Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

cukruska1920
25. júl 2009

offi...to vaaazne? tak mi sme nejaky krpaty.... ja som bola vcera 10+3 a malo 35mm 😕

olifcek
25. júl 2009

cukru: no, babatka teraz rychlo rastu x;o) ked si to tak vezmes, ja som pri merani mala o tyzen viac

skus tuto page kuknunt, cukru
http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=17

twiti
25. júl 2009

ale to strasne rychlo rastie cukrus ty si bola v 10 a ja na konci11tt to preto neboj to je akurat. 🙂
a kedy si mala poslednu mrchu?

joanna333
25. júl 2009

cukru, neboj, to je akurat.babo rastie obrovskou rychlostou, tam ide o dni... ja som bola 9+5 a malo 30,7

olifcek
25. júl 2009

cukru, na tej stranke sa dozvies, ze teraz rastu rychlo, a, aj to, kedy uz rastu pomalsie x;o) a su tam aj vahy babatka, maternice a pod. 😉

joanna333
25. júl 2009

skuste kuknut aj toto, hlavne pri fotkach zo sono

http://www.baby-web.sk/Vyvoj-babatka.aspx

cukruska1920
25. júl 2009

juj..tak podla tej stranky baby web to velkostou sedi....

twiti..no tak podla mrchy mi to absolutne nesedi..to som uz mala byt v nejakom 14tt....poslednu som mala 21.4 ale kedze som mala nepravidelne cykly tak vobec netusim kedy som mala ovulaciu

twiti
25. júl 2009

jajjjj.Tak to neviem.
Ja som mala poslednu 6.5 tak mne to vychadza. 🙂

olifcek
25. júl 2009

ja som mala poslednnu 05.05. x;o)

cukruska1920
25. júl 2009

ja sa nadnes lucim....idem si lahnut a cakat muzika..konecne ho po tyzdni uvidim..tak pa...a pekny zbytok soboty

olifcek
25. júl 2009

pa cukru

twiti
25. júl 2009

olifcek tak to mame tesne. a kedy ti vypocitali termin porodu?

joanna333
25. júl 2009

pekny vecer cukrus

olifcek
25. júl 2009

twiti: 12.02.

twiti
25. júl 2009

Tak to sedi mne 13.2

mmaarrttiinnaa
25. júl 2009

ahojte kočky ja mam hrozny vykend uz 2krat som bola s mamkou na pohotovosti 1krat s dcerkou dnes som este bola kamoske blahozelat na svatbe strasne dusno bolo v kostole uz som myslela ze odpadnem
inak k tomu terminu porodu ja som mala poslednu m 13.5. a termin mam 17.2. presne v den mojich 28 narodenin tak sa tesim ze sa nam to tak podarilo 😀
pekny vecer

joanna333
25. júl 2009

tak to si mala perny den, marti. a co je malej?

zucana
25. júl 2009

olif ja som nevidela oznamko :8 som bola v meste sme boli na veceri...
inak olif neber aj kys.listovu aj maternu lebo v materne by mala byt presne ako samostatne 😉
marti mrzi ma tvoj vikend snad je vsetko oki
ja som mala poslednu mrchu 26.4. a termin podla kona mam 30.1. a podla lekara 3.2. 🙂

hajdylca
25. júl 2009

olif ja som tiez nevidela oznamko ☹ lekari pocitaju datum porodu tak ze k poslednemu dnu menstrucie si pripocitate 7 dni, 1 rok a odcitate 3 mesiace a co tu tak pisete tak to tak zatial vsetkym sedi, ja som mala poslednu men. 30.4. a lekar mi vypocital na 7.2....

olifcek
25. júl 2009

zucana: jj, myslela som na to, ze si asi v meste... poslala som Ti oznamko i pozvanku do mailu, pretoze je to vacsie ako 700kB, a tu by to nepreslo 😒

vidis? napadlo mi porovnat tie vitaminky, ktore polovicka kupila, ale nejak som sa nezamyslela nad tym, ze materna obsahuje i kys. listovu a mas recht..materna obsahuje tolko kys. listovej ako femibion...ale co teraz? mam este 15 tabliet kys. listovej, stalo to 400Sk, hech....snad nevadi, ked to doberiem. drahy uz na nete cita, ze ci to moze uskodit 😉 aaaa, prave hlasi, ze mozem brat max. 600-800 miligramov...no, tak este 15 dni to bude tych 800, paq uz len 400 😉

marti: snad uz bude lepsie...

olifcek
25. júl 2009

hajdy tu je link na oznamko a pozvanku x;o) ich velkosti budu 15x10 a 7x5

http://picasaweb.google.com/olifcek/Svadba?auth...

olifcek
26. júl 2009

dobre ranko...my uz napapani...vcera vecer som si i poplakala....bojim sa toho letu draheho...ale vyplakat sa mi pomohlo..drahy si ma pritom drzal v naruci v postielke a hladil po vlaksoch a vravel, ze nech sa nebojim, ze je to bezpecne a, ze on sa k nam vrati 🙂 fakt som pokojnejsia, hech

martinaj
26. júl 2009

dobre ranko, tak my sme sa vcera vratili z dovolenky, behali sme po tatrach 😎
deje sa tu nieco nove? snad len same dobre spravicky 😉

olifcek
26. júl 2009

zmena umiestniena oznamka a pozvanky x;o)))
mali sme kusok dilemu, ci to vodorovne, a ci sikme...
http://picasaweb.google.com/olifcek/DenD?authke...

pozvanku este mozno zmenime...teda pokec na nej x;o)

olifcek
26. júl 2009

martinaj: no pekne...odpocinuta> x;O)

zucana
26. júl 2009

dobre predpoludnie baby...tak my mame dneska prve vyrocie...darceky sme si uz menili o pol noci...inak olif ten druhy darcek boli klapky na oci take pekne ruzove (pouzivam semt am rano a moje sa mi roztrhli )
no idem urobit lahky obedik lebo ideme na veceru do vyrocnej restiky 😀

olifcek
26. júl 2009

zucana: juuuj, super, ze myslel na to, co ozaj potrebujes x;O)

tak si to len krasne uzite x;o) ja idem urobit salatiq, lebo drahy chce tiez len cosi lahke, nechce ist do lietadla tazko napapany 🙂

olifcek
26. júl 2009

kde ste kto?

cukruska1920
26. júl 2009

ja som tu

zucana
26. júl 2009

aj ja
olif vsetci nedeluju 😉
cukrus ako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre