Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
26. feb 2010

Matpaj - na Aukru tak nakupuju pořád, tam to skoro ani jinak nejde, zkušenost špatnou mám jednu, ale byl to Polák, a bojuju s ním doteď, ale jinak super, jen 2x jsem pak nakupovala na dobírku z eshopů, jak jsem byla vystreslá z toho poláka, ale teď už zas jedu předem účtu, ono je pak to poštovný vždycky levnější 😀 Právě před 1é min.jsem koupila na Aukru modrou kostkovanou košili a modrou vestičku z Nextu,každé nové, po 85,- a za 2 hodiny mi končí další aukce. 😅 A ráno mi dovezlo PPL zásilku za asi 3000,- z dalšího eshopu, takyd jsem to platil apředem. 😉

doli1
26. feb 2010

ty jo ty budeš taky šikula jestli to celé namaluješ.používala jsem REMAKOL pasta tonovací vodová 0,25kg od té jsem koupila všechny barvy a bílou jsem koupila malí primalex té je potřeba hodně na to míchání.ještě doporučuji koupit kalíšky na víc na ty umíchané barvy a všechny si schovat.kdyby bylo potřeba něco přetřít.hlavně pořádně zadělat aby nevyschli to se mi taky stalo ale já už maluji dlouho takže byl čas na vyschnutí.rozhodně nedoporučuji kupovat primalex a míchat barvy co jsou na malování takové v těch flaškách tekutý.to pak teče po stěně.jen fialovou ta mi vůbec nešla namíchat tu pokud budete potřebovat tak koupit tu tekutou ale jen tuto.jinak vůbec neředit vodou pěkně malovat hustou barvou.jinak to teče všude.oni píšou ředit ale nedělejte to

aaadus
26. feb 2010

doli toho medvídka pů mám taky a ještě oslíka s balonkama. Pěkně se ti to povedlo. Čím jsi dělala obrysy? Fixem nebo štětcem?

matpaj
26. feb 2010

klarka objednava som cez shop4baby, to je vlastne ceska stranka.....tak dufam, ze to bude ok.dakujem.....lebo mm mi nadaval, ze som to nemala tak robit....ale v tomto eshope boli naj ceny..... 🙂

inak klarka, dala by som si z tej torty....mne je jedno ako vyzera.....urcite je chutovo super....mnaaam
ja chcem zajtra piect jogurtovu babovku..... 😝

blanka.k
26. feb 2010

Matpaj - já to říkám, ti chlapi jsou prostě stejní, můj si taky myslí, že všechny ty balíky chodí na dobírku. 😅 Ale že on si objendává z USA každý týden balíčky placený přes Paypal, takže taky předem, ehm.... 😅

doli1
26. feb 2010

jj fixem středně tlustym.nejdříve tužkou jsem obkreslila šablony potom obtáhla vymalovala a znovu černě obtáhla.fix nějaký tlustý ale se špičkou.nedoporučují fix na cd ten potom nejde zamalovat až bude časem potřeba to mi říkala jedna holka

matpaj
26. feb 2010

blanka, a aukru uz vobec nerozumiem.....
najradsej nakupujem v kamennych obchodoch....vidim hned co kupujem, nevyhoda su vsak ceny.... 😒

xxx.klarka
26. feb 2010

matpaj, můj drahý by taky nadával, naštěstí se o takovéto věci nezajímá, on nepochopí že se to tak dělá už jak dlouho 😀 děkuju, snad bude mít úspěch, už mě přešel vztek a hledala jsem info a potahování dortů marcipánem a možná pak zkusím znova nějáký dort😀 nedá mi to. jogurtovou bábovku? slyším prvně 🙂

doli, děkuju za rady, určo využiju. Chtěla jsem se kouknout na ten remakol na netu a nic mi to nenašlo. 😒

matpaj
26. feb 2010

a este super su vase ceske eshopy, tam su ceny oproti nasim uuuzasne, je tam vsak velke postovne.....

blanka.k
26. feb 2010

Matpaj - jojo, máš pravdu, já jsem si taky hodně věcí okoukla v obchodě a pak objednala přes eshop (postýlka, nějaké hračky, dudlíky 😅 ,...) 🤐

matpaj
26. feb 2010

klarka, ja ju idem piect poprve...ak bude dobra, dam recept....
ale robievam jogurtove muffiny s horkou a bielou cokoladou, tie su uzasne...... 😝

matpaj
26. feb 2010

boze, ja uz pisem ceskoslovensky..... 😀 😀

mne straaaasne kope babo, je to normalne? myslite ze sa mu nieco nepaci? 😒

doli1
26. feb 2010
xxx.klarka
26. feb 2010

doli, vidíš, mě to vůbec nevyhledalo. Díky. Ani nevím zda je budou u nás mít, nikdy jsem takové neviděla.

lucik...
26. feb 2010

Doli já mám tedy nakoupené ty tekuté barvy, ale myslím že pokud se to neředí, tak to neteče. Obtiskávali jsme s nimi na zeď ruce apod a nikdy nám to nesteklo..

doli1
26. feb 2010

já teda to štěstí měla.pak jsem znovu chytala odstín té naši zelené 😠 blbec jsem si ju neschovala.u nás jsou takové ty smíšené drogerky tak tam je taky měli a v barvách je taky měli. je to taková hustá pasta dobře se sní kreslí

xxx.klarka
26. feb 2010

doli, v drogerce jsi na ně narazila jo? No uvidíme, kouknu pak baumax a baumarkt a když nebudou tak nevím. 😀 to je fajn, že se s ní dobře kreslí. Jsem na to zvědavá jak mi to pak půjde. Jestli to budou nervy jak dneska s tím dortem tak potěš koště 😀

lucik...
26. feb 2010

no asi to zkusim ještě než tam manža vymaluje 😀

xxx.klarka
26. feb 2010

matpaj, kuk co jsem našla 🙂 http://foto.dama.cz/foto.php?f=758355

xxx.klarka
26. feb 2010

čekala jsem na tatku, ale asi to nemá cenu ☹ jsem hotová, záda mi bolí až bych brečela, tak si jdu lehnout a zkusit usnout jestli mě to mrně nechá 🙂 Tak se mějte krásně.

doli1
26. feb 2010

jj v drogerce jsem na ně narazila prvně.šla jsem koupit ty tekutý a paní mi doporučla tyto že tim kreslí učitelky ve školce tak jsem je vzala a jsem spokojená

matpaj
26. feb 2010

klarka, nevidim to foto, vypisuje mi tam, ze nemam k foto pristup......co tam je?

lucik...
26. feb 2010

tak sem to byla zkusit a neteče, uf 😀 😀 😀 Ale nemám vyloženě primalex, máme něco jiného

blanka.k
26. feb 2010

str.7, Fixies podložky jednoráz. za 60,-, 10ks, to jsou zatím nejlevnejší co jssem viděla 😉 http://www.iletaky.cz/teta-2764
Klárko - mě to nejde otevřít ☹

xxx.klarka
26. feb 2010

matpaj, á škoda. Je tam ta jogurtová bábovka 🙂

doli, ani nevím že by měli v drogerce ty tekuté 😀 asi se budu muset podívat až pojedu do města. Zase jsem o něco chytřejší 😅

matpaj
26. feb 2010

no blanka, nehovorim, ze mate lepsie ceny?! ☹

matpaj
26. feb 2010

klarka, esteze ju nevidim, by som ju isla piect este teraz 😀

lucik...
26. feb 2010

klari asi to ale nebude v klasické drogérce jako rosman, teta apod ale v takových těch obyč smíšených, neznačkových 😀

xxx.klarka
26. feb 2010

matpaj, vypadá krásně, tak snad se ti taky tak povede 🙂

lucik, taky si myslím, teď uvažuju zda tady máme vůbec někde obyčejnou. 😀

doli1
26. feb 2010

jj ty naše smíšené vesnické 😀
blani já mám tyto podložky jsou větší než fixisky http://www.sibalek.cz/detske-potreby/1374-podlo...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre