Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
9. feb 2010

blanka hotovo 😀
lucik dá se to vydržet. Sice ke konci už mě bolely nohy a zadek, ale zážitek je to super. A to jdeš na 3D nebo klasický?

arcik
9. feb 2010

lucik to bude dobrý já mam ten stejne problém a v ině jsem sosala a nic...čůrání se nedostavilo,asi i malje koukala a zapoměl mě přitom masírovat močák

Blani já si do cetovky koupila zvlášť postýlkovou matraci,jelikož ta v tý postýlce mi přejde dost tvrdá takže jsem měla v obýváku cestovní s matrací a na noc měla svojí dřevěnou v ložnici,a pohoda

arcik
9. feb 2010

Lucik vtipný to psíček ti povim...že i ta zvěř je vyčůraná jak ty děti 😀

lucik...
9. feb 2010

aaadus jdeme na 3D 😉

arcik tak snad to Viktorku taky zaujme 😀 😀 😀

arcik
9. feb 2010

Lucik našemu malýmu se to vyloženě líbilo,anio se nehnul a to u něj neni normální..sem mu i nasadila na pupek ty brejla aby to viděl i ve 3D 😀

lucik...
9. feb 2010

arci to mi povídej.. A to se ještě naučila, že když nejí tak jí zkoušíme dát šunku jestli bude aspon to a ona v neděli nic jinéh nechtěla 😀 Tak sme mysleli že zase nežere protože nechtěla piškoty, konzervu nic.. Jen šunku.. Pak jí to manžel zamíchal do konzervy a ona vybrala jen tu šunku 😀 Tak jsme jí nedali nic a ráno jak jí byla konzerva dobrá 😀 😀 😀

lucik...
9. feb 2010

arci jasně, musim si říct o dvoje 😀 😀 😀

arcik
9. feb 2010

lucik vyčuráná je teda dost 😀 😀 😀 😀
a o brejle si klidně řekni já si zaplatila za dvoje 2 x 15,-sice na mě tak jako nevěřícně koukali ale dali 😉

blanka.k
9. feb 2010

Adus - šikula. Mě už totiž z těch hranatých, kulatých, špičatých závorek hrabe, jsem včera u tvroby webovek seděla půl dne, aniž bbych zjistila, proč to nefunguje jak má ☹ ☹
Lucik - to chce Pemrpsky pro dospělé 😀
Holky, co tahle cena postýlky? Ta musí být pzolacená, ne? 😀 😀 😀 😀
http://www.kocarek.cz/postylky-Chicco-Cestovní ...

arcik
9. feb 2010

no ono jim teda nic jinýho nezbylo jsem se tma na ně vrhla jak vorvaň na souš

xxx.klarka
9. feb 2010

Díky holky, docela jsem se vyděsila. Určo to bude ono 🙂

Jinak já ten přebalovák na postýlku mám, tak snad se bude hodit, když tady čtu ty negativní ohlasy na něj. 😀

arcik
9. feb 2010

Blani dobrá cena toto 😀

skretik
9. feb 2010

Ahoj holky, nevidely jste nahodou nekde osobne tady tu hrazdicku http://www.skrblikshop.cz/hudebni-gymnasticky-o... . Uvazuji nad koupi, ale nevim nevim... co na to rikate?

arcik
9. feb 2010

skretik je dobrá leč bych asi brala tu od fisher price 😉

http://aldaralda.mimishop.cz/detail.php?zbozi=4...

aaadus
9. feb 2010

lucik to vydržíš v kině. Já si taky musím kupovat pití ať mám čím zapíjet nachos (ten teda stihnu zvalit ještě než začne film 😀 ) a vydržela jsem. Ten děj tě tak vcucne, že se raději počuráš než aby jsi měla jít na záchod 😀 A pes je teda dobře vychcaný, něco jako ten náš 😀

blanka no nekup to takovou postýlky, za ty prachy 😀 A ještě jak se dělá, abych měla ten text výrazný nebo jinou barvu?

skretik
9. feb 2010

Dekuji Arci, me se prave na tamta libi, ze se da takhle polohovat a detatko si s ni dlouho vyhraje. Asi se na ni budu muset jit podivat nekam primo do obchodu. Je to tezky, kazdy se pta co nam ma koupit a ja fakt nevim... Budu mit tu decku s hrazdickou a pak takove jednoduche lehatko s hrazdickou. nenapada vas neco hezkeho co bych si mela nechat koupit?

skretik
9. feb 2010

Blani tu cenu navysuje ten batuzek co k tomu prodavaji , to je pak jasny 😀 😀 😀

blanka.k
9. feb 2010

tučný text .... B do těch stejných závorek (špičatých ), je to jak třeba we Wordu (B tučné, I kurzíva,...)
jiná barva.... zas do závorek font color=barva (angllicky), třreba já mám u toho chlapečka psáno font color=blue 😉 ale pak zas za to slovo (větu) musíš dát font color=grey, aby to bylo zas šedivě a ne celé až do konce barevně 😉

aaadus
9. feb 2010

blanka to si budu muset někde zkopírovat, to si natuty nezapamatuju 😀

blanka.k
9. feb 2010

Skretik - no jo, to bude ono, baťůžek s v něm 1kg zlatá cihlička jako bonus zdarma 😀
Adus - tady je kdyžtak přehled všech zkratek a co dělají.... http://www.jakpsatweb.cz/html/ 😉

babara
9. feb 2010

Blani, na par hodin bych se s postylkou netahala, jen pres noc.

Tak my tady zrovna koukame na Avatara, svagr ho pustil tchyni 🙂 jinak me to trosku zklamalo, jsem myslela, ze to bude lepsi 🙂 Luci, radsi zkus to piti omezit, at nemusis odchazet, a dobry, jak je bigloska chytra, ze se ji nechce pit 🙂

bibi13
9. feb 2010

Blani, taku sumu máme vo vačku, nie? beriem a rovno dve.. 😀 😀 😀

luci hafan je dobry..🙂.. naša doga je tiež vychcana, svina jedna.. vždy o piatej začne skakať na dvere, že chce žrať.. tak ju idem zdrbať, aby neskakala a že ma ešte čas.. tak ju vždy pošlem do budy a ona svina akože ide, ale schova sa vedla a kedže je šedo čiera a vonku už tma tak hovno vidím a spokojne idem dovnutra, že je v búde..

skretik
9. feb 2010

Holky a jeste mi reknete, co chuvicky, jestli a pripadne jake budete porizovat?

aaadus
9. feb 2010

bibi taky dobře vychcaná 😀 Ten náš taky skáče po dveřích, ale jen proto, že chce jít spát do tepla 😀 Se musím zamykat ve vlastním domě před vlastním psem 😀

skretik chůvičky máme takové
http://www.sambaby.com/92-minitor-dechu-baby-vy...

zdenkapo
9. feb 2010

Skretik
bez chůviček bych nemohla vůbec fungovat,,k nezaplacení, máme ty co mám v albu a mají i vibrační varování-super věc....

Blani
taky nebudu mít cestovní postýlku,přijde mi to zbytečné,taky jezdíme na návštevy a na malé mimčo bohatě stačí vzít s sebou přenosnou tašku na dítě,co je vložená v kočárku- dá se i dokoupit třeba od Emitexu a v tom si mimčo zdřímne,když chce... a jako větší jsme třeba brali tu hrací deku jak mám v albu,tak si mimčo hrálo a u babiček třeba schruplo ve velké posteli

skretik
9. feb 2010

Adus tak ten nas taky pravidelne v 6 rano knuci, ze chce pod perinu do postele 😠

bibi13
9. feb 2010

no aaaadus a potom ako vyzeraju tie dvere.. uf! a vždy mám šoky ked skočí, lebo to je buchot po celom baraku..:( a každé rano, ked idem do prace, tak ma čaká pri dverach, že jej dám rožok. ked ich otvorím zbehne dole po schodoch a tam si sadne (tak som si ju naučila) a sliny má až po zem..🙂.. a potom ma ma na haku a pekne si ide lahnuť..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre