Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

dezyre
28. dec 2009
aaadus
28. dec 2009

iwonka bez epi, jedině nějaké léky na tlumení bolesti
dala jsem do alba nějaké nové fotky

iwonka
28. dec 2009

u nas sa epid.musi objednat dopredu a ze ak ju nebude treba tak som zaplatila za nu zbytocne...u nas ju nedaju ked ju nemam objednanu...

michalag
autor
28. dec 2009

iwonka, vsetko najlepsie k dnesnym meninam 😉 🙂

ja idem urcite bez EPI, zvladli sme to prvy krat, zvladneme aj teraz 🙂

aktualizovala som nasu tabulku a zatial to vyzera takto: 18:3 (chlapci:dievcata) vyzera to tak ze tento mesiac budu mat prevahu chlapcekovia

vladkaz1
28. dec 2009

Ahojte 🙂 ja len na skok .. este stale neviem vysledky .. no maju dovolenku a na sono som tak isto neni objednana .. mala som ist teraz v 19 tom tyzdni .. ale nam to nadherne ide kocky ... 🙂

antynka1
28. dec 2009

Dezyre, díky za ten odkaz, fakt vypadá krásně 🙂
A EPI, to nechám až na situaci, nebráním se mu, takže se rozhdonu dle toho, jak to bude probíhat 🙂

blanka.k
28. dec 2009

Dez - díky 😉 Barevně je moc hezky provedené, včera jsme koukali v Olympii v Pompu a hnus velebnosti 😅
Antynka - Dojčící ? 😅

antynka1
28. dec 2009

Vladka - díky - vankúš - tak to by m tedy nenapadlo, já myslela dojčiacie podduška nebo tak něco (holky ze Slovenska se prosím moc nesmějte 😀)

aaadus
28. dec 2009

dezy díky za odkaz. škoda že mají jenom 2 barvy, ale vypadá tak hebounce

iwonka
28. dec 2009

michalag dakujem 🙂 🙂 🙂 uf no uvidim musim sa na to lekara opytat na epid. a ze sa na to vraj robia neake testy dopredu neviem ako u nas ale tu vraj ano...baby a vy uz citite pohybi???lebo to moje babo je neake lenive... 😒

dezyre
28. dec 2009

Ještě něco Vám musím napsat 😀 Můj tatínek, budoucí děda, se asi "zbláznil" 😀 .. Moji rodiče plánují koupit nové auto.. no a jak to tak bývá, tak mamka, která většinou řídí, chce zase malé městské autíčko tipu yaris atd. No a můj tatík jí nadal, že jaká je, že postýlku a peřinky to kupuje, ale vůbec nemyslí na to, čím budou malýho Staníčka vozit, že potřebují nejmíň teréňáka 😀 takže se bude na jaře kupovat jakýsi SUW či co.. No a završila to mamka tím, že bychom si s manželem měli udělat co nejdřív druhý dítě, protože máme počítat s tím, že Staníčka moc neuvidíme .. 😀

dezyre
28. dec 2009

Blani.. i my byli včera v Pompu a obhlížely lehátka .. ale jak říkáš hnus nad hnus... Já se do tohoto zamilovala okamžitě jak jsem ho viděla.. sice ta cena.. ale ale ale.. nacopak bych potom pro malýho už skoro půl roku šetřila do pokladničky, že ano 😀

vladkaz1
28. dec 2009

no .. aj mna vase nejake slova udivuju .. ale som zvyknuta moj otec je cech 😀 ...
Kocky pozeram ze stale kupujete vybavu 🙂
My uz len ten kocik ,vymalovat izbu ,malej nasej kupit postel samostatnu peknu som videla v Jisku za super cenu jak za facku .. a my si ideme manzelsku postel .. moj mi nabudral plany vcera si kupil plazmu 104 😅 no mala byt postel manzelska co uz ... 🙂

antynka1
28. dec 2009

Dezyre - tak to máš teda veselý.
A ještě k tomu lehátku, nevíš do kolika je kg?

aaadus
28. dec 2009

dezy první vnouče? 😀 naši když dělali před 2 lety nový chodník tak první co bylo mamka nakázala taťkovi udělat tak široký aby projel kočárek 😀

dezyre
28. dec 2009

Anty .. jejda to vůbec nevím. Nepíšou to tam..

aaadus
28. dec 2009

dítko v lehátku stejně dlouho nevydrží, do 9 kg to bude určitě. od známé holčička z lehátka cestovala pryč ve 4 měsících 😅

aaadus
28. dec 2009
blanka.k
28. dec 2009

Naši si kupovali nové auto (jinak mají 37let starou Škodovku) na svatbu, aby nedělali ostudu. Táta koupil právě Yarise, protože jim to pro 2 stačí, nákup můžou dát na sedadla a stejně ho vytahujou tak 1x za měsíc...a dohadovali se o barvě, tak jsem řekla, že samo červenou aby to ladilo s barvou svatby 😀 Tak je červený 😅 A cthýně kupovala asi měsíc po svatbě nové, si z toho všichni dělali srandu, že nebýt svatby, tak se k novému nedokopou 😉

blanka.k
28. dec 2009

A koukaly jste, jaké značky lehátek jsou dobré? 🤐

antynka1
28. dec 2009

Tak po značkách jsem nekoukala.
No jinak v DTESTU teď vyšly testy postýlek, nemáte to některá k dispozici?

aaadus
28. dec 2009

já se taky po značkách nedívám, hlavně když jde dát do úplného lehu a má polstrování i pro úplné mrně. nic víc myslím není důležité si myslím
antyn nemám, já mám postýlku 24 let starou 😀

dezyre
28. dec 2009

Ani já po značkách nekoukám a většinou ani po testování 😉 A postýlku.. pro tu jsem měla jedinné kritérium.. musí být ze dřeva, nejlépe masivu..
Ale třeba testy kočárků si ráda přečtu..

antynka1
28. dec 2009

AAAdus, tak to já u našich budu mít ještě starší 🙂

blanka.k
28. dec 2009

v testu nevyhověly tyhle postýlky (hlavně z Polska, že 😅 ): výr. AGS-Sport - Anna Eco, výr.Klupš - Rafal I, Eva, Grzeš (u těchto 2 neuvedný výrobce) a výr.Scarlett - postýlky Kubíček a Alek 😉

dezyre
28. dec 2009

U našich budu mít taky postýlku po mě.. a vlastně i takovou menší postýlku do kuchyně budu mít po mě 🙂

blanka.k
28. dec 2009

My chceme úplně obyč. postýlku, světlé dřevo, napřed nás odrazovali od Ikei, ale co jsem četla tady dizkuze, tak jsou holky spokojené, až na to, že není možné vydělávat ty šprušle a sundat boční stěnu, ale to nejde u hodně postýlek 😅 Byli jsme v hrozně moc obchodech a nelíbila se nám žádná, tak teď mám dilema, jestli risknout tu Ikea 😅

dezyre
28. dec 2009

Tak to já jsem se do té naší postýlky zamilovala na první pohled 😀 Jiná ani nepadala v úvahu.. Krom toho ono se ani moc typů postýlek nedělá.. když vezmu to kritérium, že jsem chtěla přírodní dřevo.. žádnou bílou, černou, barevnou...

michalag
autor
28. dec 2009

to lehatko vyzera super 🙂

mne sa pacia od chicco alebo fisher price, ale asi nebudeme kupovat ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre