Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
14. jan 2010

jo a ten Bepanhen ...jak velkou ji kupujete? Když tím chci potírat si bradavky a dítěti prd..., takže ideálně 2ks, na bradavky sobě malou 30g a dítěti 100g? nebo 2x100g?

mishah
14. jan 2010

blani a kolikátého chodí normálně nemocenská??Já jsem na PN od 29.11. a jsem zvědavá kdy něco přijde(teda z práce za ty první dva týdny mi něco pidimalého přišlo).

blanka.k
14. jan 2010

Jo a jaké používáte vlhčené ubrousky na utírání zadečku?

michalag
autor
14. jan 2010

blani, ja budem pouzivat vlhcene utierky z Dm-ky od Babylove (zelene) 🙂

xxx.klarka
14. jan 2010

blani, já ty vlhčené mám koupené pampers 4x, johnson 4x, linteo asi 7x 😀😀 jsem si udělala menší zásobu. Jinak na bradavky pro sebe jsem si koupila toho bepanthenolu tu malou tubičku 🙂

blanka.k
14. jan 2010

Mishah - já jsem na PN od září, první výplata mi došla začátkem prosince, druhá na konci prosince a v lednu zatím nic 😅

nikkka
14. jan 2010

matpaj neboj ani ja nemam nakupenu vybavicku..mam len par kusov..a kocik objednany..

mishah
14. jan 2010

dobrá desinfekce je Betadine-neštípe a desinfikuje 😉

matpaj
14. jan 2010

no babky a kupujete veľa oblečka v č. 56?mne sa Pajka narodila s 55timi cm, všetko jej bolo malé a bojím sa, že aj toto bábo bude dlhé. neviem čo mám robiť....

xxx.klarka
14. jan 2010

matpaj, zrovna včera jsem řešila kolik koupit 56, koukala jsem a mám asi 13 body a asi 8 dupajdy, to asi bude stačit co myslíš?? Radši už začnu kupovat větší.

blanka.k
14. jan 2010

Matpaj - pár jich mám, ale jen něco, spíš mám z Teska vel. 0-0, ale je to větší než od jiných firem, nejvíc mám 0-3 měsíce a vel.62 😉

xxx.klarka
14. jan 2010

blani, a ty 0-0 jsou ty newborn?? Já vím že na ramínku je vždy newborn ?? ..... já vůbec nevím jak mám to jejich tesco značení brát, jetsli to bude odpovídat té velikosti nebo ne ☹

mishah
14. jan 2010

klarko: 😀 to máš podle mě teda bohatě 😉 záleží,jak bud mimi veliké...já sjem taky zvědavá, luky byl prďolka a vydrželo nám to do 3 měsíců🙂)začínal na velikosti 44 🙂 (kterou jsem samozřejmě nekupovala...)Zato kamarádky holčička měla přes 4 kila a začínala na vel.62.Navíc záleží na výrobci. Ale Tesco celkem odpovídá, HM dělá větší, CA moc nekupuju,tak nevím,Next taky celkem sedí(teda ty bodýčka),

matpaj
14. jan 2010

no,to som aj ja rozmýšĽala aká je to tá tescová veľkosť 0-0 a kúpila som niečo v nej a to som rada, že je večšia ako iné, ale myslím, že veľkosť 62 je istejšia.
A klarka už nekupuj 56 radšej 62, fakt to bábo rýchlo rastie a ani to nevyužiješ.
A kupujete niektoré aj košielky na začiatok namiesto body? nie je to praktickejšie na obliekanie? 🙂

mishah
14. jan 2010

O-O. je podle mě newborn, do 1 měsíce-tyhle bodýčka mám myslím 3, kupovala jsem i ted s dlouhým rukávkem.
Jinak moc se mi osobně osvědčila zavinovací bodýčka pro nejmenší miminko-např. HM,opravdu bezvadná věc 😉 Na druhé jsem si koupila dvě a dvoje takové ty tepláčky s ťapkama na širokou pohodlnou gumu v pase🙂)

bibi13
14. jan 2010

sunny323, 3D je nádhera.. keby mi nebolo luto zase vyhodiť 50 eur, tak idem zase..🙂
a rodiť budem na kramaroch.. teda, dufam..🙂

nikkka
14. jan 2010

v mojom zozname mam napisanu velkost 56 len po tri kusy z dupaciek, body kratky rukav a dlhy rukav, potom troska viac tej 62..
kosielky asi nebudem kupovat, skor tie body nakupim, kosielky sa asi moc vyhrnaju ked sa dieta mrvi..

mishah
14. jan 2010

košilky-ty jsme použili jen v porodnici a i tak si malý pořád vytahoval ruku těma škvírama 😉 lezlo to pořád ven,bylo to hned pokrčené...nevím, možná je to fajn mít v záloze na veliká horka v létě-je to přeci jen tenounké plátýnko,ale jinak podle mě na nic 😖

matpaj
14. jan 2010

joj babenky, musím končiť, prchám z práce a ešte dnes učím, tak dnes večer alebo zajtra.tešííííím 😀

blanka.k
14. jan 2010

já nemám přímo košilky, ale mám hodně "triček" - krátký i dlouhý rukáv, takvé ty zavinovací košilky nebo jak to nazvat nemám. takže mám to tak napůl , něco body + dupačky, a něco "tričko" + polodupačky nebo kahoty

xxx.klarka
14. jan 2010

mishu, tak něco je po ségře a něco je nové. 🙂 Tak právě proto, už začnu kupvat větší 🙂

matpaj, já mám košilek požehnaně po ségře, ale nechystám se je používat.

sunny323
14. jan 2010

bibi13, kde si kupila kocik?aky je tazky? kolko ta vysiel? paci sa mi... Len ja hladam nieco pre dievcatko 🙂

michalag
autor
14. jan 2010

suhlasim s kosielkami, ja kosielky kupovat nejdem a namiesto toho kupim 3ks 56 bodynka co sa zvezuju na boku, to je podla mna lepsie .... a nekupujte vela 56, racsej 62 😉

mishah
14. jan 2010

klarko:přesně,já těch košilek mám taky mraky a k ničemu to nebylo a nejspíš ani nebude 😉 použila jsem je asi 2x..

mishah
14. jan 2010

michala:ty bodynka rozvinovaci jsou určitě daleko lepší než košilky,pro nejmenší mimi podle mě nejlepší 🙂 Já mám teda na patentky,ani nevím,že jsou nějaká zavazovací,ale to je asi fuk... 😉
Holky, já se teda taky loučím,malý se za chvilku probudí a musím trochu zkultivovat byt, než přijde MM 😀

xxx.klarka
14. jan 2010

mishah, taky se nechystám je používat už jen kvůli tomu že se vyhrnují, body se hezky zapne mezi nožkama a je klid 🙂

michalag
autor
14. jan 2010

misha, mam v albume take ruzove so slonikom 🙂 , mne sa to zda urcite praktickejsie 🙂

blanka.k
14. jan 2010

a co už mátye holky mimča...prý jsou spec. nůžky, co nemají ostrý konec, ale kulatý, ale co mám 2 kamarádky, tak obě nadávají, že jsou naprd a stříhají klas.nůžkama, co používají na svoje nehty... 😉

bibi13
14. jan 2010

sunny, to mám z e-kociky.sk.. je to Bexa B4.. inak, možno bude ten kočík aj pre holku..xixixi
pozri si na tej stránke.. je tam aj cena aj váha..

michalag
autor
14. jan 2010

blanka, ja som nasmu od zaciatku strihala nechtiky s noznickami co aj nam, ale prve tyzdne sa nesmu babatkam strihat nechtiky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre