Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
11. feb 2010

aaadus, hele ani ti nevím, ale počítala jsem podle fotky a bylo jich asi 29. Já nevím zda by to šlo tou stříkačkou, já jí nemám. V krámě když je pečou tak je usmaží a až potom to tam stříkají. Zkusít to můžeš, třeba Ti to půjde.

zdenkapo
11. feb 2010

Klarko
prosím prosím taky ten receptík 😀

aaadus
11. feb 2010

zkusím udělat nejdřív z poloviční dávky pro jistotu, ale už se mi zbíhají sliny 😅

lucik...
11. feb 2010

Zítra to snad taky zkusím 😀 A smažila si to ve friťáku nebo na pánvi?

jemrykka
11. feb 2010

oki tak sa spýtam matpaj ked tu bude🙂 hurka? fúúha neviem ako sa to povie po česky 😀 je to jaternica asi...

lucik...
11. feb 2010

ahaaa 🙂 a to se v těhu nesmí jo??

lucik...
11. feb 2010

michal klidně si jí dej, já ji taky měla, někdy před vánoci a nemyslím si že se malé něco stalo 😵

jemrykka
11. feb 2010

lucik, podla mna sa môže, ved ked si dáš jednu...pochybujem že by to nejako mohlo uškodiť 😉

xxx.klarka
11. feb 2010

lucik, ve fritáku. ale bacha až je budeš smažit, je to rychlý.

aaadus
11. feb 2010

to je jako jitrnice? tu už jsem taky měla a nic malému není

lucik...
11. feb 2010

tak já v tom nevidim nic špatného.. jasně zdravé to není ani normálně, ale ani tam není nic, co by mělo být škodlivé si myslim..

lucik...
11. feb 2010

klari díky 😉 jí vím že je to rychlovka 😵
Tyy jo já bych si je dala teď hned.. Uaaaaaaaaaaaa to než to zítra urobim tak mě ta chuť přejde 😀 😀

aaadus
11. feb 2010

Však syrové maso se tam nedává, dobré to je tak proč si nedat že

aaadus
11. feb 2010

Já ty koblihy udělám asi hned ráno, snad najdu aspoň sušené droždí 😅 A smažit budu na pánvi, kvůli tomu nebudu špinit friťák, který ani nevím kde je 😅

zdenkapo
11. feb 2010

Klarko
děkuji,dobrý typ na víkendovou pochoutku 😉

xxx.klarka
11. feb 2010

Já jsem ted snědla 3 😀 Už jich tu je jen pár, vzala jsem je ke tchýni a jen se po nich zaprášilo 😀

aaadus, taky jsem dělala ze sušeného, jiné nemám. 🙂

Holky je to konzistence těsta asi jako na knedlíky jo, tak se nelekejte 🙂

aaadus
11. feb 2010

klarka nevím sice jaká je konzistence na knedlíky, ale tak něco z toho vyleze. Stejně to budu jíst jenom já

antynka1
11. feb 2010

Ahojky holky, zkoušela jsem vás dočíst, ale asi to nezvládnu 🙂
Dneska cestou z práce jsem kolegovi málem počůrala auto 🙂 Prďolka se rozhodla, že můj močový měchýř je kopací míč a výsledkem bylo, že jsme musely cestou domů stavět na benzínce v mekáči 😀 No prostě horor....
A z kanclu jsem úplně vyřízená, takže jsem šéfovi řekla, že budu chodit maximálně obden.....
A co tady nového, něco důležitého?

lucik...
11. feb 2010

Já tu nemám ani normoš droždí ani sušené.. Tak budu muset ráno naklusat do krámu 😀 Ale už se straaaaaaašně těšim 😀 😀 😀

klari jako na knedlíky?? Uaa, nesnášim těsto na knedlíky 😀

xxx.klarka
11. feb 2010

aaadus, jasný🙂
já mám takový pocit, že brzo budu dělat znova.

xxx.klarka
11. feb 2010

lucik, já taky ne. Ale naučila jsem se to teď dělat šlehačem, že tam dávám ty hněcí metly. 😀

antynka1
11. feb 2010

O jaký dobrůtce se tu bavíte?

aaadus
11. feb 2010

To fakt není dobré téma na večer 😀 Krupice mi dneska bude muset stačit 😀

lucik...
11. feb 2010

Teď jsem se byla podívat na manžu v budoucím dětském pokoji a rozvrhla sem si jak tam bude nábytek, ty malůvky apod a už se straaaaaaašně těšim až to bude 😵 😵 😵 Příští víkend už se prej bude malovat 😉 Pak už jen nalepit stropní desky, položit koberec a hurá pro nábytek 😵 😵 😵

aaadus
11. feb 2010

antyn o domácích koblížkách

lucik...
11. feb 2010

klari šlehačem??? To jde 😀 😀 😀

anty o koblížkách domácích 😀

lucik...
11. feb 2010

aaadus já budu mít párky 🙂 Sladké už dnes nesmim, už sem toho sežrala hodně 😀 Bych byla fakt jak vorvaň 😀

aaadus
11. feb 2010

My budeme malovat v sobotu, koberec i nábytek máme, už aby to bylo složená a já mohla rovnat věcičky do skříní 😵 Ještě musím skočit do Ikea pro nějaké košíčky a takové ty blbůstky, za které tam člověk nechá více peněz než za nábytek 😅

aaadus
11. feb 2010

lucik já jsem u žehlení vycucla Pikao, ale to beru jako že jsem to hned spálila tím žehlením 😀 Ale asi to tak nefunguje že? 😀

antynka1
11. feb 2010

Jéééé koblížky, mňam 🙂 Dala bych si 🙂 Ale nemám friták...Nebo se to dělat i jinak?
Já se právě cpu stuedentskou pečetí 🙂
No jiank už jsem taky konečeně ačaly (tedy manža) vyklízet budoucí dětský pokojíček - ale je tam ještě spousta práce, ale hlavní je, že už se to hýbe 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre