Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
8. dec 2009

Holky mě dneska tak bolí v kříži, bolí mě i jen chodit.
Jinak jsem od neděle ty pocity jako pohyby necítila, takže to byl asi planý poplach ☹

xxx.klarka
8. dec 2009

michalag: ano, 29.prosince - to budu 19+6tt. A pak 5.ledna na 4D.

lucik...
8. dec 2009

to jen já jdu na velký UTZ 22+2tt 😠
klari já je ze začátku cítila tak jen občas, ne každý den a teď už je cítím denně, třeba zrovna ted 😀

xxx.klarka
8. dec 2009

lucik...: Tak snad máš pravdu a já mimí brzo ucítím.

lucik...
8. dec 2009

klari určitě... já poprvé cítila jen jednou něco a pak pár dní nic, pak zas jen jednou a ted i několikrát denně už 😉

xxx.klarka
8. dec 2009

lucik...: díky za povzbuzení 🙂 snad do Vánoc už budou pohyby určitě.

michalag
autor
8. dec 2009

bibi, drzim palce na 4D 🙂 ... potom daj vediet ako ste dopadli 😉 🙂

michalag
autor
8. dec 2009

klarka, presne ako pise lucik, ja som pohyby zo zaciatku citila raz za 3-4 dni a az posledny1,5 tyzdna citim pohyby intenzivnejsie 🙂
dala som do albumu fotky co sme drobcekovi kupili 🙂

lucik...
8. dec 2009

michal tak šup šup 😉

a zdeni at se mimi v německu ukáže 😉 😉

xxx.klarka
8. dec 2009

michalag: jéé to je roztomiloučké 🙂 🙂 🙂

lucik...
8. dec 2009

jee michal, přesnš tuhle žirafku jsme chtěli koupit 😀 😀 😀

michalag
autor
8. dec 2009

lucik, tu vybral velky bracek 😉 , je rozkosna 🙂
dakujeme, no pomalicky musime aspon po troske zacat, lebo potom naraz by ma asi svihlo, teda mna ani nie, ale penazenku urcite ano 😅 😝 😀

xxx.klarka
8. dec 2009

Holky, já už toho hodně mám 😀 takže musím zpomalit.

michalag
autor
8. dec 2009

klarka a co ste sa tak rozhodli pre tmavy kocik? nechceli ste cerveny?

xxx.klarka
8. dec 2009

michalag: ani nevím, spíše jsem myslela, že kdyby to byl kluk, takže by ten červenej s kytičkama k němu nešel, no stejně uvidíme jaký barvy tam budou mít a jaký bude ve skutečnosti.

zdenkapo
8. dec 2009

baby tak se hlásim,že za chvíli razíme odvést TOmáška k babičce a jedem,tak budem doufat....

ponožky- teda já je na hekárně teda neměla,bylo mě takový vedro i v tom andělíčku- holky nebojte u toho se tak zapotíte a zahřejete,že vám teda zima nebude... ale pak na pokoj šestinedělí sem měla teplé ponožky...

mishu tak lehátko taky vybírám a včera jsem dávala odkazy- zatím vypadá nejlíp od Chicco - má hlavně to přídavné polstrování pod celé mimi- nelíbí se mi,že u některých dávaj pro mimi jen přídavná polštářek pod lavičku,to je asi na páteř nic moc a hlavně jde hezky narovnat,tak v tom mimi hezky leží a spí,kdyby si měla jiný tap,sem s nim

michalag
autor
8. dec 2009

jasne 🙂

mna uz kociky nejako netrapia nastastie ma to uz preslo 🙂 , ale zato ma dost trapia ine veci ako odsavacka ....

xxx.klarka
8. dec 2009

michalag: jako na mléko??? Já jí kupovat nebudu, kdyby náhodou jsem jí pak potřebovala, tak koupím v dm ruční. 🙂 já mám hodně věcí, chybí mi toho málo, takže nebudu spěchat. Kočár mi koupí tatík, tak jsem ráda.

lucik...
8. dec 2009

já nevim co všechno potřebuju takže těžko posuzovat kolik toho mam 😀

xxx.klarka
8. dec 2009

lucik... : to já mám sepsaný seznam 😅 😅

nikkka
8. dec 2009

mne kamoska poslala dlhyyyy zoznam co vsetko budem potrebovat..ak niektora chcete poslem vam ho...

xxx.klarka
8. dec 2009

nikka: tak pošli, jestli schválně souhlasí s tím mojím 🙂

michalag
autor
8. dec 2009

tak ten zoznam by sa mi zisiel 🙂

inak ked som dnes kupovala tie bodynka, tak sa mi zdali strasne malicke 😅 🙂

michalag
autor
8. dec 2009

nikkka, sice budem druhorodicka, ale kludne posli 😉

michalag
autor
8. dec 2009

klarka, ano myslela som na mlieko, ja nechcem elektricku ako to teraz leti mne uplne postaci rucna - rozmyslam nad Aventkou alebo Chicco a tiez s ami pozdala od Tommee Toppee, ale tu je strasne draha 😒 ☹

michalag
autor
8. dec 2009

monolog, dobre 😀 😀 😀

xxx.klarka
8. dec 2009

michalag: právě že já taky ne, když jí budu potřebovat koupím je v drogérce jí mají asi za 300kč.

nikkka
8. dec 2009

klarka a michalag mate to v IP..

michalag
autor
8. dec 2009

nikkka, dakujem 🙂

ja som mala piestovu a mala som s nej na druhy den taku svalovku ze som nevedela odsat mliecko 😅 , tak preto chcem pakovu, ale to budeme riesit niekedy az vo februari/marci ... teraz si chcem pokupit drobnosti, oblecko ...

xxx.klarka
8. dec 2009

nikka: dobrý seznam 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre