• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
baby..ja som rozlustila zahadu preco mi nesedia tyzdne podla poslednej menstruacie a uz som nato prisla... som hodila do tehotenstvo akademy den kedy som mala ovulaciu a presne mi to hodilo ako mi to vychadza teraz... :grinning: som zvedava kolkokrat to budem este prerabat :sweat_smile:
27. júl 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus je lepsie ked sa budes riadit tym co povie doky podla veľkosti bábatka
27. júl 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to vychadza podla PM pôrod na 21.1.2010 ale podla veľkosti bábätka na 13.2.2010 :wink:
27. júl 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martu....no ved zato som si to upravila...teraz to sedi presne.... 10+5 teda 11tt
27. júl 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som upravovala :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon sa mame cim zabavat :grinning: aj teba pobolieva v podbrusku??
27. júl 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus mne len grcavo je :angry:
27. júl 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

inak ja som práve doobedovala fr. zemiaky, ale je to des - 1,5hod vopred som sa na nich už na prechádzke tešila ako ich budem jesť a ako som si ich dala na tanier tak do mňa absolútne neliezli....jeeemine, kedy už tieto stavy pominú :confounded: :confounded: :confounded: a to som sa pritom v prvom tehotenstve cítila takmer celý čas lepšie než ako netehotná :slight_smile:

Inak kočky, ako tak čítam a počúvam správy zo sveta, tak ma normálne chytá trošku panika ohľadne tej prasacej chrípky, hlavne v súvislosti s dovolenkou ...či ísť alebo neísť....ja viem, že i tu sa postupne rozširuje, ale predsalen v lietadle, v hoteli kde je kvantum ľudí z rôznych končín sveta - či to nie je pokúšanie....a pritom veľmi chcem ísť, len tie obavy....Pôvodne sme chceli do Andalúzie, ale tú som úplne zamietla keďže tam teraz prudko vzrastá počet chorých, ale váham čo a ako inde.....
Vy sa chystáte ?
27. júl 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martul....mne nebolo ani raz :confused: ani neviem co to je.... :wink:

ivush...ta chripka je taka ako normalna chripka..len sa rychlejsie prenasa...a aby bola nejaka senzacia tak to pomenovali prasacia...to je cele...o niecom sa predsa hovorit musi
27. júl 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivush no nechcela som s tym tu strasit ale ja mam tiez strach z toho...segrami pride letecky bud.tyzden tak som prikazala kupit tie masky...
a preto ideme len do chorvatska...aj to sme najprv chceli ist do noveho spa komplexu kde je ale 200 izieb takze sme zmenili na male spa s 30timi izbami :wink:
v taliansku to teraz dost tu preberaju...
27. júl 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
curkus ale vysoke teploty v tehotenstve ziadna slava vies?
27. júl 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martulanr: no akoby som pocula /citala mojho mileho..este prve nie je na svete, a uz druhe planuje x;))))
27. júl 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci...no to viem... ale nas to nechyti....ziaden strach
27. júl 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: olif ale martulanr ma pravdu
27. júl 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som sa tiez bala tej chripky. mozno pre zdraveho cloveka nie je nebezpecna, ved sa da liecit ako normalna,ale v tehotenstve je to ine...
27. júl 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veď to, že akýkoľvek vírus v tehu je nebezpečný...a neviem či je to celkom porovnateľné s klasickou chrípkou, ale práve na takú tú "bežnú" chrípku AK umierajú ľudia, tak zvyčajne slabí, starší, atď...táto je divná v tom, že práve ľudí mladých, so silnou imunitou napáda a vlastne i zabíja.... :confounded: :frowning2:
i ja kusok dufam, ze vo svajciarsku sa drahy prascej vyhne x;o)

ale je pravdou, ze je to ako obycajna chripka, na ktoru dokonca umrelo tisice ludi, nie ako na tuto len niekolko desiatok x;o) media prehanaju...aspon tak to tvrdi jeden virolog x;o)
zucana: no ja uvazume aj nad tym, ze jedno bude stacit... :wink:
27. júl 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivush.... o kolkych pripadoch si pocula ze zomreli ludia,? ?? ti co zomreli boli zo zaostalych krajin...hygiena ziadna, lieky ziadne, starostlivost tiez nic moc....
27. júl 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja som cele dni zdrava, ale pravidelne mavam v januari alebo zaciatkom februara dva-tri dni horucku 40stupnov, dufam, ze tento rok ma to nechyti x;o((((((((((((( este ani jeden rok som nevynechala. moje telo sa proste kazdy rok niecomu brani tie tri dni, a nik nevie voci comu....fnuk....
27. júl 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojtw dievcence, hlasim sa k Vam aj ja..mam termin 1. februara:slight_smile:) :slight_smile:
27. júl 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ofi....dovtedy porodis neboj :wink:
27. júl 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jja vitaj a sup mi svoj mailik do suromnej spravy, nech si Ta ridame do tabulky x;o)
27. júl 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukru: no ak to bude januar, tak nem. ale nestresujem sa tym este x;O) mozno to dvaja /ja a malicke/ zdolame tak, ze to ani nepride, hehe
27. júl 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska, no hmmm čo ja viem, tak pred pár dňami bola hlásená smrť chlapíka v Maďarsku :frowning2: A tiež mi okamžite napadlo, či to nebol nejaký živel, asociál, ale zas si vravím, že ak by to fakt tak bolo, tak taký komentár by k tomu iste pridali...
27. júl 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ofi..a hlavne nezabudaj ze tehu je telo ine...tak sa s tym moze uplne inak popasovat....baby ja uz chcem byt aspon v 20tt...aj vam sa to tak vlecie??
27. júl 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivush: telka potrebuje senzacie. ved si vezmi...kolko bielych je v telke, ze nemaju kde byvat, co jest? ziaden...a kolko romov? kazdu chvilu su v telke..aj to rpeto, ze nie kazde mesto sa boji vystahovat romov, ktori byvaju nacierno v stavbe inych, ci na pozemku inych....
27. júl 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukru: no mne sa zda, ze wow, to uz som v tretom? to uz o pol roka budem mat babo? wow...v praci mi to ide nejak rychlejsie, ci co x;O)

ale uz by som chcela mat po x;O)
27. júl 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olifcek, noooo takmer v 4-tom :slight_smile:
Mne to inak tiež vcelku letí, myslím, že skutočne vliecť sa to bude posledných cca 5-6tt :slight_smile: hlavne ten posledný mesiac, keď budú prichádzať správy o tom, ktorá už porodila a tie, ktoré to čaká v závere mesiaca tak ešte stále niiiiiiič :slight_smile:
27. júl 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ofi... babenka co so mnou lezala v nemocke vcera porodila...a to nas obe v piatok prepustali domov... som jej volala predchvilkou a mi povedala ze urcite nech si zoberiem muza pri porod...ze keby ho tam nema tak to nezvladne...tak skusim nahovorit mojho :grinning:
27. júl 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok