Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
16. apr 2010

aaadus no já sem na něm právě taky závislák 😀 A představa že ho nepustí ani k porodu mě fakt děsí, to tam sama umřu.. Neee, fuj, pryč s tim... V praze a ve středních čechách už to je tak ať to hezky putuje někam jinam 😔

lucik...
16. apr 2010

Jak jsem minulý týden ležela v nemocnici tak když přijel na návštěvu a pak odjížděl tak sem řvala a on jak mě viděl tak taky 😅 A když mě pustili tak ten vztah byl zase někde.. Bych nevěřila jak to dva lidi víc spojí

aaadus
16. apr 2010

lucik to jsem ráda, že nejsem jediná taková cíťa 😀 Jako já si ani nedovedu představit, že budu na normálním pokoji a uvidím ho jenom 2 hodiny denně a do toho se tam ještě nasere nějaká návštěva. Ale snad mě malý dostatečně zaměstnaná a na nějaké stesky si ani nevzpomenu

lolita.9991
16. apr 2010

nieco na zasmiatie...

Volám kontrolnú vežu, tu Boeing 747 na trase Boston - New York, vypadli
nám všetky motory! Čo máme robiť?!
- Opakujem! Volám kontrolnú vežu, tu Boeing 747 na trase Boston - New
York, vypadli nám všetky motory! Čo máme robiť?!
-

Tu kontrolná veža, nekričte, kľud, už si Vás škrtám.....

lucik...
16. apr 2010

aaadus no neboj, sem taky taková 😀 A naštěstí šel manžel dřív z práce tak tam se mnou byl od 2 do 7 a pak jsme koukali na telku tak to docela uteklo, ale být tam dýl tak se asi zcvoknu 😔
A taky doufám že třeba po porodu to bude jiné, že tam budu mít malou - kousek manžela 😀 Tak že se mi nebude tak stýskat, ale hormony asi udělají své 😀

aaadus
16. apr 2010

lucik když jsem já byla v nemocnici, to bylo od čtvrtku, tak manžel byl zrovna v cizině a nemohl přijet. Přijel až v sobotu, ale naštěstí za mnou chodili naši. A přes týden za mnou taky moc nemohl, protože rodina z jeho strany nevěděla, že jsem těhu a on jim to nechtěl říkat, ať za mnou nechodí a nelitují mě. Ale to zase za mnou chodili kámošky, tak to se taky dalo. A hormony - na ty jsem teda zvědavá, ale myslím, že budu řvát furt 😀

antynka1
16. apr 2010

Lolita 😀
Holky, taky jsem závislák 🙂

dezyre
16. apr 2010

Holky, já teda z jiného soudku, ale jak jsem byla v té porodnici tak mě ještě vyšetřovali na porodním sále.. nevím jak jste zvyklé od svých gynekologů, ale ten můj má takovou normální kozu, ale jak jsem sedala na tu porodní, tak jsem měla nohy až za ušima pomale.. NO řeknu vám, že ještěže mám průpravu z jógy, jinak bych ty nohy tak vysoko nedala. Ale co mě zaráží je to, že si nedokážu představit jak v bolestech na tu kozu polezu a ještě budu mít tak nohy od sebe, to se zákonitě roztrhnu jen tam vlez 😖

xxx.klarka
16. apr 2010

Koukám co se to tu děje, se divím že tě pustili domů 😕 Tak se drž vladěn. Snad ještě vydržíte 2v1.

Já jsem ted přišla domu, byla jsem u tchýně. Mám tady ségra malou ( 9let) , šla dneska k tátovi který bydlí ve stejný vesnici jak já a ten magor byl ožralý a tak volala mámě a ta byla v práci tak si pro ni nemohla přiject, tak volala mě zda může přijít ke mě. Tak ji tu mám do zítra. To je taky magor, ví že si má vzít holku a vožere si držku!!! 😠 😠 😠

Drahý zabíjel prase, zítra bude dělat výrobu a necháme nějáké masíčko do mrazáku, tak šel na jedno z posledních pivek do porodu. Tak snad to na mě nepřijde. 🙂

lucik...
16. apr 2010

klári k porodu může jet i lehce pod vlivem 😀

dezy mě na porodním sále naštěstí nevyšetřovali 😀 Ale dokážu si to představit 😀

xxx.klarka
16. apr 2010

lucik... , jo ale to auto bude řídit kdo 😀😀 a obávám se že by to tak "lehce" nebylo, je tam už od pul 7 asi. 😀

aaadus
16. apr 2010

dezy taky chodím na jógu, ale teda doufám, že mě do takové polohy nebudou nutit. To si nedovedu představit, že bych tak měla porodit

klarko no k tátovi není co dodat 😒 A tvůj drahý je řezník nebo něco? On furt zabíjí prasata 😀

dezyre
16. apr 2010

Holk tak můj doktor měl takovou kozu, kde jsem strčila paty do takových madel a ty nohy měla jakoby v normální rovině, ale na té porodní koze jsem měla položené asi v polovině na takových rourkách a zadek podsunutej, takže ty nohy jsem měla dost vysoko a víc u břicha.. no dost nezvyklá poloha ..

xxx.klarka
16. apr 2010

aaadus, to je debil. Nemám slov. Ještě že to není můj fotr. Máme každej jiného víš, trošku složitější u nás ... 😀
Není řezník, asi před 10 lety dělal na jatkách, ale ted přes zimu to dělá na kšeft, aby byli penízky do kapsy víš. Tohle je poslední za tuhle zimní sezonu. Pak zase až na podzim.

lucik...
16. apr 2010

klári když tě muž veze k porodu tak může být lehce pod vlivem.. Fakt.. Ale jen třeba po jednom - dvou pivech ne víc samozřejmě a nesmí být totál na šrot.. _D

xxx.klarka
16. apr 2010

lucik... , a na to jsi přišla jak? 😕 😅

lucik...
16. apr 2010

klári to je fakt.. říkalo mi to spousta lidí a říkala mi to i sestřička v porodnici

lucik...
16. apr 2010

Myslím že je to i někde v zákoně že pokud jde o život tak se nějaká promile toleruje (ale nevím kolik) a auto tam ale musí nechat a jít domu pěšky 😀

xxx.klarka
16. apr 2010

lucik... , tak to slyším prvně 🙂 dík za infošku 😀

antynka1
16. apr 2010

Dez - já rozhodně v leže na zádech a nohy na koze - tak tak rodit nechci - to je ta nejhorší možná pozice.
Klárko - nemáš to jednoduchý....

aaadus
16. apr 2010

klarko mňam, zabíjačku bych si dala 😀
lucik jako že kdyby nás zastavili jak pojedeme do porodky, manžel nafoukal tak bysme to museli dojít pěšky? 😀

dezyre
16. apr 2010

Anty tak já vůbec nevím, ještě jsem nerodila, takže vůbec nevím v jaké poloze je to nejlepší, to by se nám měli vyjádřit ty co už rodili 😀
Holky tak teď vám popíšu vrchol debility... A takovej člověk bude vychovávat dítě a má poznat kdy bude rodit?!.. CO se mi stalo.. zanítilo se mi lůžko na prstě na ruce, tak si říkám, dám si tam černou mast zalepím a jak jsem si řekla, tak udělala a teď si tak na ten prst mačkám a říkám jůůů to se hezky hojí už to ani nebolí.. a najednou co nevidím na druhé ruce... zanícené lůžko, zarudlého půl prstu.. no neošetřila jsem si já debil prst na špatné ruce a ještě k tomu zdravej? 😀 😀 😀 😀

aaadus
16. apr 2010

dezy 😀 😀 😀 ty bavíš holka 😀

lucik...
16. apr 2010

dezy 😀
aaadus ne, právě že když pojedete rodit, zastaví váš policajti a manžel nadýchá tak vás stejně nechají jet, ale až tě odveze před porodnici tak jako už nesmí jet zpátky

dezyre
16. apr 2010

Aduš ani mě nemluv, už mě fakt hrabe, manžel ten už jen mávl rukou, ani neměl sílu to komentovat 😀

lucik...
16. apr 2010

Holky já mizim, jdu koukat na telku a věnovat se manželovi 😉

Přeju v rámci možností dobrou noc 😵 😵 😵

sonita
16. apr 2010

lenka gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmm 😀 No čo som povedala včera 2chlapci 2 dievčatá zase 2ch 2 d a včera chlapec no ešte 1 chýba a budú 2 dievčatá 😝 😀 😝 😀 😝

sonita
16. apr 2010

vlastne som sa pomýlila 2-chlapci 😀 1-dievča 😀 2-chlapci 😀 1- dievča 😀 1-chlapec a nasleduje ešte 1 chlapec

sonita
16. apr 2010

potom po 1chlapcovi nech sú v pozore čo čakajú dievčatko

michalag
autor
16. apr 2010

soni 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre