Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zusika
autor
27. júl 2009

ahojte....juj,...no musim vas cele precitat....
ale najskor sa vam pochvalim, dnes som bola na prvej poradni a som velmi spokojna..... na vsetko co som sa pytala povedala ze mozem....
aj cvicit, aj sa kupat aj kavickovat, aj lietat aj melirovat vlasy..... no tesim sa z toho..... 🙂
vsetky zakazy a prikazy su blbosti, cele je to iba o tom, ako sa citite....

prajem vam pekny den.....

co zasadne som cez vikend zmeskala??

zusika
autor
27. júl 2009

joanna... vidim ze si nasla tie nohavice za dobru cenu.... ja som ich pozerela tu: http://www.mojamoda.sk/e-shop/tehotenska_moda/n... a su tam drahsie...... ale tiez o nich uvazujem.....
len stale neviem ze aku velkost..... ☹
teraz sa spoliham na to ze je leto a vynosim este to co mam + saty som si nakupila....ale ked ide o nohavice tak som nahrata..... tlacia ma vsetky na pase a je mi to nepohodlne....

loginka
27. júl 2009

caute baby,
som stastna ako blcha 🙂 😀 🙂 , videli sme s muzom nase deticky, maju po 2 a pol cm, pohybovali sa veselo 🙂

martulanr
27. júl 2009

ahojte

zusika tak teraz uz môžeš byť spokojná ked ti vsetko doki povolil 😀

zusika
autor
27. júl 2009

loginka no supeeeer!!! tesime sa s tebou!!
moja polovicka sa chysta so mnou na usg. az nejako v polovici..... ale tesim sa s nim na to.... 🙂

Marti, ano....vsetko je OK.. dokonca mam aj potvrdenie na to cvicenie.....
takze cakam na zaujemkyne, ktore sa pridaju a budeme spolu chodit na tu Zahradnicku v BA.... 🙂

martulanr
27. júl 2009

najlepsie su nohavice s tym pasom tie netlacia aspom z vlastnej skúsenoosti a to mam este rifle co som nemala ani raz na sebe a tie su na goombiky po bokooch a to ma tlacilo
velkost som musela kkuuupovat o cisloo vacsiu ako mam teraz neskôr sa bude aj panva rozťahoovať aby vas to netlacilo

zucana
27. júl 2009

cafte baby
logi gratulujem k 2,5 skakajucim detickam a daj foto 😉
vitam spat zosku a blumku pocitaj te a prispievajte...chybali ste
a zusik dobre si to napisala...ved tehotenstvo nie je choroba..to len my co uz mame nieco za sebou tak sa proste bojime ako strachopudky
inak v jauarovkach chodia niekde na jogu keby si chcela zusika...

zucana
27. júl 2009

inak co sa tyka nohavic tak ja ziadne nezapnem...predvcerom som si jedny dala nezapnute iba stiahnute so stuzkou a na tom tricko co to zakrivalo 😀

martulanr
27. júl 2009

zusi do BA to mam daleko tak si budem musiet vystacit s fit loptou doma 😀

loginkka tesime sa s tebou 😀

blumka
27. júl 2009

dali ste mi zabrat...pisete ako ceski zandari 😀
ako je to s tymi zubnymi prehliadkami? mamina kamosky robi na UPSVR a je sefova oddelenia ktore sa zaobera priamo s tymito porodnymi a povedala ze o ziadnych povinnych zubnych prehliadkach nevie...no...idem to niekde vygooglit...

olifcek
27. júl 2009

ja som si kupila jedny za 360Sk, druhe za 450Sk x;o) samozrejme na gumu x;o)

blumkaaa no vitaj x;o)

zusika: no mne lekar plavanie neodporucil...a ani cvicenie vzhladom k tomu, ze som spinila x;o(((

olifcek
27. júl 2009

blumka: ani moja zubarka o tom doposial nepocula x;o)

martulanr
27. júl 2009

su 2 povinne tooo ti zapise do tehootenskej knizkky tusim v 1. trimestri a potoom este jednna neskôr ale nepamatam si kekdy 🙂 ále to je v pohode

loginka
27. júl 2009

dakujem baby, aj ja gratulujem zusika
ja si tiez myslim, ze tehotenstvo nie je choroba, chodim sa kupat, pojdem aj na melir, cvicit - take tehu cvicenie to pojdem az v 2 trimestri - teraz sa hybem dost

ja som teraz vyfasovala od kamosky, vselijake tehu nohavice, aj rifle, tak som rada, ze ked sa ochladi budem mat co nosit
inak nosim len sukne a leginy, ine nemozem 🙂

foto hodim, aj ked budeme mat asi problem to nejako pekne spolu odfotit 🙂

olifcek
27. júl 2009

martulanr: ahaaa, som si to mala nechat zapisat do knizky? ale kam? kde je na to kolonka?

logi: srdecne blahozelaaam

blumka
27. júl 2009

neviem ci sa bavime o tom istom..porodne sa mysli ten priplatok k prispevku pri narodeni dietata? prispevok je nejakych 4000 a priplatok tych 20000?
ak sa bavime o tomto...na UPSVR donesiete papier od gyndosa...teda si vytlacite na nete alebo si priamo z uradu zoberiete papier ktory sa vypisuje a tam potvrdzuje len gynekolog ze ste choidli pravidelne od 4 mesiaca na preventivky...aspon tak som to robila pri Terezke a zatial som na stranke MPVSR nenasla iny postup...nikto tam nepise o ziadnom zubarovi....
ale zas ina kamoska mi povedala ze ju jej gyndos poslal k zubarovi...preventivne...ale ziadny dopad na porodne to vraj nemalo...
http://www.employment.gov.sk/DIS/dis/index.php?... sem....

olifcek
27. júl 2009

jj, ku zubarovi preventivne poslal aj mna, kvoli tomu, ze ak by boli kazy, alebo zapaly, tak to nie je rpe babatko dobre x;o)

blum: ano, ja sm nasla na nete ten isty postup, ktory opisujes Ty 🙂

zucana
27. júl 2009

baby ja si idem prve tehurifle kupit vo svrtok po prehlaidke ked bude vsetko oki a to prosim pekne do H&M lebo jedna baba ich mala a vyzeraju uzasne...ja ze kde si ich kupila? ona ze v H&M to poznas taky obchod? inak ich nosi aj teraz po porode uz je po 6 mesiacoch na svojej povodnej vahe a daju sa nosit aj normalne a su uzasne 🙂

martulanr
27. júl 2009

no neviem kde mi to capne do tejto knizky ja som mala predtym taku celu žltú 🙂

zusika
autor
27. júl 2009

ja som sa pytala aj na toho zubara a staci ist niekedy v polovici.... 4-5 mesiac, ze je to na mne....
ze je to ine ak zena casto zvracia, vtedy sa aj zuby viac kazia.....

olifcek
27. júl 2009

jj, i preto som i rada, ze mavam casto zaludok ako na vode, ale nezvraciam...

ja si rifle kupim asi az na jesen/zimu, ved uvidim x;o)

blumka
27. júl 2009

ja som si bola v piatok u kamosky po moje stare tehu veci a pribalila mi tam aj svoje..takze mam aj nieco nove na nosenie 😀

olifcek
27. júl 2009

sa mate...chjo..ja zatial vsetko kupujem nove..i ked zatial to boli len dvoje nohavice, no...x;O) mozno, az povieme, ze cakame babatko, tak sa lady pohnu...tazko povedat...nemam moc kamosiek, akor kamaratov, a ti take nepotrebovali 😉

loginka
27. júl 2009

inak kedze som doma, ani mi vela veci nebude treba - akurat nieco pekne ku doktorke 🙂
musim papat aj zelezo v tabletkach , ale to som vedela, lebo aj predtym som mala menej zeleza

alline
27. júl 2009

Ahojte mamicky cakatelky :o) Nam sa narodila malicka 19.2.09
Drzim Vam velmi prstiky nech si uzijete tehulkovanie a potom krasne rodicovske povinnosti 😵
Dobre stranky ak ste ich uz nenasli : http://www.hami.sk/sk/vy-a-vase-dieta/tehotenst...
http://www.pampers.cz/cz_CZ/preg_calendar.php#
toto bola pre mna naj stranka :o) http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=7
Pa

loginka
27. júl 2009

dakujeme alline 🙂

zucana
27. júl 2009

alline dakujeme za stranky ;)
nech sa dari
a olifcek segra co ma 4 deticky nema nic?

martulanr
27. júl 2009

olifcek neboj teraz nakupis a potom pri druhom babatku nebudes musieť 😀

joanna333
27. júl 2009

logi, ja mam tiez malo zeleza, ale zatial mi nechcel davat tablety. nemala som to velmi zle. a aj predtym som bola chudokrvna. nevies, co to moze sposobit babatku???

zusika, a na ake cvicenia chces chodit na zahradnicku? fitlopta, alebo co? inac znama tam chodila na specialne plavanie pre tehulky. ja by som tiez rada chodila na nejake cvicenie, len musim cakat na dalsiu kontrolu, co mi povie lekar...

dievcata, dobre sa pocuvaju take pozitivne spravy o babatkach 😵

loginka
27. júl 2009

babatku by nemalo nic, lebo si od teba berie co sa da, tebe sa len moze zhorsit anemia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre