Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

joanna333
27. júl 2009

cukru, a ja uz chcem tlacit kociar........... 😝

zucana
27. júl 2009

baby no ja som uz napapana...som robila taku mixovanu polievku zeleninkvou s hriankami a slaninkou a o takej 4tej to vidim na chlebik s medikom a hrusticku 😉 vecer idem pre zmenu na pizzu s jednou babeou tak snad nezisti ze som to
inak ak je vsetko ako ma byt ja uz zacinam druhy trim. a 2 tyzden 4teho mesiaca 😀

zucana
27. júl 2009

aj ja uz chcem tlacit kociar ten novy co mam vyhliadnuty 😀

vejinka
27. júl 2009

vsetky by ste uz tlacili kocaar..sak tlacte kupte a trenujte...inak ahojte 😉

zucana
27. júl 2009

ahoj veji srandicky srandicky ked ty uz tlacis coooo? 😎

zusika
autor
27. júl 2009

joanna...na zahradnickej je take centrum.--teraz presne neviem nazov...ale cvici tam porodna asistentka...je tam cvicenie vo vode pre tehulky, brusne tance, cvicenie v telocvicni - asi s loptou a tiez aj tehu joga (ale ta ma laka najmenej) ja som aktivnejsi typ.... vidim to na tu vodu a brusne tance...ale chcela by som skusit a uvidim co ma oslovi.... musim si zohnat ten kontakt....baby ak si spomeniete, hodte mi este raz ten link....
a zavolam tam a zistim viac.....
aj ja som inak prisla z obeda, nic moc...ale straaasne sa mi chce spaaaaat!!! 😎
dnes to zrejme zabalim uz pred 15.0 co tu budem robit???

zusika
autor
27. júl 2009

a ja som kocikovala vceraaaa
dokonca som videla 1x mm s kocikom a ako mu to pristalo 😀
kamaratka rodila tiez vo februari 2009 takze mam slubene zimne vecicky pre babo, tesim ze nemusim kupovat 🙂

cukruska1920
27. júl 2009

aj ja idem tlacit....ale na wc 😀

vejinka
27. júl 2009

zuc..no ja by som najradsej uz netlacila..nech uz chodi sam..ale len teraz sa konecne postavil na nozicky a zacina robit krociky...ide mu to jedna radost len dlho to trvalo kym sa odhodlal robit kroky...este apr mesiacov a mozno sa dozijem aj toho ze sa ma pusti..lebo zatial sa drzi ako kliest 😀

vejinka
27. júl 2009

cukru..ahoooooooooj ja som bola teraz ..juj taka sracka ma chytila..a aj erika..no asi to bude zmenou prostredia 😀

cukruska1920
27. júl 2009

Ahoj veji...a uz ste doma??

ivush
27. júl 2009

vejinka hihihi nooooo veď počkaj a potom ho budeš všade nahááááááňať ...ako my ...dnes sme sa vybrali k jazeru, a tak som si myslela, že si posedím na trávičke zatiaľ čo drobec sa bude motkať okolo mňa, hádzať kamienky do vody, s autami sa bavčať...ha ha ha, on mal dnes chuť spoznávať celé široké okolie, takže z môjho posedenia na trávičke nebolo nič 😉 🙂 🙂 ešte aj ovocím sme sa kŕmili za jazdy 😀

vejinka
27. júl 2009

cukrus..noooo vcera sme sa vratili..joooj este by som zostala keby muz nemusi ist do prace ale nedalo sa byt dlhsie...skoda no

ivush nestras ja sa uz neviem dockat kedy bude sam chodit..lebo zachvilku mi odide chrbat a na rozlucku mu zamavam...vcera mi vecer muz musel dat masaz s nejakou alpou chladivou a celu noc som drkotala zubami co mi tak zima bola 😅

olifcek
27. júl 2009

ivush: jo, ale to sa budem bat porodu, bolesti z neho a strihania, takzeeeeeee...x;o))

vejinka
27. júl 2009

cukrus a ty sa ako citis??? dali ta tam do poriadku a verim ze uz navstivis nemocku az v den porodu....a aj to ta budem sprevadzat otravnymi smskami 😉

olifcek
27. júl 2009

cukru: ten moj tam somnou bude...nech ma lepsiu predstavu, kolko a co to stoji nas zeny x;)

vejinka
27. júl 2009

no maly sa akurat zobudil prchaaaaaaaaam papa kocky

ivush
27. júl 2009

olifcek, netreba sa báť, iste to bolí, ale ten pohľad na mimino to zázračne lieči 🙂 ja som sa začala pôrodu fakt báť až vtedy, keď mi Dr. povedal, že to musí byť sekcia...to bolo vlastne pár dní "pred" a to ma chytila, že totálna panika...kým som si žila v tom, že budem rodiť prirodzene, tak som bola vcelku pokojná.... 🙂

olifcek
27. júl 2009

ivush: hech...njn x;o)

vejinka; pa

loginka
27. júl 2009

baby, nadviazem, lanove semiacka zabrali, hura 🙂
no ak tomu kocikovaniu, ked vidim sestru ako sa vlaci s malym za jednu ruku vsade, tak, ked sa kocikoval bolo lepsie 🙂 ale teraz je to zabavnejsie - kedze to nemusim robit ja 🙂
ma 1 rok
no a s dvoma, to chodenie , si to neviem predstavit ani nahodou 😅

mmaarrttiinnaa
27. júl 2009

ahojte baby na hodinku a pol som si zdriemla a vy ste sa riadne činili nemozem Vas ani dočitat 😀
k tomu porodu ja som mala svojho manzela pri sebe (on chcel ist sam od seba) a bolo to super mat niekoho blizkeho dufam ze nebudem musiet rodit sekciou a urcite pojde manzel aj k druhemu porodu aj terz chce ist sam 🙂

olifcek
27. júl 2009

loginka: zeee tie lanove su super?

zusika
autor
27. júl 2009

🙂 som rada ze vam zabrali.... 🙂
baby, tu uplne skapal peees!!! o 20 minut idem domov, to sa neda takto sa nudit..este lepsie ked sa nudite so sefkou 😀

hajdylca
27. júl 2009

zusika ahoj, to cvicenie bolo na www.snop.sk , ja som hovorila, ze pojdem isto s Tebou, len som stale PN, idem az 10.8. na poradnu, tak ak doky dovoli PN ukoncim a spytam aj na to cvicenie... loginka neboj zvladnes obe, vsak viac starosti viac radosti.... a strach z porodu budeme preberat az neskor nie? lebo ja zosediviem, ale verim, ze ked tolke prezili prezijeme i my.... snad ... zucana si pisala tak davnejsie ze Ta sem tam pichne pri pupku, mna tiez, som myslela ze to tym, ze som po laparoskopii, alebo mozno sa nam baby napaja na pucnu snuru 😀 alebo nieco podobne...

hajdylca
27. júl 2009

ehmm, oprava nie pucnu, ale pupocnu 😲

zucana
27. júl 2009

hajdy ale no ako to rozpravas 😀
dnes ma pichalo aj pod pupkom....
juj nech je uz stvrtok
kde su vsetky opat?

olifcek
27. júl 2009

na pupocnej je uz davno x;o)))

olifcek
27. júl 2009

som bola dat vytlacit vzorku oznamka...a cosi musim zmenit x;o)

hajdylca
27. júl 2009

taky preklep kebyze chcem tak sa mi nepodari... to vies uz je po 15 vsetkym pracujucim padla a tym co su na materskej niekde vonku behaju... vsak olif isla saty hladat, snad nam aj nejake foto ukaze.... ja idem s manzelom za chvilku novy smetiak do kuchyne kupit 🙂)) mam vychadzky konecne, tak ich idem uzivat 🙂 pa zuci 🙂

hajdylca
27. júl 2009

olif prosim Ta, mam od sestricky, kt. ma vypisovala na PN taky biely papier- vola sa ze PREUKAZ O TRVANÍ DOČASNEJ PN to musim odovzdat v robote do konca tohto mesiaca? ci im to musim odovzdat este skor, aby to stihli ony poslat do socialky? ja to do socialky neposielam, ze? ony tam musia na poslednu stranu podpisat, ze?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre