodim kolem pulnoci,je to prost" muj cas"
ja se namzala ani v prvnim tehu a nemam ani prasklinku tak snad to tak bude i ted,mysli jak pise terka je to dano hlavne geneticky

terkajesterka
8. okt 2009

no, ono není do věci se čas od času namazat 🤐 🤐 🤐 🤐 ale to teď nesmímeeeeeee 😀 😀

bramburka
8. okt 2009

je to geneticky, mazala jsem elastiQ - 2 piksly, uz jsem si myslela ze dobry a tyden pred porodem prask bum total konec... ☹

bramburka
8. okt 2009

ale ja to mam i na stehnech, v jednu dobu jsem strasne rychle ztloustla...tak uz jsem beztak hnusná - do plavek - jinak jsem samo krasavice. Tak ja jdu, dobrou.

terkajesterka
8. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 no jasně, všechny jsme krasavice inteligentní 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

terkajesterka
8. okt 2009

taky jdu do hajan, dobrou noc. 😔

babara
9. okt 2009

Tak tady se jeste nespi 😀
Zbyva nam posledni den v USA, v sobotu uz letime zpet domu. Celkem se tesim.
Tesim se na poradny jidlo, uz mam tech americkejch zblebtu dost. Manza se nemuze nabazit mistnich cinskejch buffetu, ale ja uz toho mam celkem dost. Hlavne se to vyplati, kdyz do sebe nasoukam tak pul porce za hodinu..

Ja se minuly tehu celkem mazala, asi od 3.mesice, driv mi to prijde zbytecny, mozna denne a to jsem slompak, krem specialni jsem dostala. Ted uz mam bricho vetsi, ale namazala jsem se zatim jen jednou detskym olejem 😀 Nejvyssi cas ale zacit.
Ja mam par strii na prsou a zadku z puberty, kdy jsem rychle pribrala, ale jinak k tomu snad sklony taky nemam, vim, ze nekteri tomu nezabrani, ackoliv mazou, ale radila bych radsi mazat 😉
Myslim, ze je uplne jedno cim, hlavne aby to bylo poradne mastne nebo dobre hydratovalo.

babara
9. okt 2009

Uplne jsem zapomnela pochvalit misku za krasnou tabulku.
Napadla me jeste jedna vec: Nechteli byste tam jeste odlisit prvorodicky a "zaslouzile" maminky? Nemuselo by to zabrat ani misto, treba by se u tech co maj ditka mohla udelat hvezdicka/y-modra/cervena dle poctu a pohlavi ditek? Nebo je to hloupej napad?

Holky, co uz se blizite ke konci 1.trimestru, jak to u Vas vypada s nevolnostma? Lepsi se to? Ja na to uz cekam jako na smilovani bozi, ale teda zatim porad stejny ☹

babara
9. okt 2009

Tak jsem ted koukala zmeskane dily superstar a serial Preslapy, nekoukate se nekdo? To je ale slaby ty Preslapy...

Dobrou noc, Vam teda uz dobre rano 😉

dezyre
9. okt 2009

Dobré ráno májovky.. tak koukám, že tu dnes jsem první 😀 ..
babara.. já teda koukám na superstar.. jo a můj seriál je Ulice a občas ordinace 😉

bramburka
9. okt 2009

Baru, těším se na vás!

JInak já čumiim taky na Ulici, kdyz je cas, chirurgove, obcas VKV a Preslapy jsem taky koukala...je to uplná kopie toho anglického seriálu 6 v tom? nekoukali jste na to? bylo to super! a tohle je takova ceska verze...ale teda skoro by me zajimalo zda na to zaplatili práva...

lucik...
9. okt 2009

Dobré ránko 😉 😉 k
Taky občas koukám na Ulici, občas VKV a mam ráda Zoufalé manželky, jenže to teď jaksi nikdy nestihnu - dřív usnu 😀

bramburka
9. okt 2009

Jo Zoufalky mě taky baví, to si nahrávám, jenže ted muzu koukat max na krtka....

luciik
9. okt 2009

Dobré ránko, kočky, tak co nového 🙂

terkajesterka
9. okt 2009

dobré ráno 😀

barčo, mně ani špatně nebylo, takže s nevolnostma nevím.....jen moc držím palce, aby tě to už přešlo. Jak jsi to řešila v letadle? Pytlíkem?

Jinak na TV nekoukám, protože ji nemáme, takže je to jednoduchý 😀

terkajesterka
9. okt 2009

xeni a baru, snad to nebude Kristýnce vadit, když jí taky prásknu 😀 😀 😀 😀 František bude mít taky v květnu sourozence. Nebo jste to už věděly? Já jen jestli nejdu s křížkem po funuse 😀

lucik...
9. okt 2009

Holky já dneska mrznu, to je šílený ☹

dezyre
9. okt 2009

Luci.. tak já nemrznu.. před půl hodinou jsem se vyvrtala z pelechu.. skočila do obchodu.. a za chvíli se vracím dospat.. joooo takhle kdyby to bylo častěji 😝 😀

lucik...
9. okt 2009

dezy no já mrznu, protože sedim v práci a oni na mě furt otevíraj okna 😠 😠 😠

dezyre
9. okt 2009

Tak jim něco řekni.. to já si takhle udělala v práci pořádek hned... protože kolegyním i strašně vadilo, že jsem si třeba zatáhla závěs.. jenže mám počítač přímo naproti oknu a dopolední slunko mě svítilo do očí... každej den mě z toho bolela hlava.. udělala jsem takový rodeo, že teď už jim je jedno, jestli si závěs zatáhnu nebo ne :D

lucik...
9. okt 2009

dez no vzhledem k tomu že tady vedle sebe mám mimojiné dvěježibaby tak to moc nejde... Jako v létě s klimkou.. Já jí ráno zapla, ona přišla a vypla ji.. Tak sem jí zase zapla a když jsem šla na záchod tak ona ji vypla 😀 a pořád dokolečkaaa dokolaaa 😀

dezyre
9. okt 2009

docela tě chápu ;).. u nás dělá nejvíc zle vedoucí.. to je taky taková ježibaba.. je hrozně zasádlená.. a pořád jí je teplo.. takže taky .. v zimě vypíná topení.. já jdu zapnu ho.. a tak.. a to ještě do toho větrá.. jinak sedíme v kanclu čtyři.. a nejhorší bylo, že ty tři jsou kolem padesátky a já tam nastupovala jako 19-ti letá 😀 takže to byla docela síla si něco takovýho prosadit 😉 .. ale zase celý den tam sedíš .. a je dost nepříjemný když je ti třeba zima .. nebo prostě se nějak necítíš dobře... když je ti třeba teplo a ostatním zima.. tak se přizpůsobíš a vyslečeš... ale naopak? .. když je ti zima a někomu teplo, tak je jasné, že v bundě sedět celý den nebudeš 😉 Jinak já mám zimu vyřešenou tím, že mám v práci teplé fusky a hlavně svetr kterej si tam nechávám 😀

mishutka
9. okt 2009

Nechci se zastávat ježibab 😀
Ale já jsem v práci měla to stejné, na mně fučelo až mě bolela hlava a za krkem a ostatní na které to vůbec nefučelo furt brblaly ať to zapnu 😉

dezyre
9. okt 2009

já jsem teda odpůrce klimatizace... ne že bych byla zhýčkaná.. ale hned mě začnou zebat nohy 😀 i když je venku 30.. to si raději otevřu okna...
Teda já můžu teplo v jakékoliv formě.. takže moje neoblíbenější místo je sauna a v létě Turecko, kde je až 50 stupňů 😀 .. Ne vážně.. jsem pořád zmrzlá.. ruce a nohy mám imrvére jako žaba...

mishutka
9. okt 2009

dez: to sedí 😉

mishutka
9. okt 2009

holky, taky se vám dneska nic nechce 🙂
já mám hrozný kopr a to se přemlouvám na žehlení 😢

myslela jsem, že když budu doma tak všechno stihnu a vono prd 🙂

lucik...
9. okt 2009

mishu ani mi nemluv.. Nejradši bych se sebrala, šla domu a zalezla do pelechu..

aktaka
9. okt 2009

dobré podoledne 🙂

teplo / zima v kanclu, o tom bych taky mohla vyprávět své. v létě klimatizace, že jsem nosila teplý svetr a ponožky a otvírala okno, aby nám našlo do kanclu teplo 🙄 akorát tenkrát to byla chyba špatně seřízené klimatizace, naštěstí za tím nebyla žádná ježibaba
ale před tím jsem seděla sama s kolegou, ten byl horkokrevný a potřeboval pořád větrat, ale naštěstí s chlapem se dá domluvit lépe jak s ženskou, takže větral, když já jsem zmizela z kanclu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre