• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
zdravim vas vsetky mamicky. daaaaaaaaaaaavno som tu neprispela, ale citam vas stale a vsetko s vami prezivam...
po dnesnej kontrole sa pripajam k mamickam ktore maju naplanovanu sekciu. malicka sa mi neotocila, sedi si na prdelke spokojne a okrem toho je velka, podla uzv ma 3800gramov... takze bud. tyzden mam termin na tu sekciu na kramaroch...a mam hrozny strach :unamused:

dodatocne vsetkym maminkam zo srdca blahozelam k babatkam... :wink:

olif, drzte sa s malickou, obdivujem Vas...
3. feb 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevi gratulujem :dizzy_face:
baby nasa mala este spi ale uz sa zobudza...cize od 14.45 teraz dame kupel papu a potom sa budeme asi hrat na schovku :grinning:
suzon toto su zaluzie take ale elektricke....super vec...
3. feb 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, tvoja viki je podarena s tym kakanim :grinning:
3. feb 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky,mozem vas o nieco poprosit? klik na stranku a pridajte avoj hlas prosim.Dakujem :slight_smile:

http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=d60a87c903f5bc6a338f108ec747bf3cfbcd906d1249317818
3. feb 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa ale nepochvalila...manzelik mi nosi papat v obedarikoch...pri malej totiz nie vzdy stihnem a paq som hladna...ale uz nieeee
3. feb 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci aj mi to robíme na elektriku ak zákazník chce, je to z látky však? My to voláme rímske roletky...žalúzie sú z lamiel hliníkových, alebo drevených :wink:
3. feb 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem tiez taky porod... teda, asi trosku dlhsi, bo mi treba pichnut atb, ale aby to nebolo trapenie... :sweat_smile:
3. feb 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joanna držím palčeky!!! :wink:

olif dobrý nápad, nosí ti ich z robotky? Môj muž má tiež výborné obedy, široký výber a za lacno :wink:
3. feb 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik suzon,
ja som mala prvy porod ukazkovy aj ked mal maly 4kg...
3. feb 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joanna aj ja drzim palce...a uz vies presny termin?

suzon...tie rimske roletky aj ja chcem do mojho domuuuu :wink: aspon do urcitych izieb...
my tu mame aj dizajnersku poradnu :grinning:
3. feb 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby jedli ste makke syry pocas tehu?
3. feb 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maculienka ja som nejedla plesnive, mozarelu, ricotu a take tie typy
3. feb 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
SUPER SA TO ROZBIEHA, TESIIIIIM :dizzy_face: :dizzy_face:

poradte...ako malicku prebalovat, aby neplakala...kvoli pruhu x;o( pred papanim place odusu...po papani mi bude blinkat, ak pockam dlhsie, uz bude hajat...mam vtedy? i ked ani to nemusi pomoct ;o(
3. feb 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macu, nie, nejedla... a moj muz mi tu furt kraja pred ocami plesnaky... mnam... tak mozno o rok... :pensive:
3. feb 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi, mám na starosti štúdiá čo máme po SR, prešla som si aj školením, musím produkty poznať a chodíme aj vystavovať v BA v Inchebe i v Nitre :wink: blumi máme štúdio aj v Košiciach..
3. feb 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babulky :sweat_smile:
Nejako nestiham, ale v kratkosti chcem napisat, ze konecne mam schvalenu tu sekciu, termin mam 17.2. s tym, ze ked sa maly otoci tak to bude spontanne. Tak teraz len dufat, ze sa nevypyta skor :sweat_smile: Ale to by asi nevadilo. Dnes tam bol velmi mily lekar a vcera som teda mala urcite svoj den B ako Blbec :angry:

Gratulujem dalsim mamickam. Prajem vsetko naj, naj, naj.
3. feb 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemyslim plesnive syry ale take lunexy napr.alebo natierkove maslo
3. feb 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maculienka ja ak mäkké, tak len tavené, klasický syrokrém :wink:
3. feb 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzi jj, z prace, ale prave mi povedal, kedze sa zajtra stahuju do novych priestorov, ze to bude mozno chvilu probs. , lebo tam este nie je kuchyna :frowning2:
3. feb 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maculienka, neviem co je lunex ale natierkove maslo som jedla aj tavene aj tvrde syry..len tie nedozrete nie
3. feb 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, maminu alebo svokrušu nemáš nablízku? Alebo skús navariť a zmraziť aspoň do tej doby, kým mužík nezačne nosiť...už mi aj tebn môj povedal, že skvelý nápad...bude teda aj mne nosiť, ale asi deň dopredu, keďže chodí neskôr z práce, od hladu by som dovtedy umrela.
3. feb 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzi jj, i mne nosi dopredu a tp az na dva dni x;o))) doteraz mali na vyber z 8druhov jedal...uvidime, co bude od zajtra :confused:

svokrusa je daleko a mamka...ta zatial chodi takmer kazdy den x;o) vzdy, ked ku lekarom treba ist...
3. feb 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, s tym zamrazenim je dobry napad...popros mamku nech ti niekedy uvari a das si zamrazit ...nejake omacky napr. alebo polievky a tak...
suzon a kde mate to studio? :wink:
3. feb 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teuska, super ze sa to nakoniec takto vyriesilo :wink: skusala si nejake cviky na otocenie? mne napr. odporucal lekar lezat vela na lavej strane, ze tak sa babo otoci skor..plus macacie chrbty..
3. feb 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, tak dalsie babatko...no uz asi kazdy den nieco pribudne a jak kukam tak ku koncu mesiaca aj po 3 na den, co tam mame terminy take neskorsie :grinning:
3. feb 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi pošlem Ti link, ale keď tam pôjdeš, ak teda sa vyberieš, daj mi vedieť, zavolám kolegyni a poviem, jej ,že prídeš, nech Ti dá dáku zľavu :wink: . Pozri si aj záložku, kariéra - čo hovoria zametnanci, ešte som tam vycapená :grinning: a je tam aj kočka, čo robí v KE.

http://www.ksystem.sk/

Košice, Jakobyho 1, 040 01tel: 055/799 74 41
fax: 055/799 74 40 Otváracie hodiny
mobil: +421 918 341 843
e-mail: info.ke@ksystem
PO - UT : 9.00 - 18.00 hod
ŠT: 9.00 - 18.00 hod
ST a PI: 9.00 - 15.30 hod
Obed. prestávka PO - PI: 12.30-13.00 hod
3. feb 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mna dnes nenormalne pali zaha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz som skusala vsetky mozne prostreidky na jej uhasenie a nic....ked zerem jak kyselina tak pali menej, dnes sa kontrolujem a fuj :angry:
3. feb 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzon ty si zlata :wink: dakujem...no neviem kedy sa tam vyberiem, ale muz uz do mna huci ze si mam zacat vyberat dekoracie do domu a tak... tak pokukam :wink:
3. feb 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi tie údaje som kopírova z netu, trošku mi to rozhádzalo riadky, ale údaje sú správne :wink: Dostalo sa mi však echo, že majitelia uvažujú zavrieť toto štúdio, tak neviem, či je to pravda, musím zistiť :frowning2: to by bola škoda, je tam veľmi dobrý personál, len škoda, že to nie je situované v centre mesta...
3. feb 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis, aj americke mate? super..ukazem muzovi :wink: ..tento konik to vam je sranda, co vsetko sa tu k cloveku nedostane :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok