Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
16. mar 2010

Já mám lněné semínko z DM a taky je čisté a budu ho jíst s jogurtem

blanka.k
16. mar 2010

😢 😢 😢 😢 Jsem úplně totálně k ničemu! jdu vytáhnout ty plínky, co jsem teda nakonec dala na 50 a koukám, žejsou nějaký do modra.... Já jak jsem prala naše povlečení, tak sjem pak nemohla najít polštářky, jsem si říkala, že jsem je někam odložila... Ty mrchy mrňavý musely být někde nahoře na bubnu, takže mám všechny plínky takový namodralý nazelenalý nádech ☹ takže jsem to dala prostě na 70st, namíchala klasický Persil sensitiv s 2 balíčkama jedlé sody a snad to torchu vybělí 😅 Sice jsou tam i plínky s obrázkama, ale lepší vybledlé obrázky než zelenomodrá plínka ☹

zdenkapo
16. mar 2010

tak ono je jakoby lesklé a tak,ale nepsali tam,zda je rovnou ke konzumaci,tak asi jo,když to tak taky jíte...
dnes dám i ten maliníkový čaj,ať se teda chystám...

Blani
já mám ty plenky s obrázkama taky na 95°C a tak to dej na vyvářku a ta barva by snad měla pustit... pokud je to vše 100% bavlna

adelka89
16. mar 2010

blani 😀
myslim, ze to vybeli, zkus treba i vanish nebo savo 🙂

aaadus
16. mar 2010

blani si to rovnou měla vyvařit, třeba by se ti odbarvilo. A nebo zkusit zajít do drogerky jestli nemají nějaký "odskrvňovač" na zabervené prádlo. Myslím, že jsem kdysi něco takového kupovala

blanka.k
16. mar 2010

Tak jsem psala M., jak jsem "šikovná", tak prý ať se nestresuju, zelená je hezká barva a aspoň nám to bude ladit v ložnici do zelena 😵

nikkka
16. mar 2010

vanish je najlepsi na taketo veci..

zdenkapo
16. mar 2010

Blani
prodávaj odbarvovač,tak si skoč do drogérky a já bych to normálně vyvařila v pračce...

aaadus
16. mar 2010

blanka no vidíš to, aspoň můžeš machrovat, že takové plínky nikdo nemá 😀

bibi13
16. mar 2010

blani, šikula.. 😀 😀 😀 😀 segra mi dala nejaké plienky a su ružovkasté.. xixixi..

klarka, to mi je strašne luto.. tak hlavne oddychuj.. treba vydržať čo najdlhšie..

blanka.k
16. mar 2010

Já nemám vycházky a M. bude dlouho v práci, takže dnes drogerka padá 😅 Uvidím, jak budou vypadat teď po vyprání... ta jedlá soda mi krásně vybělila záclony, tak doufám, že na plíkny taky zaúčinkuje...
Adus - no to nemá, akortá nejsou tam moc zelený, spíš vypadají toršku zašedle jak starý 😅 Kdyžtak je vyperu ještě jednou s celým povlečením , ať už jsou teda "echt zelený" 😀

antynka1
16. mar 2010

Blani - tak to alespoňu bude originál.
Dostala jsem hroznou chuť na bramborák a na zelí a na mimibazaru jsem našla recept na bramborák do trouby se zelím, tak už se to peče 🙂

blanka.k
16. mar 2010

Já si dala misku jahodové zmrzliny, a M. mi koupil od Kotány takové to koření i s mlýnkem a místo klasické soli, pepře, atd. jsou to krystalky karamelu! Takže si to vždycky na to nastrouhám a mňam.

doli1
16. mar 2010

blani tak to naštve.zkus je vyprat ještě jednou třeba ta barva pustí.
nám zítra dovezou tuhle pračku http://www.elektro-partner.cz/pracka-arxd-129eu... podle mě umí vše co bych chtěl + mohu tam dat jen kg prádla a má přímo dětský program.

aaadus
16. mar 2010

blanka takové "koření" jsem ještě neviděla

xxx.klarka
16. mar 2010

blani, tak to jsem taky neviděla takové koření.

Odpočívám, ležím a je mi nějáká kosa, musela jsem si zatopit .... brr.

andelka
16. mar 2010

blanka: Jé, tohle "koření" máme taky, už druhou várku. Dalo (a snad i dá normálně v obchodě) se to koupit jako kombinace tří v drátěném stojánku - skořice+cukr, karamel+cosik a čokoláda. Já to furt na něco melu. Naposled včera na žemlovku 🙂

blanka.k
16. mar 2010

Jé, tak to musím M. vynadat, že na mě šetří, sobě si koupína vaření sůl, koření na ryby, atd..... a mě jen karamel a čokoládu mi nekoupí 😀

zdenkapo
16. mar 2010

dobrý typ na koření 🙂

no mi pračku máme asi 5 let a nějak začlo být hlučnější čerpadlo,tak asi a chvíli pestane fungovat,ale dokud bude ždímat,tak je to ok,a nové stojí kolem ticky,tak to jde... jinak teda až něci budu kupovat,tak jedině potom,co si načtu recenze.... nejlepší pračky jsou prý německé- AEG a miele a tak...

antynka1
16. mar 2010

Ono s těmi zančkami spotřebičů je to různé... My si koupily myčku AEG - tak jsme měly radost, protože jsme to pokládaly za super značku - no a už se musela opravovat - takže vždy záleží na tom, na jaký kus člověk narazí.....

doli1
16. mar 2010

koření taky neznám.my vybírali pračku podle toho co jsem od ní chtěla a tato jako jediná má vše.jestli je to dobrá značka se teprve uvidí.mezi známe zrovna nepatří.

blanka.k
16. mar 2010

Taky právě koukám na testy praček, sice super, že jich dtest dělal za poseldních pár let několik, ale skoro všehcny testy jsou jen na ty s bočním plněním ☹ Ale jinak Miele a AEG je fakt nej. 😉

aaadus
16. mar 2010

Dneska jsem byla v DM a protože jsem měla nasbíraných hodně bodů, vyzvedla jsem si další knížku s kuponama a je tam sleva 25% na cokoliv, tak za to zase koupím plenky

m.c.
16. mar 2010

Doli my máme od Aristonu pračku, myčku i ledničku a v pohodě, ledničku a pračku už máme víc než 5 let.

Klarko, tak odpočívat!!

Teda, to koření neznám, ale zaujalo mě, hned se musím mrknout v obchoďáku, kde jste ho kupovaly?

bibi13
16. mar 2010

aha, moje brušenko.. 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

inak, to korenie by som aj ja brala.. ten karamel na zmrzlinku namleť.. no mnam..

inak, my sme zmenili zase meno.. uf! to je hrozné s nami.. tak teraz by to mal byť Alex.. som zvedavá, ako dlho nám to vydrží.. 😒 😠

adelka89
16. mar 2010

🙂
bibi krasne brisko 🙂
my mame whirpoolku taky tam ma program pro detske pradlo,ale nepouzivam ho 🙂 na miele nemame penizky 😀
holky kde se kupuje takove "koreni" o kterem mluvite? Dala bych si rict 😀
akorat varim veceri dusenou zeleninku 🙂 uz se tesim 🙂

doli1
16. mar 2010

Alex je moc hezké jméno snad vydrží.
bříško taky pěkné už máš pupík venku že?

zdenkapo
16. mar 2010

Doli
Ariston je hodně známá značka a měla by taky být dobrá....

mi máme pračku Indesit a v kuchyni vestavné-troubu,myčku,odsavač,pak mikrovlnku Baumatic akorát teda lednici myslim Gorenje,protože ta splňovala jediná mé pořadavky- je s mrazákem,má 2m,automat rozmrazování lednice i mrazáku atd... vše v nerezu teda... jinak ty malé kuchyňské spotřebiče mám různé značky...

manža dělal koktejl z mléka,zmrliny a jahodové šťávy v mixéru,mělo to super pěnu,ale už je to vypité... 🙂

zítra jedem do Tesca a do albertu, v Tescu mají od zítra plenky Pampers ty bílé za 299Kč- mi je minule kupovali za 369Kč,tak doufám,že to bude i na vel.1- mají je v nabídce teda vyfocené

blanka.k
16. mar 2010

Zdeni - tak to taky tazím do Teska 😉 My taky máme troubu + varnou desku Gorenje, protože je celá z černého skla bez nerez. ráměčku, a lednici jsme teda sháněli a čekali na ni dlouho, protože M. chtěl jedině Liebherr nebo Siemens, a já zas černé sklo, a malý spotřebiče pro změnu jsem chtěla červenou metalízu, tak máme Kenwood a Nordica - chilli collection 😀
Bibi - super bříško, mě teda pupík netrčí, ani tu čárku nemám, ani strie, jsem docela spokojená 😀
právě mi došel M., tak prý ty kořenky vč. mlýnku kupuje v markretech, že asi nejvíc v Globusu....

bibi13
16. mar 2010

hej doli, pupok už vonku.. ale len horna časť.. je to smiešne.. a tu čiaru mám až pod prsia.. 😀 😀 😀

ja si na značky nejako nepotrpím.. pračku máme bosch, chladničku americku samsung, trubu a sklokeramicku dosku máme moru.. zatial sme spokojní.. klop klop..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre