Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matesl
6. feb 2010

joan
voda je super pred odberom krvy, aspon nebude taka husta, lahsie ti odoberu.

no ja dnes fakt rychli obed som spachala, rajcinovu polievku a carbonara spagety 😀

lenica81
6. feb 2010

mne sa tazko dycha asi z rovnakeho dovodu, zoska... 😒

ja mam tiez ten vankus, ale teraz uz mi je lepsie bez neho... skor si nim podkladam jednu stranu chrbta, lebo uz sa mi ani na bokoch neda spat... aspon trochu som potom nelezim priamo na chrbte... alebo potom zaspim az tak, ze si prilahnem ruku az mi strpne... 😖

matesl, take talianske... 🙂

lenica81
6. feb 2010

boze, uz pisem jak blb... 😠

matesl
6. feb 2010

baby aj ja mamobcas chvile kedy si myslim ze odpadnem ze sa mi neda dachat, je to priserne..

no ja ma recept este ako ich povodne robili v pizza hut, teraz mam pocit ze ich tam flakaju...ale tie kedysi boli fajne a take robievam, rychle a chutneeee
....mnaaaam, vzdy ich hned zhltneme, dokonca aj mojej svokre chutili 😀

lenica81
6. feb 2010

tak daj ten rychly tajny recept... 😕 nevedela som, ze je v tom nejaka veda...

blumka
6. feb 2010

matesl aj mna by zaujimal ten recept

zucana
6. feb 2010

baby pizzu mozem nem?
inak malinka spi od stvrtej ale uz sa zobudi...muz sa na mna nastval lebo mu hovorim ze ma byt tichsie a nebuchat vsetkym lebo budi malu...tak fasa...

lenica81
6. feb 2010

zuci, ja sa bojim, ze u nas mne bude vsetko padat z ruk... a s tym nic nenarobim... 😒

a co je baby pizza...

alex
6. feb 2010

zuci myslím že môžeš, ale záleží aj od toho, čo bude na nej 😉

matesl
6. feb 2010

no skuste ja to veeelmi lubim, teda zatial kazdemu to chutilo.

mnozstvo je tak pre dvoch....tak ked nas je viac robim 2x mnozstvo....

na troske oleji osmahnem na stvorceky nakrajanu sunku...cca 10 dkg
ked je trosku smahnuta vylejem polku slahackovej smotany, necham prevret
do zvysku smotany dam cajobu lyzicku polohrubej muky, a top tam vlejem, zas trochu necham prevret
a na koniec dam 1 zeleninovy bujon a hotovo...
vylejem na spagety a na vrh dam nakrajany pooorik...mnaaam 😀

alex
6. feb 2010

no a zase o jedle 😀 čo by som si tak dala... hmmm musím porozmýšľať

zucana
6. feb 2010

😀 lenicka baby- je ze baby akoze vy
a pizza je pizza 😀

zoska
6. feb 2010

😀 😀 😀

zucana
6. feb 2010

tak asi iba so sunkou si dam.... 😉

joanna333
6. feb 2010

hajdi mala v pondelok cisarsky, tak mozno je este na kramaroch...ktovie ako dlho tam treba byt...mna to tiez tam caka...

aj ja mam ten vankus, sila som si ho, ale ani sa neoplati ked zoska tvoj stal iba 22eur...a mate ho velmi pevny? myslim ci je v nom uplne plno guliciek.lebo ja som asi dala bars vela a zda sa mi tvrdy...musim odsypat z nich.

matesl
6. feb 2010

leni aka zlata... ze baby pizza 😀

zuci asi nic moc koreniste a palive by nemalo byt na tej "baby pozza" 😉

zoska
6. feb 2010

joana,
nemam ho uplne plny, asi stvrtina alebo pätina je prazdna...najskor som myslela, ze to bude vadit, ale je to idealne...mam ho aj teraz za chrbtom, by ma nebolel 😉

lenica81
6. feb 2010

😀 😀 😀

no, hlupnem, zda sa... predvcerom som robila puding a zabudla som cukor a to som ho mala pripraveny na stole... 😠 tato tehotenska demencia...

joanna, moj sa tak presypa, nie je uplne plny...

matesl
6. feb 2010

joan

ja mam tiez ten vankus ale moj stal cca 40 eur a je taky ze nie uuuplne naplneny, aby si si mohla presypat tam kde potrebujes zdvihnut

inak supi este pisala, ze mala kontrakcie silne ale neotvarala sa, mozno aj chceli skusit normalny porod. ale kedze nic tak nakoniec CR...ale kedze vecer papala, nemohla ist pod celkovu, tak jej dali spinal...a potom sa prejavila jej alergia a mala svalovu triasku....chuda si vytrpela.

ale ved podrobnosti napise sama potom

joanna333
6. feb 2010

dik kocky, tak to urcite idem odsypat tie gulky...a vraj to je dobre aj potom ked babatko zacne sediet na podopretie...

zoska
6. feb 2010

jeej baby loginka dala nove foto...perfektnééé 😵

suzon78
6. feb 2010

Ahojte 😉

tak tu sa dnes opäť varí? Tie špagetky môžu byť fajné, ja by som tam ešte dala, šampióny, ale čerstvé, nie z konzervy 😉

Ja som dnes dáko unavená a vôbec nemám energiu, dnes som navarila paradajkovú polievočku a francúzske zemiaky, vydrhla som kuchyňu a chladničku a mala som dosť a i keď som si sadla, že si oddýchnem, bolo mi na odpadnutie...aj vy to tak máte, že po námahe Vám je na odpadnutie? Aj som si hodku pospala a ešte mi je asi horšie..

loginka
6. feb 2010

ahoj zosi, si ma odhalila 🙂

suzon78
6. feb 2010

bóže aké sú zlatééééé 😵 😵 😵 a hlavne v tom srdiečku 🙂

alex
6. feb 2010

kráááásne 😵

zoska
6. feb 2010

logi 😉
ako sa mate?
inak krasni su obaja anjelikovia, a ta fotka s tym srdieckom je super 🙂

garonka
6. feb 2010

tu sa zas papa? asi mame všetky pasomnice 😀

supi posielam veľke blahoželam a veľa mliečka a Emke veľa zdravíčka

logi krásne fotky ta v srdiečku je užasna 😵 😵 😵 😵

garonka
6. feb 2010

zosi ako ti dopadol CTG? lebo i ja som bola môj prťavy spal 😠 nakoniec som ho budila kašľaním a z toho ma bolí hrdlo 🙄

lenica81
6. feb 2010

logi, 😵 stasne krasne a mile... 🙂

matesl
6. feb 2010

suzi

musi byt nieco v ovzdusi, aj ja so nevladala ist ani s mm na nakup..je mi tak nijak a aj taky tlak citim v hlave a unavu 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre