Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
30. dec 2009

mi taky nejdou vidět hned na první pohled protože jsou bílé a jdou vidět jenom když kůži trošku natáhnu

dezyre
30. dec 2009

Tak já nosím podprsenku i na spaní.. už od té doby, co jsem zjistila, že jsem těhotná, protože prsa mi skočily ráz naráz téměř o 3 čísla.. a musím zaklepat .. ťuk, ťuk, že ani jedna strijka.. a ani na břiše a ani na bocích (teda na bocích kromě těch co tam už byly)

blanka.k
30. dec 2009

hlavně, že je mám na boku, takže zatím velký výstřih nic neohrozilo 😀 Kamarádka totiž popisovala, jak to zabírá v MHD, aby ti lidi pomohli s kočárkem 😀 Teda chlapi 😀

blanka.k
30. dec 2009

Tak já jsem objevila jen na prsou... teda jestli to jsou strie, prostě hodně malilinaktých červených žilek... 😅 Ale jinak břicho i boky si mažu od asi 12tt možná i dřív 😉 Teď teda už i prsa...A dnes jsem byla v obch.centru, a tam rušili obchod Atlantic , tak jsem tam vlezla, a paní že mi poraí, tak jsem řekla, že hcci aspoň 75F, tak prý mají max.75C 😅 A prodejna s padákama tam nebyla 😅 A v tesku taky jak na potvoru ve výprodejích nic na mě... tak sjem aspoň malému koupila botičky, rukavičky,... 😅

aaadus
30. dec 2009

u mě zatím břicho ťuk ťuk taky ani jedna strie, na bocích mám pouze strie staré a doufám že to tak i zůstane. no mi zatím stačí podprda C, F si teda moc nedovedu představit 😅
kdy se kupuje kojící podprsenka, asi až tak někdy v 8. měsíci?

bibi13
30. dec 2009

Blanka, s tými kopančekmi som to mala rovnako.. drobec kopal a kopal a min. víkend nič.. vlastne od piatku do takej stredy nič.. len sem tam jeden kopanec.. som mala strach.. a od včera aktivista ten môj drobec.. a mm tiež už ucítil konečne drobca.. ho včera kopol do ruky.. pred tým, ked mi dal ruku na brucho, tak prestal.. ☹

lucik...
30. dec 2009

Ahoj holky, vy ste toho zase nakecaly 😀

Klari nevim kde to miminko schovávám 😀 Ale už mi roste neboooj 😉
Nic víc sem dočíst nestihla... pardooon ☹

Jinak pohyby už mám docela silné, že i manža je cítí na ruku 😉 😉 😉

Dneska jsme byli plavat a pak na obědě, to bylo supeeeeer a koupili jsme si polárkový dort na večer 😉

blanka.k
30. dec 2009

Adus - já určo budu nakupovat na spoeldní chvíli, tak měsíc před termínem, protože docela rostu, tak nevím, na jaké vel.se zastavím 😅
Bibi -díky, to mě uklidnnilo 😉

bibi13
30. dec 2009

no tí naši drobci si s nami robia čo chcu.. 😀 😀

blanka.k
30. dec 2009

Bibi - jojo, a bude hůř... to jim zůstane ještě tam min. 18 let 😀

bibi13
30. dec 2009

ajejda.. 😖

aaadus
30. dec 2009

já kopance na ruku cítím od 18tt, na prvomamku docela brzo. já si stejně myslím že porodím už v dubnu, nevím proč, ale mám takové tušení
a ta kojící podprda je číslovaná jako klasické nebo S,M,L,...?
lucik... to jste měli pěkný den, skoro závidím 😅

aaadus
30. dec 2009

já si nedovedu představit že mi z toho miminka vyroste nějaké velké dítě 😀

bibi13
30. dec 2009

aaadus, tiež si myslím, že budem rodiť v dubnu..🙂

lucik...
30. dec 2009

aaadus 😀

Jak jsou čílované nevím, ale koukala sem že jsou pěkně drahý.. Já chtěla jet dneska do outletu, mají tam výprodej v intissimu a podprsenky za 149,-- 😉 Ale manžel se mnou nechce a já tam sama netrefím. Ach jooo 😢

blanka.k
30. dec 2009

Já chci rodit 22.4., to máme výročí 😀 A koj. podprda je doufám, číslovaná jako klas. 😅 Jinak fakt nevím, jak by mi to sedlo 😅

aaadus
30. dec 2009

lucik... ti manželové jsou všichni stejní 😅

lucik...
30. dec 2009

někde sem četla, nebo mi to někdo říkal, že se má kupovat před porodem a tak, aby se pod ní vešla ruka, protože pak se prsa ještě více nalejou mlékem 😉

aaadus
30. dec 2009

já hlavně nechci rodit 15.4., to má narozeniny švagr a je to pěkný d...l

blanka.k
30. dec 2009

Já viděla kojící v tesku za asi 200,-, takže žádná tragedie 😉 A ruka se tam má vlézt moje nebo manželova? 😀 😀 😀

lucik...
30. dec 2009

aaadus přesně, ale když si pak koupím podprsenku drahou tak řve 😠 a do výprodejů se mnou nechce

aaadus
30. dec 2009

ony ty kojící jsou asi bez kostic že. jestli jo tak takovou podprdu jsem naposledy nosila když mi začaly růst prsa 😅

lucik...
30. dec 2009

blani nevim, třeba manželova, určitě je větší 😀 😀 😀

aaadus
30. dec 2009

blanka asi raději jenom tvoje 😀 můj muž má 3x větší ruku než já, tož to nevím jaká velikost by z toho vylezla 😀
lucik... škoda že sem tak daleko, bych jela s tebou, tady outlety nejsou 😠

blanka.k
30. dec 2009

Adus - ten jsem chvíli googlila a jsou i s kosticema, naštěstí 😅

andelka
30. dec 2009

adus: Já viděla i s kosticí. Taky bych radši větší podporu, na bezkosticovou mám prsa už moc velká. Sice mi zatím nějak moc neporostla, od začátku těhu (hned zkraje) o půl čísla, takže mám 80D,ale nevím, jak by to bez kostice vypadalo. A podívat se po nějakých chci tak na začátku 8 měsíce.

Jo a manželé - můj se může přidat do party. Nakupování je boj. Jedině nakupování jídla mu nevadí. 😅

aaadus
30. dec 2009

blanka tak to jo, bez kostic nedám ani ránu

blanka.k
30. dec 2009

Jsem te´d koukala na webu na velikosti podprsenek různých firem a teda vůbec to neodpovídá tomu co si kupuju 😅

aaadus
30. dec 2009

tady je to dobře popsané, ale každý výrobce má asi jiné číslovaní. ale podprdy tam mají drahé, ale pěkné
http://www.svudnepradlo.cz/velikostni-tabulky/v...

zdenkapo
30. dec 2009

Adus no babyexpert je především chicco,ale mají tam i jiné značky- canpol babies atd atd a je jen pár kamenných obchůdků v republice,ale mi když tam byli tak měla pár věcí slevněných jako dupačky za 99,-Kč,ale zase příště,rozjela jsem se v tom globusu,tak zase příště 😀 ale nakoupim tam před porodem vložky do podprsenky chicco- jsou fakt nejnej a pojišťovna na to dává příspěvek 1000,-Kč tak toho využiju- teda snad to bude i v 2010 platit ty jejich příspěvky 😒

ale koukali jsme tam na to lehátko chicci relax § play,ale ta naše růžová barva z kolekce 2010 bude až po 13.1.10 k dostání,ale šlo mi o rozměry a jak vypadá a byli jsme spokojení,je veliké a krásně jde do lehu a polstrované pěkně,takže asi do něj půjdem a třeba objednám po netu...

Blani strie ještě budou,počkej hned po porodu,to svoje prsa ani nepoznáš 😉 , já mám strie už bledé ještě po Tomáškovi a teď už mám pár nových,tak se tim nezatěžuju,můžu mazat dvacetkrát denně a nepomůže to 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre