Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

arcik
4. jan 2010

hojda koťata..
nedočítám lae chtěla jsem se zeptat jestli už jste v DM drogerky klubu??je to perfektní věc budete dostávat slevenky a navíc se dá dobře ušetřit....

http://www.dm-drogeriemarkt.cz/bb/detail.html?q...

aaadus
4. jan 2010

lucik... jo já vím, ale když on je takové moje děcko a teď ty hormony. kdo nikdy neměl psa nepochopí...
arcik já se byla registrovat dneska osobně v dm, průkajdu po mně ani nechtěli a knížečku se slevama mi dali dneska

andelka
4. jan 2010

klarka: v +- našem týdnu by měla být děloha asi tak kolem pupku nebo až 2cm nad pupkem. Mně taky porostla, cítím to hlavně když mi tvrdne břicho, že už je vejš. a kopká mě hlavně na boku pod pupkem a někdy kolem pupku - řekla bych že skoro všude 😅

Holky, chci se zeptat - vy kdo berete hořčík, poraďte mi, jak často ho mám brát? Mně v poslední době to břicho tvrdne fakt často, někdy celé, jindy jen část, někdy 1x za 2 hodiny a včera večer i 2x za 30 minut. Mám obyčejné Magnesium, 51mg v 1 tabletce. Všude čtu, že krátkodobé stahy dělohy a tím tvrdnutí bříška jsou normální, ale je to děsně nepříjemné. 😒

aaadus
4. jan 2010

andelka mi teď dr předepsala Magnesii lactici 0,5 tbl. a beru ráno a večer 1 tabletku a zabralo to hned. jo to tvrdnutí je nepříjemné a někdy to až bolí

vladkaz1
4. jan 2010

Popoliny su neni moc dobre nechavaju pocit mokra ,najlepsie su flis separacky ,ktore mozete prat 😉 zanechavaju pocit sucha ..teda ritka je v suchu .. Moj tip kup deku v Ikei Irmu nastrihaj na separacky a uz len pouzivaj bude ta to stat par korun 😉 ,alebo kup splachovacie do zachoda a maju ich aj v DM tie su celkom dobre .. 😉
Co sa tyka plienok kludne poradim nieje problem a je tu aj vo vybave tema kocky su zlate a niektore profesionalky ...
Baby plienka sa da kupot aj do 200 sk dobra!!!!!!aj vrchne gatky mala som aj 400korunove a stali za prd takze teraz uz viem co potrebujem a hlavne kazde dieta je ine .. 😉

vladkaz1
4. jan 2010

a este Aio plienky su fakt na paradu a na von je to jak jednorazovka len zapnete suchac alebo patentku ,ja budem mat take len doktorovi ,sijem si kapsy ,tie sa daju dobre vypchat na noc bamboo vkladky su velmi dobre a este itti bitti sa tusim pisu plienky su velmi dobre al aj drahsie ,na ne nepotrebujete uz gatky ani na AIO , 🙂 hodim vam link ak chcete

vladkaz1
4. jan 2010

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?... ale su aj v inych farbach a v inych kombinaciach .. je aj prisite vnutro ako AIO ale je aj SIO to sa da odobrat .. super vec 🙂

xxx.klarka
4. jan 2010

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
tady je můj pupek v tomto týdnu, včera mi přítel řekl, že furt nic nic a najednou tak rychle roste 😀😀 mu říkám bude ještě větší, se smál 🙂

vladkaz1
4. jan 2010

klarka pekny 😵 musim aj ja odfotit 🙂 idem na to 😀

xxx.klarka
4. jan 2010

andelka, mě to bylo právě divné, ale co jiného by mi to tam dělalo 😀 nevím.
mě břicho netvrdne, tak nevím :-X

michalag
autor
4. jan 2010

klarka, krasne rastiete 🙂

ja tiez planujem v najblizsej dobe sa registrovat do DM, obcas sa tam oplati, ale niekedy maju lacnejsie aj inde, ale pre maleho a pre nas tam nakupujem najcastejsie a oplatili sa zbierat tie body, teraz je uz karticka .... ale pri malom sme z toho vyuzili fakt malickko

inak mne sestricka povedala ze kludne mozem brat este vitaminy tak beriem Maternu, ale rozmyslam ze tieto doberiem a chcem vyskusat Teekane Pregnacy caj, nemate s nim niektora skusenost? kludne aj s Teekane caj pre dojciace matky, tieto caje milujeme asi najviac á pripadaju mi aj kvalitne, co myslite?

xxx.klarka
4. jan 2010

arcik, mě to na tom dm nejde vůbec otevřít 😒

andelka
4. jan 2010

adus: Mně právě doktor nepředepsal nic, beru to co mám doma. A to už 3x denně a nic z toho. 😒 Zeptám se v neděli na cvičení naší asistentky.

vladka: dík 🙂

lucik...
4. jan 2010

michal já ten teekane pregnancy mám doma, pila jsem ho dřív, ale teď ne protože mi nechutná a smrdí mi 😀

vladkaz1
4. jan 2010

jak sa pirhlasim do albumu?

andelka
4. jan 2010

michalag: teekane pro těhotné nic moc, víc mi chutná od Lerosu.

mishutka
4. jan 2010

Mě taky rychle vyrašilo 😀

aaadus
4. jan 2010

andelka já si dr řekla ať mi něco předepíše
michal já jsem měla teekane i laros, pila jsem ho na začátku těhu a teď se mi z něho zvedá žaludek 😅

michalag
autor
4. jan 2010

mne predtym tvrdlo castejsie teraz ako mam doma Magnezium+B6 (a to ho vobec nepouzivam), tak stvrdne len ked dlhsie sedim alebo lezim a zrazu sa postavim,ale za chvilku to prejde a uz je to v poriadku

andelka a ako casto cez den ti tvrdne? a je to aj bolestive? ak je to casto tak by si mala ist k dokimu

mishutka
4. jan 2010

Čaj mám Leros chutná mi protože mi voní roibosem 😉 Ale když si vařím čaj s manželem do konvičky tak piju klasický protože manžel nesnáší bylinné čaje 😅

DM mám daleko a ani by se mi nechtělo kvůli tomu někde trajdat 😀

aaadus
4. jan 2010

já teď vypiju jedině ovocný čaj nebo černý s medem a citronem. no a manžel čaj nepije vůbec, jedině když má rýmičku 😀

michalag
autor
4. jan 2010

baby, prosim kludne vkladajte fotky do albumu, ale nemusite vymazavat fotky z predoslych tt .... 😉

mishutka
4. jan 2010

http://www.chiccoshop.cz/Catalog.aspx?ItemNo=71...
Holky, co myslíte je to dobrý??? 😀

misicka85
4. jan 2010

V DM jsem zaregistrovaná od porodu malé a super. Hodně jsem tam využívala pro malou slevy na plínky, vl.ubrousky a později na kašičky a příkrmy. Drogerku moc ne,kupuju Bübchen z lékárny...
DM mám taky celkem kus, ale zas to bylo fajn na procházky s kočárkem, 30min tam 30min zpět,ještě se případně někde projít a hned byly 2h procházky v čudu a navíc dobré na hubnutí 😀
Vlastně od doby co mám malou autem ani MHD moc nejezdím, radši jdu pěšky,takže třeba i na sociálku, hodina tam a hodina zpět, ale s tím kočárkem se chodí fajn 🙂 Teď to bude asi horší protože malá mi takový kus asi neujde.. MHD jedu fakt pokud už je to dost daleko nebo je třeba hnusné počasí..

Čaje - pro těhotné mi víc chutná od Teekane, pro kojící od Larosu 😀

andelka
4. jan 2010

michalag: No, často. Nepočítala jsem to, ale budu muset, ať vím. Někdy delší dobu ne a někdy fakt co chvíli. Trvá to tak 20 vteřin. Nebolí mě to, jen stah dělohy cítím a na pohmat je to pak tvrdé. Někdy mám pocit, že to ztvrdne potom, co mě mrně kopne, ale někdy jen tak. Dneska odpoledne (asi za hodinu) budu volat ke gyndr pro výsledky kultivace, tak se zeptám.

michalag
autor
4. jan 2010

s DM drogerky sme tam kupovali hlavne mydla Balea, krasne vonaju 🙂 , ale tiez sme chodili do DM hlavne na prikrmy, kase, vlhcene utierky ...

aaadus
4. jan 2010

mishu a to chceš místo křesílka nebo hrací deky? mi se to moc nelíbí, dneska jsem se na to dívala v pompu

aaadus
4. jan 2010

teď jsem se dívala na ty slevovou knížečku z dm a jsou tam dobré slevy, plenky, ubrousky, masážní olej pro těhule od hipp - ten používám furt a mám ho hned vypatlaný 😀 ale když on tak krásně voni

xxx.klarka
4. jan 2010

jaktože vám to jde otevřít ta slevová knížka? mě to nejde 😠

mishutka
4. jan 2010

Místo křesla, ale je to jenom první dojem taky mě to zas moc neoslovilo 😀 Víš o nějakém křesle co jde do lehu???
Jinač na to kašlu a koupím si do cestovní postýlky vrchní patro a tam prcek bude přes den ležet a když bude řvát tak ho usliším 😉
Já chtěla lehátko aby byl semnou v kuchyni když budu vařit a neotravoval ho pes! 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre