Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

janulka04
25. mar 2010

klarka, tak to varime skoro podobne..ja take balicky v alobale som dnes robila, v kazdom su na platky zemiaky a masko a co dom dal: vajicko, uhorka, paprika, sunka, sucha salama, slanina, syr, olivy.... 😉 v kazdom cosi ine 😉 😅

ika202
25. mar 2010

Ideme vonku kočky večer sa ozvem 😉 pá

aaadus
25. mar 2010

jaj, brambory zapečené s masem a šlehačkou, to je moje. Ale manžel mi je zakázal vařit, prý je dělám moc často 😀

arcik
25. mar 2010

Ahojky holky..

vítám nové tváře....čau kočky 😉

holky nejsem schopná vás dočíst a jdu vás jen pozdravit...jak je venku krásně tak jsme pořád s malou v luftě,co taky doma....

ale nebojte až se nám to narodí myslim že stále budem téma držet ne??teda myslim si že si každá nějakej čas na to najdem 😉 já teda jo...i když třeba ne každej den ale určitě sem budu chodit dál 🙂 😉

xxx.klarka
25. mar 2010

janulka, zajimavé 🙂 na zítra plánuju dušenou mrkev s masem a bramborem, na to se těším 😵 😵

aaadus, já je taky miluju. Musí být hodně šlhačky a pěkně se spéct. 😀

arcik
25. mar 2010

holky mi tu děláte ale chutě s těma bramborama...ticho už nebo umře na hlad

babara
25. mar 2010

Ahoj holky, jeste sem vas nedocetla, jen v rychlosti:
asi uz jsme taky hlavou dole, a to myslim, ze jeste predevcirem jsme byli sikmo, takze pretoceni zrejme v 35+3 😉 pro ty, kdo jeste neni, at nezoufaj.
Mam streptokoka, pry ho ted ma skoro kazda a moje gyndarka mi chtela dat peroralne tablety DUOMOX (ATB), ale ja nevim, zda to brat, jestli nestaci ta kapacka pred porodem, kdyz uz teda mozna budu rodit prirozene. Pry muzu mit po nich prujem, nevolnost, bolest bricha i predcasne porodit, tak nevim, zas bych se ale asi vylecila, a za nejake 2 tydny pred porodem uz to mozna zpatky nechytla, co myslite? V porodce mi stejne urcite budou jeste delat kultivace. Tak nevim, brat to ci nebrat?

Jo a asi jdu shanet rychle epino a masirovat tu hraz, zatim jsem mlsala jen lneny semeno a malinik...

JInak super, ze mame prvni mimco, to chce oslavit 😀

xxx.klarka
25. mar 2010

arcik, i já mám hlad ... ale asi budu muset počkat až dorazí muž se šlehačkou, doma jsem měla jen jednu tak jsem to naředila s mlékem, tak nevím zda to pak nebudu ještě dopékat s jednou. 😀 asi si půjdu dát zatím rohlík.

arcik
25. mar 2010

haha Klári já už baštim chleba se sýrem 😀 😀

arcik
25. mar 2010

Babar tak za prvé gratulka k přetočení a za druhé cožee??to je děs teda s tim streptokokem....a co se týče léků tak ti neporadim...k tomu jakosi ani nemam co...nechtělo by se zeptat obvoďáka co a jak?

xxx.klarka
25. mar 2010

arcik, asi jdu taky na to. Mám nějak prázdno v žaludku. 😀 od minulé poradny nemám nahoře ani deko díky nemocnici, tak to jde. 😀

arcik
25. mar 2010

Klári dobrýýý...já jdu čumět na Mcleodovo dcery...to je moje...chlapi na koni uuuaaaa 😀 😀

aaadus
25. mar 2010

babar s těmi ATB neporadím. Ale myslím blanka to tu psala, že je brala a pak jí dr řekla, že to je zbytečné, že se jí to stejně může do porodu vrátit. Ale nejsem si teď jistá

xxx.klarka
25. mar 2010

arcik, já na to taky koukám 😀😀

babar, gratulka k otočení, to je super 🙂

hepinka
25. mar 2010

ahojte babulky, ja som dnes bola na ultrazvuku a konecne mi lekarka bez pochybnosti potvrdila dievcatko comu sa taaaaaaaaak tesim, ze az 😀 Babo je uz otocene tiez hlavickou dole a vyzera byt vsetko v poriadku. Myslite, ze sa este moze otocit nejak inak ked som 30+6tt? krasny den vsetkym!

xxx.klarka
25. mar 2010

hepinka, to gratuluji že jí máš konečně potvrzenou 🙂 😵 😵

michalag
autor
25. mar 2010

Ahojte 🙂
tiez vas nedocitam .....

ika, vitaj !!!!!! 🙂

Ja teraz nejako nestiham na net, stale mam maleho doma, lebo je chory .... v utorok sme boli na krcnom, tam nam dokina zistila prekonany obojstranny zapal dutin, trochu mu to islo na usi, z toho zatekanie do hrdla a kasel ....a dnes som volala pre vyter z nosa a mame Stafylokoka takze dalsie ATB 😒 ☹ , ale dufam ze toto mu uz zaberie a po sviatkoch pojde do skolky, lebo este stale nemam poprate veci pre Luciu a porobene veci co treba, ale hlavne je aby sa Sami poriadne vyliecil a mala prisla do zdraveho prostredia ....

michalag
autor
25. mar 2010

hepi, gratulujeeem k potvrdeniu dievcatka 🙂

xxx.klarka
25. mar 2010

michal, tak to mě mrzí. Snad to malému pomůže a bude konečně už zdraví!!! 🙂

michalag
autor
25. mar 2010

klarka, dakujeme uz by mohol lebo sme z toho unaveny obidvaja a teraz ked byva von tak pekne tak my musime trcat doma 🙄

xxx.klarka
25. mar 2010

michal, to věřím no. ☹

xxx.klarka
25. mar 2010

Já se musím zeptat v pondělí dr. jestli mi doporučuje alespoň na procházku, jinak se doma zblázním. Jsem zvědavá jak dopadne vyšetření, zda to bude horší, lepší či co..

michalag
autor
25. mar 2010

a ty sa mas ako? ... uz vam je lepsie?

xxx.klarka
25. mar 2010

Ale jo, je to docela dobrý. Maličká sice tlačí na spodek, ale tvrdutí je méně časté, dneska asi jen 3x od rána, což je super. 🙂 Včera jsem i zvládla s drahým ject do nábytku vybrat postel. 🙂

michalag
autor
25. mar 2010

tak super ze vam je lepsie 🙂 😵 , tych 5tt uz nejako zvladnete 😉 🙂

xxx.klarka
25. mar 2010

michal, snad jo, klidně i ty 4 a bylo by to v pohodě už si myslím 🙂

vladkaz1
25. mar 2010

Ahojte ,akurat som pripravena ist na posledne sono ,tak drzkajte palce som troska nervozna.
Je baby krasne foto mate 😉

vladkaz1
25. mar 2010

pridavam vam aktualne brusenko

xxx.klarka
25. mar 2010

vladka, myslím že není důvod proč být nervozní. 🙂

xxx.klarka
25. mar 2010

pěkné bříško 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre