Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
25. sep 2009

Slunicko - od utery jsem doma na neschopence. Nějak mi nešlo cestovat hodinu do prace, pak se tvářit, že je mi hrozně dobře, atd. Min. tyden jsem si vzala 4 dny dovču, nějak sjem byla nachlazena, bolelo mě v krku, v pondělí jsem zas šla do práce, ale byla jsem tam 11 hod, večer mě hrozně bolelo celý břicho, bylo mi špatně, začala jsem špinit (naštěsí fakt jen tvošku, a pak doma to přestalo), tak jsem si říkala, že mi to za to nestojí a mudr. mi okamžitěv úterý napsala neschopenku. tak teď spím 16 hod. denně, mezitím se snažím sníst aspoň 2 rohlíky denně, nešvihnout sebou, atd. 😅

slunickoseznam.cz
25. sep 2009

No je to hodně peněz a myslím že je to stejně brzo vyždyť pohlavní orgány ještě nesjou vytvořene ne?Tak jakym zpusobem to funguje?

aktaka
25. sep 2009

Blani, to je asi úplně normální. já když objevila //, tak první, co mě napadlo bylo "ježíši kriste co já si jako matka počnu? a jeslti to jde ještě vrátit" po třech letech snažení... až pak mi secvaklo a začala jsem se radovat. jinak kdybyste to nezažily, tak věřte, že opravdu jde smát se a brečet najednou 😀

slunickoseznam.cz
25. sep 2009

Já jsem se rozbrečela
ja aztím pracuji ale uvidím jsem zdravotní sestra a pracuji na aru

aktaka
25. sep 2009

Slunicko, pohlavní žlázy se vyvíjí už v 8tt, tak od toho 10tt už věřím, že to zjistit jde

kacenka24
25. sep 2009

Ahojte dievčatá. Tu je aj keď zatiaľ mini diskusia o tom teste na určenie pohlavia. Sú tam dve kočky, ktoré tento test vyskúšali a moc nadšené z jasného výsledku neboli. 😒
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

Ináč prvýkrát idem k Dr. v pondelok a TP nám zatiaľ podľa PM vychádza na 29.5. 2010. Ináč som tiež učiteľka a rozmýšľam dokedy to v škole budem ťahať. A Vy baby učiteľky, ako zatiaľ predbežne plánujete?

blanka.k
25. sep 2009

To jsem ráda, že nejsem jediná, kdo neskákal do stropu 😅 Já si teda dote´d nepřijdu jako strašně se těšící nastávající mamina, zatím spíš převládají obavy, jak to vše dopadne, aby byla bublina zdravá... občas se vybrečím muži v náručí a pak mi je zas líp... 😅
Doli - bydlím přímo v Brně a chodím do centra Šárka na Vranovské (buď k mudr. Kutálkové nebo Svojanovské... obě můžu doporučit). A ty jsi odkud? Já totiž pův. z Blanenska pocházím, ale z úplného severu. 😉

slunickoseznam.cz
25. sep 2009

Ahaa tak to u mně je ještě doost času a mně bude bude jedno kdy se to dozvím a co to bude hlavně když bude všechno ok a když to budeme vědět na vánoce 🙂 aby mohl ježíšek něco přinést a mimískoví

aktaka
25. sep 2009

Blani, já to mám stejně, taky se ještě tak úplně naplno neraduji, asi začnu až po tom prvním utz, jeslti uvidím aspoň jedno bijící srdíčko. možná pak mi to konečně secvakne, že opravdu jsem těhotná 🙂
a taky až budu mít doma nějaký mimi obleček, který mi to bude připomínat 😀

aktaka
25. sep 2009

Sluni, přesně tak,mně už je to taky jedno, co bude. dřív jsem chtěla víc kluka, ale teď už to vůbec neřeším, hlavně a´t je všechno v pořádku. ony to jsou takové ohrané kecy, ale to tak 🙂

slunickoseznam.cz
25. sep 2009

Blani obavy mam taky to je asi normálni a jsme na počátku a je před náma dlouhá cesta 🙂
Ach jo už mi zase začíná být blbě

slunickoseznam.cz
25. sep 2009

Já jsem si vždycky říkala že chci holčičku ale ted je mi to opravdu jedno hlavně ať je to miminko zdrave a ja

zuzub
25. sep 2009

ahojte, kacenka24, blahoželám k tehulkovaniu 😉

blanka.k
25. sep 2009

Tak jsem ještě zkoumala tu VZP.... musíte si najít svůj kraj a podle toho tam jsou různé slevy v sekci Výhody a příspěvky. V Brně dávají 400,- když docházíte do 2 jakýchsi center.A pak jsou tam % slevy do optiky, solné jeskyně, atd.

doli1
25. sep 2009

blanka já jsem ze Křtin kousek od Brna.k šárce jsem chodila ale nějak ji moje netěhu nezajímalo ikdy se mi první půl rok úplně rozházel cyklus tak jsem na doporučení kámošky přešla k pfeifrovi zatim se mi tam libí.
já bych řekla že // vše začíná obavy,nejistota,strach atd.strašně jsem se těšila až budu těhu ted jsem ráda ale strach je strašný

kacenka24
25. sep 2009

Ahoj Zuzanka. Ďakujem. 😵 🤐 Sa veľmi teším, že budeme ťahať spolu. U mňa je zatiaľ všetko na začiatku, som teraz na PN, brala som ATB, som ešte nevedela, že som tehu. 🙄 Ale bol to iba Zinnat 2 tbl., tak dúfam, že to bublinke neublížilo. Ináč ku ktorému Dr. v ZA chodíš?

zuzub
25. sep 2009

ja chodím k Dr.Paučinovi, som tiež PN, ale mám už aspoň vychádzky... beriem duphaston, a hned od začiatku tehu si pichám fraxiparine, kvôli tej mojej hematologickej poruche, dúfam, že tento krát už bude všetko ok.no vidíš a budúci rok v lete môžeme ísť spolu pokočíkovať 😉
a ty ku komu chodíš?

kacenka24
25. sep 2009

Super Zuzi, Paučin je aj môj lekár. 😀, tak sa tam možno niekedy stretneme. Vymenila som ho, predtým som mala Lániho a nič moc to nebolo. 😖
V auguste som bola u neho po prvýkrát na vstupnom vyšetrení, dal mi Clostil, lebo som vôbec nemala ovu a zdá sa, že u mňa zaúčinkoval. 🙂 Idem k nemu pondelok, tak som zvedavá, čo mi povie, keď moje prvé tehu skončilo, tak ako skončilo. A Zuzi, chystáš sa byť na PN po celé tehu? Ako často budeš chodiť do poradne?

zdenkapo
25. sep 2009

HOLKY SUPER,TAK PORODNÉ A RODIČÁK ZŮSTÁVÁ STEJNÝ,SNIŽOVAT SE NEBUDE !!! právě to říkali na Impulsu 😀

mayocka
25. sep 2009

slunicko: aj my sme cakali skoro rok a tiez sme sa snazili a teraz prislo prerabanie,nova praca prestali sme na to mysliet uplne ze si uzijeme este maleho urcite a tak a odrazu tyzden neprisla MS co sa nikdy nestalo tak som si spravila testik ale bol len slabucky no kazdym dnom tmavsi tak mi aj slzicka stastia vyletela no a teraz mi uz vyleti akurat tak nieco do WC 😀 nejak sa aj prestavam tesit alebo co tak to uz berem ako samosku a nemam naladu lebo mi byva blbo tak ked to cele prejde a brusko podrastie hadam ma to chyti uplne 🙂

shaarka: ty si dobra maniacka na to pohlavie ako dlho som na mimi ale nenasla som to tam a to tam chodim kazdy den 😉 diky je to lacnejsie ako som hovorila ja asi to skusim 😀

michalag
autor
25. sep 2009

babenky, tak som spravila konecne tabulku, ale este to treba trosku prerobit, lebo to zle vidno, album najdete pod "majovky2010" a heslo je take iste 😉 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

zuzub
25. sep 2009

aj ja chcem ísť do tabuľky 😀 čo ti treba Miška poslať?

kacenka24
25. sep 2009

Miši, je to super. 😉 A len taká maličká poznámka, ak by sa potom nakoniec dievčatá usporiadali podľa termínu pôrodu, nebolo by to prehľadnejšie, hmmmm? 🙂

zuzub
25. sep 2009

Kati to je super, že máme ešte aj rovnakého dokiho 😀 ja som bola na poradni teraz v stredu a najbližšie udem 14.10. a s tou PN ešte neviem ako, ale do konca 3mesiaca určite

aktaka
25. sep 2009

Miška, tabulka super, jen si dovoluji navrhnout - nemohla by ta písmenka být trošičku větší? já nevím, jeslti blbě vidím nebo co, ale musím to krapet luštit 😅 nebo aspoň jiné písmo, nějaké mín kudrlinkaté. údaje za sebe posílám do IP

kacenka24
25. sep 2009

A ozaj ak by si chcela s niečím pomôcť, že by bolo toho veľa, tak samozrejme pomôžem. 😉 S PC to celkom viem.

slunickoseznam.cz
25. sep 2009

Ahoj mohla bych se taky přidat do tabulky?

mayocka
25. sep 2009

Zevraj od pocatia je zname pohlavie tak to asi tak aj funguje..no tie recenzie ma presvedcili ze si posetrim a test nekupim vychadzaju tam naozaj cudne vecicky...Michalag ako a kam ti mam poslat udaje?Hm?Vsimla som si ze tam nie je vek maminiek a este aj co si myslime ze to bude...neviem da sa to tam dorobit? 😉

blanka.k
25. sep 2009

Micha - tak jsem ti taky poslala do IP údaje. Díky, jsi šikulka, ale taky jsem za větší písmo 😅

zdenkapo
25. sep 2009

jj,taky se michale psala o sloupek s pohlavím miminka,ale to postačí začátkem prosince,dřív to stejně vědět nebudeme 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre