Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
23. júl 2009

🙄

olifcek
23. júl 2009

zucana: jj, je to hrozne ale, fnuk

jj, prekvapil, je zlatusik x;o)

joanna333
23. júl 2009

loginka, pozeram, ze aj Ty si z BA. to bude pre nas dilema vybrat si tu spravnu nemocnicu...kam chodievas k dr.?

mmaarrttiinnaa
23. júl 2009

ešte som sa len vratila a už sa odhlasujem bola som skoro 2 hodiny s mamkou na pohotovosti a dost ma to zmohlo tak zajtra pa a všetkým dobrú nocku

loginka
23. júl 2009

joanna, veru to bude, ja este netusim a zatial neriesim, ku gyn. chodim do prosanusu k dr.durinovej - je zlata
martina , tak hadam, je s mamou vsetko ok

loginka
23. júl 2009

caute, dobru nocku dievcatka 😵
zajtra rano na krv a v pon.vysetrenie, ozvem sa az pondelok lebo budem mimo, tak aj pekny vikend 🙂

loginka
24. júl 2009

uz som tu 😅
tak taku noc som necakala, nehorozna vichrica, rozbila nam novy zahradny domcek a ohla plot ☹ 😠

kakatka1
24. júl 2009

Dobre ranko! Veru riadna metelica to bola. 😖

mmaarrttiinnaa
24. júl 2009

dobre ranko ja som tak dobre spala ze neviem vobec co sa dialo viem ze prsalo lebo rano bolo vsetko mokre ale ja som kludne spala preto som taka svieza dnes 🙂 😀

zusika
autor
24. júl 2009

ahojte.....no ja som tiez dnes po tej noci ako mechom ovalena...vobec sa mi nedao spat kym to vonku tak buracalo... sme sledovali co sa to vonku deje....susedia opoti co maju ten lexan na balkonoch - asi 3 tom vytrhlo....to bolo uplneukazkove co ten vietor dokaze...a isla som teraz po oca do prace a tam polamany kazdy druhy strom...uplne sila....

no niekto sa ma pytal na fazilovu kyslu polievku..... robi sa uplne normalne ako kazda biela polievka......
ja som si namocila na nejake dve hodinky tu fazulu...zostala taka zosuverene....potom sa to rychlejsie uvari....
no a potom som to dala varit do osolenej vody - nie vela . iba zaliat.....no a ked bola makka som pridala muku s mlieckom - zalezi ako chcete mat hustu...a smotanu...a bola vyborna.... milujeme mliecne polievky.... 🙂 len to brusko potom... 🤐

pekny den vam zelam!!

olifcek
24. júl 2009

wow. ja ked som sa rano zobudila, videla osm, ze prsalo, a ze je pod mrakom, juuj , prijemne prekvapko to bolo. ale uz o 8.00 bolo opat bez mracika x;o(

lienka2
24. júl 2009

ahojte, ja som bola rano na krv, konecne som dostala tehu knizku a do poradne som objednana na 10.8. 🙂
idem 1x, viete mi povedat co vsetko tam budu so mnou robit? 😅

joanna333
24. júl 2009

dobre ranko.....ja som sa dnes dobre vyspala. ale ta noc bola ako z hororu 😨 u nas ani kvapka nespadla ale vetrisko aj blesky hroza 😖

olifcek
24. júl 2009

lienka" budu Ti brat krv, moc do poharika pojde, a bude yospodu poyerat na babatko...i ked...mozno uz rovno cez brusko x;)

lienka2
24. júl 2009

olif, krv mi nebude brat, to som sa pytala, ci treba nalacno, tak ze nie, ze krv najblizsie az v 16tt..
iba usg ci aj klasicke gynekolog. vysetrenie?

mmaarrttiinnaa
24. júl 2009

lienka ja idem do oradne 1 krat v utorok 28.7. potom ti dam vediet som absolvovala viem len ze mam priniest ranny moč 🙂

lienka2
24. júl 2009

jeej super, martina, tak mi potom daj vediet, ked si spomenies na mna 🙂

zucana
24. júl 2009

cafte baby tu ziadna burka a dalsi den 38 stupnov....
uz ma to nebavi...........
to sa ani z domu neda pohnut...

😒

inak opat raz pre zmenu mi padla vcera asi do ucha kusok kozicky z nehtu ale asi to vypadlo...alebo ked nie tak by malo nie? mne uz faakt hrabe 😀

olifcek
24. júl 2009

lienka: no mne krv brali pred 3 tyzdnami na prvych 10 testov, ako je HIV, zltacka a pod.

kam to chodis ku lekarovi??? ja som uz bola 3x u nnich a 3 x som videla babatko...staraju sa uzasne

a teraz na tych kombinovanych NT testoch mi budu brat tiez krv..

megg
24. júl 2009

ahojte, tak ja mam vcerajsiu poradnu za sebou, doki ma poslal na NT ultrazvuk do GynFiv-u a ten mam o tyzden. Vsetky prvotne testy dopadli ok, som sa bala, lebo som RhNegativ :-/ a termin mi podla neho vysiel na 14.2. 🙂

zucana
24. júl 2009

lieni mne robili na prvom len sono a ohmataval brusko a tak a dal mi vziat krv ale ked ti uz bral tak nebude...

olifcek
24. júl 2009

zucana: istotne to vypadlo, hehe x;o)

kakatka1
24. júl 2009

Klasicke gynekologicke vysetrenie sa robi pri kazdej poradni, kontroluje sa hlavne krcok maternice a branka ci je uzavreta, to je dolezite. Usg sa potom uz nerobi na kazdej poradni. Priblizne od 15tt pocuvaju aj tlkot srdiecka takym speci stetoskopom, neviem ako sa to presne vola. No a somozrejme kontroluju pravidelne moc, vahu a tlak.

megg
24. júl 2009

Katka, mne nerobia klasicke gyn.vysetrenie zakazdym.

zucana
24. júl 2009

inak baby v januari riesia tehotensky pas do auta a podaktore si kupili fonendoskop na pocuvanie srdiecka...co vy na to ako odbornicky?

olif no sak dufam 😉 som na muzika dobre nakricala on si totiz nad mojou hlavou odstrihol kozicku a mne do ucha...no nech ta neslaktrafi 😀 ale hanbil sa potom a bol smutny 😝

kakatka1
24. júl 2009

😕 No to sa cudujem. Pri Simkovi sa mi ani raz nestalo ze by nerobil. Asi co doktor, to ine sposoby. 😒

kakatka1
24. júl 2009

Zucana dakujem, to slovo co som hladala v hlave a nenasla je fonendoskop 😀 Inak je to krasne pocut srdiecko, bije 2 krat rychlejsie ako to nase.

lienka2
24. júl 2009

hm, no vidim ze kazdy to robi inak.. tak sa necham prekvapit co bude..

olif, ja uz som bola tiez 3x na usg, takze babo som videla..

zucana
24. júl 2009

mne tiez nepozera vzdy dnu...sa mi zda ze ten krcok sa ma kontrolovat tak v tretom trimestri ...

kakatka1
24. júl 2009

Aj skor sa stava ze sa skracuje ,preto niektore doslova zasiju a az pred porodom sa to odstrani. Inak by mohlo prist k predcasnemu porodu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre