Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

dezyre
5. okt 2009

Akti .. nestraš 😀 😀

blanka.k
5. okt 2009

já chci doma vymalovat pokojíček na fialovou, protože tam se budou muset časem poskládat všechny naše budoucí děti, tak ať je to neutrální, a nábbytek bílá barva. Jako dětské oblečneí , takové neutrání se mi docela líbí takové ty béžové věci s nášivkou medvídka (ale ne ty Me to You, neb ojak se jim říká). Mám v prcá samé kolegy, tak vždycky když njěakému se narodilo mimčo, tak jsem byla vyslána nakupovat, tak tyhle medvíci měli velký úspěch. Ale teď mi přijde, že i u docela malých dětí letí takové ty US oblečení se Spidermanem,Barbie atd. To s emi nelíbí, sehnat něco s nějakým hezkým obrázkem (fakt děstkým) je docela problém

mishutka
5. okt 2009

U manžela v rodině umí 🙂 jenom kluky tak uvidím.
Mě je to úplně jedno. Je to naše první mimi takže budu ráda za zdravé a hodné dítě.

Tak já si myslím, že ještě ani nevypadám, že bych měla mít dítě. Jsem furt stejná a kalhoty jsem měla vždycky větší protože mám ráda pohodlí 😎

aktaka
5. okt 2009

Dez, nestraš co? že bude holčička 😀 😀
nicméně já mám taky pocit, že začínám chlupatit 🤐

mishutka
5. okt 2009

Už se budu loučit.
Za chvíli mi začnou vycházky tak musím nechat proběhnout toho chuligána 😀

Mějte se hezky!
Dneska to venku nevypadá špatně...

dezyre
5. okt 2009

Ale nééé Akti ... 😀 nestraš, že ze mě bude hermafrodit 😀 mě je úplně ale úplně jedno, jestli bude holčička nebo chlapeček .. buď bude Teodora nebo Stanislav 😉 hlavně, aby byli zdraví.. 😵

aktaka
5. okt 2009

jj, mně je to taky jedno. ale jeslti budou dvojky, tak doufám, že se povede páreček, to bych byla nejvíc nejšťastnější 😀

dezyre
5. okt 2009

Dvojčata by dr. ale už poznal ne? ..

aktaka
5. okt 2009

Dez, já právě ještě na utz nebyla, jdu až ve středu. a jsem po umělku, takže šance tam jsou 🙂

dezyre
5. okt 2009

Tak to potom jo 😉 .. a v kolikátým si tt? .. že ti ještě UZ nedělali?

aktaka
5. okt 2009

8tt
u nás v caru to tak chodí, že se jde v určitou dobu na krev, a když jsou hodnoty v pořádku, tak pak až za tři týdny na utz. kdyby záleželo na mě, tak už jsem tam byla nejmíň dvakrát 😀

lucik...
5. okt 2009

tak to já se modlila aby tam dvě nebyli... Máme je v rodině a manžela sestřenka má roční.. Když jsem viděla ten záhul tak jsem se fakt modlila za to jedno 😀

nikkka
5. okt 2009

no ja som tiez este na ziadnom vysetreni nebola..
urobila som si test, isla som k doktorovi, ze asi som tehotna, on sa pozrel, potvrdil mi tehotenstvo a povedala mi sestricka ze mam pris na konci oktobra a potom mi daju vraj aj knizku...
cakala som viac, ale to asi len vo filmoch byva taka prehnana starostlivost...

lucik...
5. okt 2009

nikko oni to hold berou jak na běžícím pásu.. Neprožívají to tak jako my ☹ Já naopak dostala průkazku hned na první návštěve.. Taky trochu šok

aktaka
5. okt 2009

Lucik, já mám z dvojčat taky vítr, ale nepřipouštím si žádné komplikace, protože už teď bych se z toho zbláznila. zvládli to jiní, zvládneme to taky. po třech letech snah už tohle fakt neřeším, věděli jsme, do čeho jdeme 🙂

lucik...
5. okt 2009

aktaka: rozumím ti.. a budu moc moc držet palečky.. Já osobně se bojím že nezvládnu jedno, natožpak dvě 😀 Když bychom měli mít 2 tak bychom to samozřejmě taky zvládli, ale asi bych byla fakt v šoku.. ☹ To mimčo si totiž takhle nemůžeš užít.. Je to pořád něco no..

aktaka
5. okt 2009

Nikka, ono ani takhle brzy není co řešit. dr se max podívá, jeslti je tam, kde má být, a jestli je tak vyvinuté jak má. pořád je to rizikové období a oni to tak berou, že se může ještě ledacos udát. myslím, že není třeba se tím nervovat

aktaka
5. okt 2009

Lucik, takhle si právě užíváš dvojnásob 😀
já se taky bojím, ale nechci se tím stresovat. ono je to dost těžké i uvažovat, že "chci jen jedno", když víš, že ti dávali dvě. oba prcky jsem viděla (takové krásné puntíky, celá maminka 😀 ) a tak je to pak jak takový malý potrat, jedno prostě umřelo 😖

lenocka84
5. okt 2009

ahojte dievcata
ako sa mavame?

dezyre
5. okt 2009

Holky, ještě bych prosila o radu.. moc ... stává se vám taky to, že třeba z ničeho nic jen tak jakoby zašpiníte.. ani to není tmavě hnědý.. spíš světle hnědej výtok.. ale takovej jednorázovej.. a pak nic? .. mě se to stalo minulý týden a tento týden zase.. ale připadne mi, jako by to světle hnědý bylo jakoby s něčím mazlavým.. už mě napadla i sliznice.. teda napadlo mě i to, že se asi fakt moc pozoruju.. ale když všude kolem mě.. a nejen na koníkovi, ale i ve skutečnosti, skončilo tolik těhotenství smutně... tak to ani jinak nejde 😅

Ahoj Leny.. já se mívám celkem fajn.. a co ty? .. Jak to u tebe probíhá?

michalag
autor
5. okt 2009

Ahojte babenky,
tak mam po poradni, vsetko je oki, maternica krasne rastie 🙂 schudla som -1,5kg a buduci utorok ideme na sono, uz teraz sa tesim, ale aj dost bojim aby bolo vsetko oki, mam strach, ale ktora z nas nema, vsak

lenocka84
5. okt 2009

dezyre ahoj
ja sa mam do pohody, zatial ziadne priznaky, zeby mi bolo zle alebo nieco, tak si to zatial uzivam

michalag tak je to super, az nato schudnutie, malo papas 😉 treba trosku viac a bude to ok 🙂
a strach ma kazda,ved kto by nemal?ale netreba sa mu poddat a radsej sa viac tesit 🙂 🙂 🙂

michalag
autor
5. okt 2009

lenocka, to mi povedal aj moj drahy a aj sestricka ale mne az tak nechuti papat, ale zase papam, len menej ako predtym ale neobimam misu, no nastastie mimi si ma z coho cerpat kedze mi z prveho este ostalo dost... pri Samkovi som mesacne zo zaciatku priberala 3kg/ mesacne a potom sa to ukludnilo 😅 😝 🤐

aktaka
5. okt 2009

Dez, to je normální, může to být jen obyčejný výtok, v těhu se vyskytuje víc. já jsem tak zašpinila asi už třikrát

lucik...
5. okt 2009

Tak já nešpiním ani nemám jiné příznaky kromě žravosti a únavy 😀

aktaka
5. okt 2009

o žravosti bych mohla psát slohové práce 😀

doli1
5. okt 2009

ahojky zrovna na mě přišla spánková krize tak se musim probrat snad psaní pomůže.dítě už mám doma ze školky dnes se fotili to jsem zvědavá co stoho bude.
já jsem zvědavka a určo hned jak to pujde budu chtět vidět co to nosim pod srdíčkem ale jestli bude jak šimi tak to bude vědět až před porodem 😀 ještě že jsem nějak vnitřně tušila že je to kluk.kolem 25 týdne se chodí na 4D ultrazvuk kde se dá nahrát dvd a dělají pěkné fotky a tam už pohlaví vidí krásně.na tom screeningu už mohou poznat chlapečka ten jde vidět kolem 13tt ale většinou řeknou že si nejsou jisti.
posledni dobou mám špatné sny a ještě ty těhu-naprosto živé sny.dnes mi řekli že prckovi přestavá bit srdíčko,onehdá se mi zdálo že mám svatbu zněkym jiným no děs.v noci se budim hrůzou a doufám že to nic neznamená.máte taky někdo takové šílené sny?
nikkka zatim nenakupuji je ještě brzo

bramburka
5. okt 2009

Dez, ano taky se mi objevil takovej nahnědlej výtok, Dr. z toho nic nedělal, když to nepokračuje.

Xenuška má 39 horecku...

Blani, taky jsme udělali fialovej pokojíček, je to krásný, hodí se k tomu i žluté doplnky, bude to znít divně, ale má k tomu červeno-žlutej nábytek, najdu fotku a hodim odkaz.

bramburka
5. okt 2009

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre