Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
30. nov 2009

zuz určo bude vše ok

anty naše maminky nám taky sterilizovali-vyvářením- tohle považuju za pohodlnější a praktičtější,že si to můžeš vzít všude s sebou... už jenom to,že budeš mimčo mazlit ty a příbuzní nebude ve sterilním prostředí ani peřinky nebudeš mít sterilní,takže toho se bát nemusíš 🙂

lucik...
30. nov 2009

zuzul určitě to bude v pořádku, neboj 😉 Máš asi nižší HCG ale aby mělo mimi tu vadu tak by špatně rostlo a poznali by to už dřív 😉

zzuzullka
30. nov 2009

lucik no veď práve tak sa ukludňujem, že doteraz ho doktor chválil, že rastie úplne ukážkovo a všetko je tak ako má byť a hlavne má v nebíčku súrodenca anjelika a ten ho určite stráži a nedopustí aby sa mu niečo stalo. Boh nám ho určite nezobral len tak, ale preto aby ochraňoval svojich súrodencov, takže proste musí byť všetko OK, lebo ďalšiu stratu drobca by som už nezvládla

lucik...
30. nov 2009

zzuzul neboj, pokud doteď rostlo mimi ukázkově tak je určitě v pořádku 😉

mishutka
30. nov 2009

Ahoj, tak včera jste probíraly moje téma kočárky 😉 Ani jsem Vás nedočetla 😅

Jenom k tomu x-landeru krom Pega a Jane Slalom má stejnou korbičku jak ostatní, jenom ty dva se liší jak v kavalitě tak v ceně 😅

K tomu sterilizátoru-vyhozené prachy!!!

my taky nežijem ve sterilním prostředí a prej to posiluje imunitu 😉

Třeba švagr si stěžuje, že u nás doma je zima, ale když přijdeš k nim tak můžeš sedět v tilku i v zimě, ale jeho děcka jsou furtz nemocní protože mají doma přetopeno a venku je ofoukne!!!! 😉

klaarka22
30. nov 2009

Ahoj holky,
zdravim vás po víkendu.... 😉

koukám že stále řešíte kočárky....steilizátory a podobné serepetičky...ještěže to už mám doma po prvnim prckovi...

doporučuju koupit lehačku,je to k nezaplacení(to pro ty z vás které už nevědí co koupit 😀 😀 😀 😀 )

aaadus
30. nov 2009

zuzul všechno bude v pořádku 😉

mishutka
30. nov 2009

klaarka:to je to lehátko???

antynka1
30. nov 2009

zdenkapo: to máš vlastně pravdu - bacilů stejn bude všude kolem dost 🙂

zzuzul: neboj, ono to dobře dopadne, ty tripláky vycházejí dost často falešně pozitivně. Moje dvě kamarádky je měly blbé - vyšli jim pozitivně, tka šly obě na AMIO a tam už to bylo vše OK. Ta jedna už má skoro ročního krásného zdravého klučina a ta druhá bude rodit už ted v prosinci a malá se má krásně k světu Takže neboj. Dokonce jsem četla i názory lékařů, že by tyhle testy se neměly používat právě pro jejich nespolehlivost a kvůli tomu, že pak maminky zbytečně stresují. Tak hlavu vzhůru a ono to dobře dopadne.

klaarka22
30. nov 2009

Mishu jojo je to lehátko...je to fakt dobrá věc... 😉

klaarka22
30. nov 2009

zzuzu v klidu ude to dobrý...hlavně se nestresuj

aaadus
30. nov 2009

klaarka my plánujeme kupovat lehátko tak i tak, ať je malý pěkně se mnou když budu vařit a tak

zdenkapo
30. nov 2009

mishutka,tak to jsi odvážná,jestli nebudeš mimču sterilizovat,je to o něčem jiném - nikdo nežijeme ve sterilním prostředí,ale dát miminku pít z lahvičky,která nebude bez bakterií,tak to asi není to samé,pro takové mimčo je dost nebezpečné,pokud by dostalo infekci,ale je to věc každého...

lehátko je super,měli jsme ho na Tomáška půjčené tak chcem koupit... hlavně aby šlo do lehu

mishutka
30. nov 2009

Já jenom proč vyhazovat prachy z okna 😀 Bohatě stačí vyvařovat a být obezřetná!!!!

klaarka22
30. nov 2009

Mishu souhlasim ohledně sterilizace lahviček 😉 taky nepřehánim a děcko mam zdravý...

Adus tak to je doře jen ho kupte je k nezaplacení..

michalag
autor
30. nov 2009

ako casto za mesiac ste vyvarali flase?

mishutka
30. nov 2009

já chci taky lehátkoa doufám, že mi nebude pes krást dítě z něho 😀

xxx.klarka
30. nov 2009

Ahojky holky, já mám nějáké porouchané hormony nebo nevím. Se mi zdál zase takový sen, že jsem se probudila ubrečená a spocená ☹ nevím proč se mi furt zdají takové ošklivé věci. Zdálo se mi, že přítel nepřišel z práce, tak jsem ho začala hledat a nakonec ho našla v posteli s jednu ženskou z práce, bylo mi tak hrozně brečela jsem jak malý dítko ☹ a nejhorší bylo že jsem se nemohla probudit. . . .

Fotky jsou opravdu krásné - šikulka. 🙂

Já jdu na krev zítra, tak jsem zvědavá :-/

KOukám, že tady se řeší frt jen kočárky 😀 a s tou lehačkou máš pravdu, je to super věc. Třeba na krmení atd. Často hlídám kamarádce prcka a opravdu je to k nezaplacení. Já jsem si jí pořídila na MMA použitou, ale je v super stavu.

lucik...
30. nov 2009

mishu 😀 😀
já chtěla včera koupit flašku od Aventu, už jsem jí měla v košíku a pak sem si všimla že je až od 3 mesicu 😀 Tak sem jí zase odnesla 😀

pepibubu
30. nov 2009

Ahoj holky, tak když jsme kupovali výbavičku Pepčovi, tak jsemváhala nad sterilizátorem do mikrovlnky. Přišel mi drahej 800, ale nakonec to byla jedna z nejfrekventovanějších věcí. Nemohla jsem totiž kojit, teď taky zase nebudu moct (zdr. důvody a prášky neslučitelné s kojením,) takže flaštička od miminečkaa díky pečlivé sterilizaci Pepča neměl jako malinkej vůbec moučnivku v pusince. Paradoxně tu měl až v 9 měsících - ve chvíli, kdy jsem už polevila v pečlivosti sterilizace....

pepibubu
30. nov 2009

jo a co se týká doby sterilizování - po klasickém umytí a vyštětkování dám do sterilizátoru 2dl vody, mvt na plnej výkon 5 minut a je po trablech.

klaarka22
30. nov 2009

Holky já steril. tak 2 x týdně a Klárka neměla žádný problémy a plíseň v pusině neměla nikdy..

klaarka22
30. nov 2009

a pokud budete používat skleněný flašky na krmení jako já tak stačí pouze pořádně vymejt ve vařící vodě....ve skle se nic neštěpí tak jako v plastu takže se nemaj bakterie kde držet..

pepibubu
30. nov 2009

my máme flaštičky Avent, takže plast... ale miminku asi koupíme nový, přece jen...

klaarka22
30. nov 2009

pepi jsou nejlepčí skleněný...mám odzkoušený od nuku páč maj široký hrdlo a krásně se čistí..fakt doporučuju 😉

klaarka22
30. nov 2009

a i na nuku s širokym hrdlem jsou doost dobrý savičky takže neváhej 😉

zdenkapo
30. nov 2009

pepibub přesně tak,taky jsem od Tomáškových 4.měsíců nemohla kojit,takže mě to zabíralo strašně času to vyváření v hrnci a návštěvy byly taky na houby,

takže sterilizátor usnadní a urychlý péči o mimčo- zvlášť pokud máte dvě děti- hlavně si to můžete vzít s sebou a lahvičky jsou stále sterilní- takže to nejsou vyhozené peníze

michalag sterilní lahvička má být před každým krmením,takže sterilizátor budu zapínat i víckrát za den 😉

klaarka22
30. nov 2009

no jak řikám je to teda každýho věc...ta sterilka...já jsem pro nepřehánění...nejsem úzkostlivá matka a dělat si z děcka nějakýho přecitlivělího ňoumu taky nechci....život neni o sterilitě 😀 😀 😉

pepibubu
30. nov 2009

klaarko, dík za tip, určitě zkusíme koupit.... občas jsem si přišla jak hodinář, když jsem z toho aventu vyrejpávala usazeniny párátkem... 🙄

zdenkapo
30. nov 2009

klarka,tak to si měla štěstí,že malá nic "nechytla"

já mám nej zkušenosti s aventem- i ohledně bolení bříška jsou nej,takže zase do něj půjdu,proto chci i jejich sterilizátor

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre