Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

antynka1
26. mar 2010

Holky mě klepne... na můj termín porodu v mé nemocnici malují.......

simi.w
26. mar 2010

medan, nám taky neukazovala pokoje, nevím, jestli myslíš na porodním nebo šestinedělí, ale asi by to rušilo ty maminky.........můžu ti napsat, že jsi o nic nepřišla, budeš chtít nadstandart ?

simi.w
26. mar 2010

antyn, tak to je smůla, kde jsi chtěla rodit,jestli to není tajné 😲 ?

antynka1
26. mar 2010

Simi - Neratovice... Já mám termín 29.5. a malují tam od 24.5. - 31.5. - tak budu doufat, že se malá narodí spíše dle termínu na UTZ, protože dle termínů na UTZ je mimi o 6-14 dní maldší - dle různých doktorů, různé stáří....

medan29
26. mar 2010

simi.w :jojo chci určitě nadstandart tedy jestli bude volný a chci i nadstandartní porodní sál ale taky záleží jestli bude volný

adelka89
26. mar 2010

holky jak se jmenuje ten roztok k rozpoznani plodove vody? Radej poslu manzela aby mi ho koupil

simi.w
26. mar 2010

antyn, ten termín 29.5. máš podle MS ?

antynka1
26. mar 2010

Simi - jj - tak doufám, že to nevyjde 🙂
Adelka - myslím, že Temešváryho činidlo nebo tak nějak, ale nejsem si jistá - Blanka ho kupovala, tak bude vědět 🙂

simi.w
26. mar 2010

adelka, asi myslíš Temešváryho roztok.........jak ti je, nějaká změna ?

simi.w
26. mar 2010

antyn, ale jestli je mimi dle UTZ mladší, tak by se mělo narodit později, ne ?

antynka1
26. mar 2010

Simi - doufám 🙂 Ale porod si bohužel člověk nenaplánuje.....

simi.w
26. mar 2010

medan, to já chtěla taky, ale nic mi nevyšlo, rodila jsem v těch boxech, naštěstí tam žádná jiná maminka nebyla, bylo by to divné, metr od sebe slyšet rodit někoho jiného, mě stačilo, že jsem hekala před různým personálem nemocnice, co tudy procházel 😀

pepibubu
26. mar 2010

anty, klídek, hele třeba porodíš o týden dřív nebo o týden pozdějc a už se zkrátka "trefíš" když nebudou zavřený... 😉

blanka.k
26. mar 2010

Ädel- jak píšou holky, Temešvýryho roztok, ale já došla na Obilňák do lékárny (ta co je přímo v areálu porodnice, ne ty 2 co jsou u náměstí) a řekla jsem, že chci tu vodičku, kterou se pozná plodová voda a bylo 😀
Antyn - já beru TP dle UZ ve 12tt, beru to tak, že to má být nejpřesnější, i když podle papírů mám TP 3.5. 😉 Tak snad porodíš dřív. 😉

medan29
26. mar 2010

simi.w :no toho se bojím, mě stačí už to že musím do nemocnice, a ještě ti lidé kolem

antynka1
26. mar 2010

Holky díky, snad se bude držet termínu dle UTZ a to by bylo až v červnu 🙂 Musím jí domluvit 😉

simi.w
26. mar 2010

antyn, to teda nenaplánuje, já jsem měla strach, kdy už to příjde a nechtěla rodit, taky, že jsem pak měla vyvolávaný porod, protože jsem se tomu povědomě bránila......teď chci rodit týden před termínem, stejně tomu neuteču..... 😉

adelka89
26. mar 2010

Diky moc holky 🙂
Blani kolik prosim te ten roztok stal?
Simi zatim je mi docela dobre, ale citim se tak nejak jinak.. hodne mi kleslo brisko

blanka.k
26. mar 2010

Tak jsem si objednala Epi-no, tak uvidíme jak mi to s ním půjde nebo nepůjde 😅 Ještě jsem opět poslala dotaz na fusak dalšímu prodejci z MMB, když do večera neodpoví, tak pošlu do jeho kam.prodejny muže, pracuje asi 50m od ní 😀
A vyprala jsem všechny hračky, v ruce v umyvadle, tak snad to přežijou 😅

zuzka81
26. mar 2010

Ahojte tak už sme spat z poradne...dopadlo to celkom dobre, na tie opuchy mi taktiež nič nepovedal dr a bielkovina že je to v norme ked je to na 1X, akurat ma naplašil lebo mi povedal že mala sa znova otočila a je KP, tak ma ešte poslal na sono a tam mi lekar povedal že je to ok , je hlavičkou dole. Tak som spokojna a vraj to može byt už do dvoch týždňov vraj mi dozrieva placenta. Mala ma už teraz 2800g, je to asi dost, tak ratam že bude to do 3500g. Spravili nam ster na streptokoka a od budúceho týždňa mame chodit na CTG a znova na sono.

Adelka tie pružky na moč mi zohnala kamoška z nemocky, naučila ma ich používat, tak neviem či sa daju volne kupit aj v lekárni.

simi.w
26. mar 2010

medan, to máme s nemocnicí stejně, ale ten návrat domů s mimčem v autosedačce je úžasný, nás propouštěla dětská dr. a gyndařka, zkontrolovaly nás a pak už alou domů, ještě když jsem malou oblékala, jsem se jenom modlila, ať se něco nevys.........a můžeme vypadnout..........to je super pocit, mít to za sebou 😅 😵 🙂

medan29
26. mar 2010

simi.w :to si taky říkám že to prostě nějak přežiji a pak doma už bude dobře

blanka.k
26. mar 2010

Adel - myslím, že 40,-
Zuzi - tak to je dobře, že jste ok. Jsi mě normálně vystrašila, že se malá zas otočila. Mě mudr. tvrdila, že náš se už neotočí, že prostě málo místa, těžká hlava,... ale předevčírem se hrozně točil (jak ten den co se otočil z KP) a škytal mi kdesi nad pupkem pod prsama.... 😅 A večer už zase škytal dole úplně hned nad močákem, tak doufám, že je dole 😀

zuzka81
26. mar 2010

Blani dufam že to tak aj ostane a mala sa už nebude moc otačat...ak by to malo byt do tých dvoch týždnov to aby som už mala všetko pripravene a tašku pri dverach, ešte akurat vybavit porod do vody a to by malo byt všetko...dufam 😀

simi.w
26. mar 2010

jasně medan 😀

jdeme ven s malou na odrážedlo, se tady cpu sušenkama, tak ať mám nějaký pohyb, hezký den všem

lucik...
26. mar 2010

já chci taky ten roztok.. ale tady ho nikde nemají 😔 😔 😔

lucik...
26. mar 2010

a já jak mam výtok tak furt plašim jeslti je to výtok nebo plodovka 😅

adelka89
26. mar 2010

Blani to fakt? Jenom, vsude pisou, ze to ani v lekarnach nemivaji, ze je to strasne drahe 😅 dobry, tak snad to manzel sezene 🙂
holky ja posledni dva dny nemam vubec chut na jidlo.... dneska jsem jeste neobedvala ... no asi si pujdu uvarit krupicku aspon 🙂

lucik...
26. mar 2010

adel oni jsou i nějaké vložky kde už ten roztok je a když ti odteče plodovka tak se zabarví - ty jsou strašně drahé a nikde je nemaj.. Ale ten roztok taky teda běžně nemaj ☹ Tady u nás vůbec ☹ ☹ ☹

adelka89
26. mar 2010

jj ty vlozky se jmenuji myslim al sense a ty nejsou ani na netu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre