• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
ahoj zuci... dobre... len dnes citim v bruchu nieco divne....niesu to bolesti ani nic ale citim to ako svalovicu a sialene ma svrbia bradavky...si ich stale musim kremovat
26. júl 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna bradavky este nesvrbely ale prsia mam take dost naliate muzik ich vola mliekaren...
juj nech je uz stvrtok idem k dokymu a chcem len pozitivne spravy...
26. júl 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ich mam tiez hrozne velke.. a len dufam ze to brucho nieje nic zle....ale pokial nemam krce by to nemalo byt zle nie? ja idem k doktorovi 4.8 ale len na odbery a pre knizku..a na sono neviem kedy :unamused:
26. júl 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukru: no ahojky x;o) co dnes porabjas?
26. júl 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zicana: aj ja nedelujem...ale nie vonku, nooo...x;o) sledujem lerisko prahu, odkial drahy odlieta do svajciarska
26. júl 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukru: i ja mam na bruchu akoby svalovicu, myslim, ze je to tym, ze uz by sme sa mali dvihat z polohy lezmo aj ruckami, ved uz pomaly koncime treti mesiac x;o)
a joooo, i mna svrbia prsia v okoli bradaviek, ale nenatieram si ich....co pouzivas? mozem i to na strie?

zucana: ja som hlavne zvedava akeho velkeho drobceka uz budes mat x;o)
26. júl 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to aj ja olif...my sme sledovali formulu a teraz motorky ale akurat ideme pozriet pozemky kde by mali zacat stavat nas domcek :wink:
26. júl 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zucana: super rozhodnutie veru s tym domcekom x;o)

ja si asi pojdem lahnut, lebo mi ide zase hlava vybuchnuuut, ble, az mi je z toho na zaludku neprijemne
26. júl 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj olif tak chod lezkat
ja idem papat chlebik s lekvarikom
a cukrus ja nema svalovku ale niekedy ma tak pri pupku pichne mavate to?
26. júl 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snazila som sa spinkat, ale bez draheho to nejak nejde...mozno, keby som vedela, ze uz dnes letiet nebude, lebo uz je na mieste...x;o)

ja mma taky divny pocit na zaludku z tej hlavy..ani neviem, ci som hladna, ci mi netreba grcat..blee

pri pupku ma nepichava, ale niekedy tem pocit svalovice mam pod bruskom...
26. júl 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na chvilu nam padla elektrina, co mi sice notak neodpojilo, ale net jo, tak som si bola urobit chlebik....s masielkom a medikom, mnam...inspirovala si ma zuci x;o)
26. júl 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som uz s lekvarikom zjeda a zas ma to chyta dam asi aj s medikom :wink:
26. júl 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som uz doma boli sme pozriet mamku ako sa ma a este ma dnes aj meniny oco s beatom mali v piatok tak sme boli posediet s toho som si hodinku pospala keby ma muchy nezobudili tak by som prespala asi celu navstevu ale mamke aj dcerke je chvala bohu uz lepsie :slight_smile:

olif pekne take orginalne oznamko mne sa osobne paci to prve co je tak cez riadky napisane :wink:

joana vanesska dostala teploty rozbolelo ju cele telo zvracala na pohotovosti dostala antibiotika a dnes uz lepsie ale vceraeste nic okrem caju nezjedla este aj ten caj vyvratila :frowning2:
26. júl 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe x;o))) a mne uz ostal len krajicek, a este by som si dala x;o))))) no zjedla som uz dva...ale polepsilo sa mi, hehe x;o) zeby som ten chlebik dopapala? a rano si dam vyzivu x;o)
26. júl 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka: ahoj x;o) ja som zvedava ako budem dnes spat, ale snad to na mna nejako pride, hehe x;o) ale je dobre, ze sa uz maju obe lepsie, aspon si pokojnejsia x;o)

dakujem za nazor a radu...teraz je to pol a pol :wink:
26. júl 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som zabudla k tym prsiam co ste rozoberali mna asi od kedy som tehotna svrbia bradavky
26. júl 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno a spapala som dokopy 3 krajce chlebika s masielkom a medikom x;o) mnam, spokojna som ale nastastie uz nemam viac...cerstvy chlebik s touto kombinaciou mozem v obrovskom mnozstve spapat x;o))))))))
26. júl 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky, chcem sa opytat na jednu vec, minuly piatok som bola u dokyho na kontrolu vtedy som bola asi cca v 11-12tt, a povedal mi ze male meria 3,5 cm, nieje to trosku malo? A ani brusko mi vobec nerastie, ani prsia, ako pozeram u niektorych ostatnych. :frowning2: zacinam mat obavy.
26. júl 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejty ale co ti povedal lekar? mohla si predsa neskor otehotniet.musis vediet ci babo od poslednej kontroly narastlo o kolko malo...
26. júl 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejty: no mne prsia skoro vobec nenarastly, co je super x;o) a brusko...zatial nie je nejak moc viditelne...dost zavisi zrejme od stavby tela x;o)
26. júl 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
predtym ked som bola na ultrazvuk tak mi nepovedal ze ake je velke, az teraz minuly piatok ho prvykrat odmeral a ze ma 3,5 cm. No mne sa tiez zda ze mi tie tyzdne zle vyratal, od poslednej menzy.
26. júl 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sloveso je samozrejme s makkym i, pardon za tvrdku x;o))))))

kejty, pozri si page http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=17

ja som bola u lekara, ked som mala 11tt+4 dni a male meralo 47,5mm
26. júl 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale on ti nepovedal ze je to malo alebo ze ci je vsetko ok?
nevyjadril sa k vysetreniu?
26. júl 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doktor povedal ze vsetko je v poriadku... inac tu stranku mam uz prestudovanu, tak preto sa cudujem ze malicke je nejake male oproti tomu co tam pisu.
26. júl 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiejtty pozeram, ze si z Ke...Kma chodis ku lekarovi?
kejtty kedy si mala naposledy mensturaciu? ked si to ratas, co Ti vychadza?a mas uz aj tehu knizku, ci nic???
do Zeleznicnej nemocnice :sweat_smile:
26. júl 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejtty ja si myslim ze 35mm je tak v norme a keby bolo nieco v neporiadku tak by ti to doktor urcite povedal
26. júl 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejtty hech..ale ja mam pocit, ze to nejak odflakli...
26. júl 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olifcek, tak zadavala som si aj tu do kalkulacky vypocet a vyslo mi dokonca ze uz som v 13tt, ano mam uz aj knizku. Ale podla mojich vypoctov teraz som v 12tt.
26. júl 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok