Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

vladkaz1
5. apr 2010

no ak yb si ho chcela mozem sa spytat v lekarni a poslem ti ho .. neni problem len ci ho teda maju .
Ajstak pojdem nakupovat tento tyzden pre mimi uz veci a do porodnice opytat sa mozem to je to najmenej

kely
5. apr 2010

Ahojte holky, mooooc gratuluji Adelce, hlavně at jste zdravoučcí a štastní, to je krásná zpráva 😵 😵

Já ted dva dny trpěla jak kůň kontra po 10 min. ale dnes ráno to vše ustalo, a celej den pohoda, tak asi nějaké změny počasí nebo co 😀 je teda pravda, že malou hrozně cítím dole, a je to pekelně bolestivé, a strašně mě teda pálí žáha, ale jinak se mám fajn 😀

Nestíhám Vás vůbec dočítat, na net se dostanu tak jednou za dva dny a to jsem absolutně bez šance 😀
Opatrujte se a odpočívejte!!!

lucik...
5. apr 2010

Kely prej změna počasí 😀 😀 😀 To nevim teda 😀

bibi13
5. apr 2010

a kde je blanka??

vladkaz1
5. apr 2010

inak ozaj Blanka povedala ze sa ozve ...
Podla mna je nejaka zmena tlaku kocky ...

bibi13
5. apr 2010

no včera ešte písala ale dnes tuším ani tuk od nej..

vladkaz1
5. apr 2010

snad je v poho,ved uvidime ci sa vecer ozve ...

michalag
autor
5. apr 2010

no snad su oki 😕

vladkaz1
5. apr 2010

bibi a ty co? ako sa citis?
idem si dat kavu a najest sa zatim pa

yanika
5. apr 2010

Ahojte, ako vzdy ste moja spasa a ten pocit, ze sa mate rovnako "na figu" ma vzdy upokoji 😉
Vladka presne, aj ja mam tlaky v usiach a busi mi srdce a citim sa fakt dost biedne, doteraz som normalne zvladala fungovat cez den, ale teraz citim, ze uz musim fakt oddychovat..
Vcera sme boli na vyletiku v Tatrach na Hrebienku a prisla som totalne mrtva, hoci sme sa vlastne pohybovali asi len hodinku...
Zacinam uvazovat, ci si nenasadim nejake vitaminy, zdenka viem ze Ty papas vari GS Mamavit? Zajtra sa opytam na poradni...

zdenkapo
5. apr 2010

Vladko
tak jo,kdyžtak se optej a domluvili bychom se kdyžtak,určo bych si toho vzala i vícero,pokud by měli... a kolik máte to poštovné?

Yanika
ano,já beru GS Mamavit a i v prvním těhu a po celé kojení a teď plánuju taky i přes kojení... vyhovují mi a hlavně neobsahují vit.A

bibi13
5. apr 2010

vladka ja zatial v pohode až na tu dnešnu noc.. som zvedava, čo zajtra u lekara.. v stredu by mi mal začať 39. tt, tak začnem robiť všetko pre to, aby ten môj chalanisko šiel von. 😀 😀 😀 😀 😀 mám taky pocit, že by som to už 2 dalšie týždne nezvladla.. a čo ty? hm?

kitty123
5. apr 2010

Ahoj holky,
koukám,že už jsou první miminka, gratuluju 🙂

kitty123
5. apr 2010

Zítra jedu do poradny, tak jsem zvědavá na stav čípku. Včera večer a v noci jsem měla bříško tvrdé snad nepřetržitě, ale dnes už je to zase v pohodě.

kitty123
5. apr 2010

Zdeni, zrovna minulý týden jsem viděla Driclor v lékárně. Jen si teď nemůžu vzpomenout ve které. Ale v okolí jich není tolik, tak se můžu podívat,pokud budeš chtít.

bramburka
5. apr 2010

Ahoj holky, co ta Blanka?

bibi13
5. apr 2010

kde ste všetky?

vladkaz1
5. apr 2010

baby akoze na 20 cat minut nam pustili vodu ,rychlo som isla off ,napustila vsade kde sa da pozohrievala a my s malu sme super sa okupali az na to ze som ju musela zobudit ten plac no hruza a muzovi uz odtekala hrzdzava ale v 4 roch velkych hrnoch mal cistu tak chudak ma na stvrt vane ocistu no aspon nieco ...
pripadam si jak za sociku ... nasrata som .. ani cisterna nechodila s pitnu ,kebyze uz mame babenko doma tak co?
Pojdem nakupit na kupanie stolovu vodu?
Ja pohoda mne je uz lepsie .
Bibi ved jasne ,treba cajik skusit ,sexik je najlepsie vyhanadlo 😀
No ja mam este cas ,ja sa ani neponahlam ,len mi ide vsteko na nervy hlavne tie zavrate moje hrozne ... nevolnosti tocenie hlavy buchanie srdca ,musim to povedat na poradni ale idem az 14 teho ,nehc mi spravy krvny obraz ,nemienim niekde odpadnut .
Zdeni neviem to postovne som nepozerala ,ale jasne ked sa da v CR zohnat tak budes mt lacnejsie urco tam .. preto my mame euro .. ci to vyde lacnejsie ?som s toho zmatena neviem .... 😀
Blanka nic?

lucik...
5. apr 2010

vladi já mám taky takové stavy jako ty... Občas nevolnosti, motání hlavy.. Krevní obraz mi dr. dělala a kromě zvýšených leukocytů (které s tím nemají nic společného) vše v pořádku

kitty123
5. apr 2010

Holky, co má být s Blankou? Nějak nestíhám dočítat.

lucik...
5. apr 2010

kitty doufáme že nic, jen je nám divné že tu dnes nebyla. Včera měla nějaké problémy tak jela do porodnice ale poslali ji domu že to nic neni

kitty123
5. apr 2010

Tak určitě jen neměla čas se ukázat, když jsou ty Velikonoce.

bramburka
5. apr 2010

Blanka jela včera odpo do porodky, od té doby žádné zprávy! Na koho má telefon?

vladkaz1
5. apr 2010

ale ved pisala nie z ju poslai domov nie? som stoho jelen a isla zas ? 😕

bibi13
5. apr 2010

no brambur, ja ani netuším

bibi13
5. apr 2010

no hej písala, ale dnes sa tu vôbec neukazala.. dufam, že sa jej to v noci nezhoršilo.

vladkaz1
5. apr 2010

no dufajme ze sa ozve ... alebo po pripade ze su v poriadku uz 😵

sonita
5. apr 2010

ahojte-vidím každá má nieaké bolesti či pôrodné bolesti aj ja celý den som bola v posteli spala či bola hore to je otrasa aj tak som neni vyspatá.Mám od 6-rána strašné bolesti a krče ale malí kope tak dúfam že je všetko v poriadku.MM mi masíroval bruško vela krát ale aj tak ma bolelo. A gratulujem k lukáškovi.

lucik...
5. apr 2010

holky třeba blanka jen nemá čas.. Myslím že má číslo asi na adelku 😀 A možná na michalag? Ale to si nejsem jistá.. Snad je v pořádku, doma a zítra se nám bude smát že jsme jí tu pohřešovali 😀

sonita
5. apr 2010

tolko sa ponáhlate na ten pôrod ja chcem nech ešte ostane v brušku aspon do začiatku mája či tak.Jaj tie bolesti a krče nech je tento den zamnou a dúfam zajtrajšok bude lepší.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre