Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katina2209
6. feb 2010

Matesl a ty ako sa mas? Co si dnes porabala? 🙂

katina2209
6. feb 2010

Vsak musime dufat, ze sa nam tieto problemy skoncia i ked pridu nove a budeme sa bat o nasich milacikov 🙂 baby ktore porodili by mohli napisat ci tie kosti a tie bolesti presli ktore mali

matesl
6. feb 2010

cau Kati,

dnes som navarila ryychly obed a teraz zas vylihujem pred telkou, dnes oddychujem, aj som trochu pozehlila, ale ma to unavilo, tak tak polihujem a cakaaaam..hiihiii
maly ma dnes malo miesta, tak sa vytlaca, ze by aj vyskocil keby mi pukla koza na bruchu 😀

katina2209
6. feb 2010

🙂 No ja mam tiez taky pocit ked sa mi maly ritkou a chrbatikom vyduva von 🙂 a zapla som si lotrando a zubejda teuska ma navnadila 🙂 moj muz isiel do nemocky za tatkom tak som sama s malym doma a akurat som si uvarila kavicku vsak ma nejako berie 🙂

zoska
6. feb 2010

ahojte 🙂
gratulka pre supi 😵 všetko dobre zelam 😉

ewe- kamoske pojdem zaniest tie veci hned ako ju zajtra pustia z porodky...ma sa fajn aj s malinkou a maleho jej uz tiez pustili z nemocky 😉

maminnka
6. feb 2010

Matesl, aj u nas len rychly obed: cesnakova polievka s celestinskymi rezancami a cestoviny s tvarohom 🙂
obaja moji chlapi spia, tak idem este skontrolovat jednu sutaz, ci je v medziach zakona 🙂

inak, u nas doma sa "stratilo" dialkove od televizora, nikto nevie, kde je (okrem mna 😀 ), taky je tu uz druhy den pokoj! Ziadne rozpravky, ziadne automobilove relacie, len tichoooooo...

maminnka
6. feb 2010

Janka, ty uz prenasas 100 straaaaaan, uz by som ti veru dopriala to babo v naruci a nie v brusku!

teuska
6. feb 2010

no uz to skoncilo, bolo to pekne. Som sama doma, tak som si to v klude mohla pozriet, asi prvykrat 😀 Idem nachystat nejaky rychly olovrant, lebo sa stmieva a predpokladam, ze dlho sama uz nebudem 😅

teuska
6. feb 2010

som si pozrela tabulku aj babatka, je to zlate 😅 Uz sa to pomaly blizi aj k nam 😅

zucana
6. feb 2010

peknu sobotu babky...
graulujem supi...neboj bolest rychlo prejde...aj ja som uz skoro zabudla 😉
my cakame kamosku mala dost o 4tej...
inak sme spali prvykrat s tatom...vpoho aj ked mala ma dost nekludny spanok...
a baby otazken: cez den spava mala tu dole v obyvke v kosi...trosku sem tam aj telka a tak..mozem tak pokracovat nemusim ju davat cez den separe do izby?

teuska
6. feb 2010

Zuci aj ja sa tak chystam, ze cez den bude maly pri mne v kuchyni a v noci v spalni. Myslim, ze je dobre, ked si zvykne na denny a nocny spanok. Ale tiez by ma zaujimalo co na to ostatne.

teuska
6. feb 2010

Zuci som sa chcela opytat, ty si mala tiez poslickov? Aky je rozdiel medzi nimi a porodnymi bolestami?

zucana
6. feb 2010

teus ja som mala poslickov veru...rozdiel je skoro ziadny...ibaze poslicky su nepravidelne a pominu a nie su take intenzivne.... 😉

blumka
6. feb 2010

zuci, ako vam vyhovuje 😉

teuska
6. feb 2010

jaj dufam, ze to poznam 😕 Ako dlho si ich mala, myslim kolko dni pred porodom?

zucana
6. feb 2010

od 36tt som mala tak 3krat do tyzdna...pak parkrat za den a pak uz pravidelne...isto spoznas...zacnes ratat potom minuty

teuska
6. feb 2010

snad malemu nevylezu skor nozicky von, nez sa dostanem do nemocnice 😨

joanna333
6. feb 2010

zuci, moze malinka kludne spat cez den v obyvacke. aj ja som tak maleho naucila a bolo to perfeknte, aj ked spal v izbe tak som nechala otvorene dvere a to sme furt mali nejakych hosti, aj telku aj vysavac...a tak si zvykol ze aj teraz v noci mozme robit diskoteku 😀

zucana
6. feb 2010

tak supis... 😉 diskoteku nerobime ale inak ked niecim tak buchneme alebo nejaky ostry zvuk tak sa mykne...
teus isto nevylezu neboj....to spoznas naozaj 😎

joanna333
6. feb 2010

neboj zuci, mala si zvykne na ten hluk. moja kamoska naucila prveho syna na absolutne ticho, a to ma 9 rokov, a aj teraz musia sepkat ked on spi. a teraz ma 5 mesacnu dcerku a od zaciatku jej nechava otvorene dvere ked spinka a v pohode, tak je z toho natesena...

lenica81
6. feb 2010

caute babenky... dnes je tu nejako potichsie... sa upratovalo a varilo... ja som navarila obed tak, aby bolo aj na zajtra, lebo este som si dala nejake stretka s kamoskami, pokym mozem, buduci tyzden sa to stava cim menej realnym... vyvar a rybu so zemiakovou kasou... ale ma to dorazilo, tak som si musela schrupnut na 2 hodky...
este mozno nejaky kolacik upeciem, sa neviem sladkeho dojest a kolacik sa mi zda lepsi ako kila cokolady a pod... 😀

inak supi gratulujem, uz jej bude len lepsie... 😉 vela zdravia a mliecka...

mami, ty ako trapis tych svojich chlapov... 😀

zuci, ja tiez neplanujem maleho nejako selektovat, lebo ked si predstavim, ze ho budem brat k nasim na dlhsie, tak to by si vobec nepospal... nasi nepouzivaju nizsi level hlasu... 😕 a v lete sa chystame na chatu a tam bude tiez isto veselo, takze potrebuje trening...

blumka
6. feb 2010

ahojky...som dnes vyvarila veci z odsavacky, vecer skontrolujem ci mam zbalenu poriadne tasku a uz budem len cakat na pondeok 😉

zuci, ja som tiez tak davala terezku spinkat..cez den bola v izbe pri mne a v noci v spalni..lenze okolo 5. mesiaca sa to zlomilo, vsetko ju zacalo zaujimat, len pes zastekal a uz kukala ze co a kde sa deje...tak som ju dala aj na den do spalne aby mala klud...Teraz je najhorsie kym zaspi, vtedy musi mat ticho, lebo sa stale vypytuje ze kto rozprava, co robime a take somariny a ked je ticho tak zaspi..ale ked uz spi tak mozme aj buldozerom okolo chodit a nezobudi sa

joanna333
6. feb 2010

blumi, aj mne sa to blizi...som zvedava co mi povedia v utorok...ty si isla na odbery krvi uplne nalacno? pit vodu mozem, ci ani to nie?

blumka
6. feb 2010

joanna, ano uplne na lacno..a pila som velmi malicko...ale ja som bola objednana na pol osmu takze sa to dalo..a aj tak som prisla neskoro 😅

andrea2603
6. feb 2010

Ahojte 🙂 .
Supi, gratulujem 🙂
Ozaj Hajdylca by už nemala byť doma?

lenica81
6. feb 2010

ja idem v utorok na interne... mam prist na lacno, budu mi robit utz obliciek, bo ma minuly tyzden pichalo v chrbte... a neviem, ci mozem pit... a potom na poradnu, sak so mnou klepne... musim si vziat nieco pod zub... 😔

lenica81
6. feb 2010

adi, asi aj ano, ale urcite toho musi mat vela... 😉

lenica81
6. feb 2010

boze, tazko sa mi dycha... 😒

zoska
6. feb 2010

jaj baby som sa zasa objedla 😅 boli sme v meste 😅 , prisla som vyhldnuta tak som si nabrala jak drevorubac a za tym este francuzsky kremes doniesol drahy z cukrarne...uz je to par hodin a furt mam plny zaludok...

kupili sme dnes ten vankus n kojenie plneny gulickami, uz sa tesiim ako s nim dnes budem spat...je fajnucky 😉
inak prvy ktory som videla stal 72 ecok...mi oci skoro z jamiek vyleteli, tento co sme kupili stal 22 a je super, nevidim nejaky rozdiel oproti tomu prvemu

andrea2603
6. feb 2010

to určite sú náročné tie prvé dni - týždne, len hádam je všetko o.k. a je už doma, teda sú doma.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre