• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
bibi ja mam taky tu carku az pod prsa a fakt docela vyraznou strie teda zatim nemam :slight_smile: a pupik mi trci taky jen ta horni cast ale ne tolik jak tobe :slight_smile:
16. mar 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě jsou značky taky jedno hlavně že to dělá co po tom chci
bibi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kurna, kto to tu hovoril, že má krče? ja som sa v noci zobudila na krč v nohe (som nevedela čo so sebou či kričať, plakať, zobudiť mm) a potom som celý den ten sval citila.. bolelo to.. sakra.. čo s tým? asi nič, čo?
16. mar 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi ted uz asi nic magnezko uz asi brat nebudes ... ale kdyztak si jednu tbl vezmi pred spanim
16. mar 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi pěkné bříško. Já už mám taky pupek ven a čáru mám takovou slabou, ale připadá mi, že začíná tmavnout.
Já ty plenky koupím v DM, mám tam tu slevu 25% a ještě 10% na celý nákup. A už budu kupovat č. 2
16. mar 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě pomahá cvičení dělám jen kroužky s kotníkem vždy před spanim a když je nejhuř tak mrazicí gel
16. mar 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, dakujem za pochvalu..xixiixixixi..

adel, mám ešte magnezko šumivé a hovno hovno rybka zlata, akvarium nebude.. :unamused: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

doli, cvičím celý den a hovno (to isté čo som písalala adelke) :wink:
16. mar 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi :grinning: dej si to magnezko a treba to zabere
16. mar 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
¨právě nesmíš cvičit celý den tim ten sval namaháš.stačí co ted za den nachodíš(to už je pro nohy zátěž) a jen večer stačí protahování. já začinám protahovat už mi v noze začne cukat ale ten gel je super
16. mar 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže len pred spaním, ano? a ten gel nemám.. máš nejaký tip?
16. mar 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj až večer a ještě kroužit.když bys udělala pohyb jen nahoru a dolů špičkou tak se ti propne sval a dostane se do křeče.takoví nějaký gel http://www.lekarnaparizska.cz/alpa-ice-gel-chladivy-220ml-p-3369.html ten co mám já tak jsem nenašla
16. mar 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem doli.. zajtra si ho pojdem hned kupiť..
16. mar 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak hlásím, že akce "zet" nedopadla... pleny jsou pořád skoro stejně zelený, co mě teda potěšilo, jediné co se odbarvilo, byly tetra pleny s medvídkama. :wink: Ještě, že jsem všechno nechtěla rvát do jedné pračky, a v druhé várce mám ty hezké pleny s medvídkem. V první "zelené" je 15 bílých, a pak s potiskem z MMB, kdybyste viděli tu hadru, M. si myslel, ž ejsem je nějak roztáhla a zničila praním, tak jsem říkala, že ne, že tak průhledný byly už v originálu :zipper_mouth:
JInak myslím, že přetočení hlavou dolů se nekoná, jelikož zas hlavička škytala nalevo nad jednou kyčlí a kopance byly napravo dole hned nadr druhou kyčlí :sweat_smile:
16. mar 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani skus dat na to vanish.
alebo ich budes pouzivat len na balenie na siroko. to ti moze byt fuk ze su zelene :wink:
16. mar 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, tak nemám dobré správy...ja ktorá som ešte pred pár dňami písala, že sa cítim skvelo, tak idem pomaly rodiť tak nastupujem zajtra do nemocnice a dúfam, že malého presvedčia nech ešte u mňa zostane. zatiaľ sa nejako neotváram, len na jeden prst ale mám strašne skrátený krčok a malý už je hlavičkou dole a tlačí sa von, gyndr. sa tváril tak akoby som už pomaly rodila, ale ja verím, že ešte aspoň mesiac vydržíme 2v1
16. mar 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám číslo na michalag, tak keď budú nejaké novinky tak jej vždy napíšem SMS a ona vám to asi povie, lebo ja nebudem mať prístup na net
16. mar 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzulka - copak se děje? Budu moc a moc držet palečky a ještě nám vydrž 2v1. To to zjistil Dr. při poradně?
16. mar 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi a určitě nás informuj, budwme na tebe myslet!!!!
16. mar 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pralin - asi na to prdím, protože ta soda fakt něco vybělila, a zbytek prd... ale štve mě to, je to větší část plen :frowning2:
Zuzul - jejda, teda to jsou zprávy :frowning2: držím palce, ať malý vydrží co nejdýl u tebe v bříšku.
16. mar 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzul to mě mrzí, drž se holka a hlavně ať je maličký v pořádku a ještě chvíli u tebe vydrží. Musíš mu říct, že je venku strašná zima, že musí počkat až bude tepleji :slight_smile:
16. mar 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anty, ďakujem :slight_smile: hej bola som dnes na poradni a prehmatával mi kŕčok a tváril sa dosť zhrozene a potom pre istotu robil aj vnútorný utz aby ho pomeral a vravel, že teda je fakt dosť skrátený a nepáčilo sa mu to...tak ale v nemocnici mi určite pomôžu a verím, že aspoň tie 4 týždne urdržia ešte malého vo mne
16. mar 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, určitě to zvládnete, akorát si holt poležíš.....
16. mar 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzul určitě se to zlepší jak budeš ležet. Májovkám se prostě žádné miminko nenarodí dřív :wink:
16. mar 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ja som tak dúfala, že malý bude poslúchať a nechá ma v kľude odštátnicovať a až potom sa narodí a on si takto vymýšľa, ale ja verím ,že to dobre dopadne, podľa toho aký je aktívny má energie až moc, takže to zvládne :grinning:
16. mar 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi - přesně tak a hlavní je, že i kdyby se náhodou narodil dříve, tak jsem četla na poradně u Dr. Kouckého, že když se mimi narodí po 32 tt tak už je téměř jako kdyby se mimi narodilo donošené :slight_smile: I perinatální centra berou mimča do 32 tt., pak už se posílají do normálních porodnic s JIPkou - takže už jsi za vodou :slight_smile: Ale neboj, tomu tvému rošťákovi se ještě chtít nebude - to jen tak zlobí :slight_smile:
16. mar 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzul - neboj, bude to dobré, chvilku si poležíš, budou tě obskakovat, nabal si sebou kupu skript a můžeš se učit, budeš to mít se stravou all inclusive :wink:
Adus - jasně, budeme si tu s pupíkma psát ještě v červnu :grinning:
16. mar 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanka dej pokoj být ještě v červnu s pupkem. Já si myslím, že už kolem 36tt toho budeme mít plné kecky
16. mar 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adus - já mám strach, že toho bude mít plné kecky už hodně brzo :zipper_mouth: :sweat_smile:

A už jsem tu dlouho nedávala něco ze života:

Ve chvíli, kdy novomanželé vstoupili do hotelového výtahu,
slečna, obsluhující výtah, sladce oslovila muže: "Nazdar, miláčku!"
Když v nejbližším poschodí vystoupili, novomanželka vybuchla:
"Kdo byla ta ženská?!?" - "Prosím tě, jen žádné skandály.
Zítra budu mít i bez toho co dělat, abych jí vysvětlil, kdo jsi ty."

Volá žena na svého manžela, který ji přistihl s milencem:
"Péťo, proboha, přece nezastřelíš otce našich dětí!"

Potkají se dva kamarádi a jeden povídá: "Já už se na ty tvoje rady,
kam na dovolenou, vykašlu. Předloni jsi mě poslal do Chorvatska
a moje žena otěhotněla. Loni jsi mě poslal do Francie a moje žena
zase otěhotněla. Letos se radit nebudu. Jedu na Kanáry a ženu beru s sebou."

Dotaz elektro inženýra: Při těhotenství je dítě propojeno s matkou pupeční šňůrou přímo. Jak je to u dvojčat??? Jsou připojený sériově nebo paralerně???
16. mar 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zzuzul, jasne ze dam vediet keby nieco ale vy sa hlavne drzte !!!!!! a budte co najdlhsie 2v1 :slight_smile: :wink:
16. mar 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mě nejdou psát příspěvky
16. mar 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok