Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

doli1
30. mar 2010

už jsem zvlídla tři císaře každý byl trochu jiný asi každý dr to dělá po svém ale u toho jednoho tam byla ukázka toho protrhávání až k plodu.no je to zajímavé.

martina71
30. mar 2010

aaados...No ...ja by jsem asi na to normalne nekoukala, a nevyhledavala zamerene video, ale kdyz uz to tam bylo... 😀 je pravda, ze to druhe video uz jsem nedala 😀 😀

kely
30. mar 2010

tak já bych na to koukat nemohla, říkám sem se dnes řízla a omdlívala jsem 😀

Vůbec nechápu jak jsem mohla vůbec někdy chtít být zdravotní sestrou...

martina71
30. mar 2010

kely.. 😀 😀

aaadus
30. mar 2010

kely 😀 Jsem taky chtěla být zdravotní sestrou, ale jak píšeš, jen se říznu už omdlívám 😀

doli1
30. mar 2010

ted tam jedna holka měla kupu plodovky až to stříkalo.to je sranda jak ti dr drží mimi jak králici 😅

doli1
30. mar 2010

já chtěla byt taky zdravotní sestrou ale naši mi to nedovolili 😒 jinak já vydržim hodně.nejoblíbenější tv program je reality tv a tam člověk někdy vidí

martina71
30. mar 2010

doli.. 😀 ..jak budes rodit?? Taky cisarem?

kely
30. mar 2010

Doli ty jsi tou sestrou měla být 😀 Mě to tata tez zakazal,no věděl proč jsem po něm 😀 😀

xxx.klarka
30. mar 2010

zapoměla jsem říct dr, že mám magnesium jen na 8 dní, a k ní jdu za 14. Tak jsem si snížila denní dávku na 1-1-2 , tak uvidím jak mi to bude vyhovovat. 🙂

martina71
30. mar 2010

klarko, ja mam ted brat magnesium 4x 2tbl, taky tyden...

doli1
30. mar 2010

já si po mateřské chci dodělat aspon socku abych mohla dělat něco podobného s lidma ted už mě naši neovlivní.
zatim to vypadá na císaře.
už jsem to vypla přišel prcek aby stoho neměl trauma kdyby to viděl.stačí jak elča se v břichu převaluje asi se ji to nelibí

xxx.klarka
30. mar 2010

má mám brát 3x2 tbl, ale to by mi nevyšlo a pro recept se mi tam nechce, tak to musím udělat takto, aby mi to vyšlo ...

martina71
30. mar 2010

doli ...a prvni jsi rodila jak?

doli1
30. mar 2010

já mám taky 3x2tabl. ještě jsem dostala skoro nepoužité balení od švagrovky tak mám zásobu magnézka na hodně dlouho

xxx.klarka
30. mar 2010

místo toho si dám ráno a na oběd jednu rozpustnou tabletu, aby se mi to vyvážilo ...

doli1
30. mar 2010

vyvolaný porod ale přirozený,rychlí,pěkně hlavičkou napřed

martina71
30. mar 2010

a toho cisare se nebojis?

doli1
30. mar 2010

bojim ale je to stejný jak u prvorodičky nevim do čeho jdu u přirozenýho porodu bych už veděla co mě čeká a nemine.

janulka04
30. mar 2010

kocky a vy mateten cisarsky planovany? Preco? 😕

janulka04
30. mar 2010

ja sa bojim aj teraz....aj keby bol prirodzeny 😔

doli1
30. mar 2010

janulka malá je KP a ještě jen na pul zadečku ale už je hodně v pánvy dr ju pěkně nahmatal(pěkně řádil že je to brzo)nemám moc plodovky tak s otočenim se moc nepočítá ale aspon by si mohla dosednout.proto zatim vyhlídka císaře

janulka04
30. mar 2010

aha....a porod Kp nezvazovali? 😕
moja mala bola naposled tiez KP...a tu ide KP-cko hned cisarskym, na SVk to take stopercentne nieje...aspon co viem...
tak sa modlim, nech sa otoci, ja CS nechceeeem 😖 😔

monikapd1
30. mar 2010

jani mne doktorka hned povedala, ze ak sa mi neotoci pojdem na sekciu, ale ja tiez nechcem, bo mam doost siroku panvu a ani s normalnym porodom by som nemala mat problemy

doli1
30. mar 2010

můžeš rodit KP ale já nechci.přeměřovali by ti pánev jestli je dost rozšířená na porod KP a pokud to bude dobrý tak tě nechají odrodit i KP v tom neni problém.švagrová to taky zvládla.
u mě si nejdřív musí dosednout a pak by se mohlo přemýšlet nad porodem KP ale já fakt nechci.

martina71
30. mar 2010

Ja jsem po IVF, bude mi 40let, mam tehotenskou cukrovku a u male druhy plodovy obal od dvojcete co se v 5-6 tydnu prestalo vyvijet...

janulka04
30. mar 2010

aha...tak to je ina...
moja svgrina, chudatko rodila prveho chlapca KP-ckom...a bola dotrhana kade tade...lebo maly mal vyse 4kila...neviem, co za masiara ju rodil...
ale ja mam uplne ze paniku z rezania.... ☹

janulka04
30. mar 2010

jaj, Marti, aj toto chapem, ja som tiez lezala pri malyc v nemocke s pani, co mala cez 40, tiez cakala dvojicky, ale to jedno zomrelo a neviem preco, nemohli ho vybrat a robili jej teda cisarsky az po mesiaci...ale mala bola ok...
ja myslim, ze to zvladneme vsetky, tak ci onak 😉 ...budeme musiet 😉 😵
len niekedy mi tak napadne,ze kiezby to uz bolo za mnou 😔

martina71
30. mar 2010

janulko, zvladneme to vsechny neboj 🙂 . Ja uz ted mam strach asi vic kvuli tomu veku...jinak malinke se uz nemuzu dockat 🙂
Jsem hrozne nedockava, uz aby to bylo za mnou...

janulka04
30. mar 2010

presne tak, marti 😉 ...
ja milujem ten okamih, ked ti ho prvykrat ukazu...a akokolvek si si ten uzlicek predstavovala, v reale je tisickrat krajsi 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre