• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
ahojte babenky
cukrus, presne viem ako ti je, sucitim s tebou, ale neboj, vsetko bude ok. mozno mas ozaj slabe cievky a praskaju ti. ja sa takto stresujem ked zacitim akokeby menstruacnu bolest, hned som v strese.
a nemala si nahodou dostat v tieto dni menstr.???

drzim palce, oddychuj, a urcite to zvladnete,len to chce klud...
2. aug 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzim palce cukrus...nebojpocula som ze niektore zeny spinia cele tehotenstvo :wink:
len pozitivne mysli...a ake bolo velke? lebo tak ason vies ze rastie a je vsetko ok.
2. aug 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, babule....
ja som vcera prezila dost velky stres, tak dufam, ze je moje babo v poriadku :frowning2: ...vo stvrtok idem ku dokimu na sono tak uvidime
2. aug 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky. Cukrus a placentu máš ako umiestnenú, ja ju mám nízko a pripravil ma moj doktor na to že ak budem slabo krvácať je to v pohode/cievky môžu pri menšej námahe prasknúť/ ale ak by to bolo ako menštruačn. krvácanie idem do nemocky. Takže žiadne strachy. Mne zakázal aj tašky nosiť a samozrejme mangelko bude abstinovať. Inak nechcete skúsiť so mnou malý test na určenie pohlavia? Teda ak tu niekto je aj v tejto spare.
2. aug 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blumka a ty si čo zažila?
2. aug 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paneboze cukrus davaj na seba pozor..dufam ze obcas sa ti mozem ozvat ako zijete a tak..velmi drzim palce aby bolo vsetko v poriadku a prestala si spinit. drzkaj sa moja zlata :wink:
2. aug 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
granado ja xcem vyskusat... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale nedivaj sa mi do pasu co mam :grinning: :grinning: :grinning:
2. aug 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukru, budem ti drzat palce, pekne oddychuj aby sa to ustalilo, aj ked nie je to sranda, len lezat, musis to vydrzat
blumka, nestresuj sa, nesmies, a urcite je babo ok

ja som bola trosku pri jazere, dosla som na obed a tu doma mozem umriet od toho tepla, drahy je tiez prec cely den, takze tak
2. aug 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vejinka ok nebudem sa pozerať :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Neskúšala si ri malom tú obyčajnú babskú metodu s prsteňom? Ja som to teraz skúšala aj s fotkou môjho 5 ročného fešáka a presne to vyšlo a teraz to skúšam s fotkou z nového sona a hádaj čo?
2. aug 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
granado, my sme si tuto metodu s prsteonm robievali este ako pubosky na skole a mne vtedy vychadzalo 5 deti..prve a posledne dievca a medzi tym 3 chlapci :astonished: ....no neviem, neviem, ked v manzelovej rodine sa rodia same dievky :grinning:
a stres? rodina.....viac nehovorim, lebo uz na to nechcem mysliet
2. aug 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumka
ohladne toho stresu chápem, ak sa na to necítiš radšej to hoď za hlavu. A troška pre zabavenie, veď dievčatko už máš takže chlapec je na ceste a tak ďalej???? Ja som to skúšala na terajšom sone a mám tam dievčatko :grinning: :grinning: :grinning: a presne mi ta tak aj vždy ukazovalo. Prvý chlapec sa trafil :sunglasses: Skúšala som to aj teraz nad bruškom a zasa tak isto tak už iba čakať na sono :sweat_smile:
2. aug 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
granado, my by sme veeeeeeeeeeelmi chceli chlapca....bol by to prvy vnuk po 6 vnuckach pre moju svokru :grinning: ale neviem, neviem..Moja svokra je zo 4 dievcat, vsetky 4 maju samych chalanov okrem poslednej, ta ma aj dve dievcata, no a teraz ti sami chalani (medzi nimi aj moj manzel) maju same baby...takze vyzera to tak, ze az moja dcera a vsetky jej sesternice budu mat chlapcekov :grinning: :grinning:
a este mi povedz tu metodu...ja si to uz ani poriadne nepamatam...viem ze sa nejak necha roztocit prsten a ze ked sa do jednej strany tak je chlapec a ked do druhej tak dievka? ci ako? urobim si to vecer ked ma nik neuvidi aby na mna divne nekukali seci :grinning: :grinning:
2. aug 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja to zasa mám presne opačne, švagriná skúšala 3 pokus a zasa chalan/2týždne/ takže aj ja by som rada urobola svokruše radosť ale samozrejme hlavne mngel. asebe samej. A skús to teraz ak máš 1 čas. Zober si obrúčku, daj si ju na retiazku ale stačí aj šnúrka. Ja sama si nič neroztáčaj, iba si daj to kyvadlo nad bruško alebo skús aj nad dcérku a aspoň uvidíš ako sa to má točiť pri dievčatku a chlapec sa kýve. Ja so skúšala obe soná/lebo malý je u babky/ tak som si dala jeho sono a teraz bábetkove sono a úplne odlišne tak ako má. Skús to čo ti ukáže velice by ma to zaujímalo. :dizzy_face: :wink:
2. aug 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumka my máme trošička výhodu že si to vieme už aj porovnať.
2. aug 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako je to pri dvojickach? :wink:
2. aug 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ale suseda čaká tak ju asi pôjdem trocha potrápiť. Ale keď si tak pamätám, my sme si to skúšal. keď sme ešte deti nem. a ona mala probl. a /asi aj vek/ a ukazovalo 3 deti. Ešte som si vravela že to nemôže niako stihnúť a vidíš predsa. Keďže čakáš dvojvaječné tak môžeš mať rozdielne pohlavie onazatial nevie a už to ano nezistí až pri pôrode, aj amnio jej roboli náhodne na 6 krát či sú jedno alebo dvojv. a výsl. zatial nemá ale potom bude aspoň to pohlavie vedieť tak i to porovnám čo mi pri nej ukáže. Neviem či to vôbec dáva neaký zmysel tento môj výplod ale snáď :sweat_smile: :wink:
2. aug 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
granado i ja chcem vediet, co mam x;o) ale s prstienkom sa mi nechce x;O)
2. aug 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olifcek ale nezaberie ti to vela času, skús to rada by som mala neakú štat. či to niekomu výjde, neespravíte mi radosť? :frowning2:
2. aug 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ako to teda je? ked sa toci je to dievca a ked kmita, je to chlapec?
2. aug 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
granado, hovor. skusim to aj ja...
2. aug 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak som si to skusila s obruckou :grinning: my sme to kedysi robievali ked som bola mala svagrine ale s ihlou. uz si nepamatam ci jej to vyslo uz to bude 20 rokov, ale terajsie babo mi s obruckou vychadza dievca a vychadza tak aj podla cinskeho kalendara a este aj podla toho lunarneho. co to naozaj bude zistovat nebudeme, bude prekvapko na sale a kedze mi vyslo dievca vytiahla som aj stare samkove sono a tak to kmitalo na chlapca ako dive. sranda...

cukruska drz sa posielam ti pozitivnu energiu :wink:
2. aug 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som to skusila...vychadza chlapec..
blumi klud ja mam podobne...ale neberiem si to tak uz...skor ma zas nastvala jedna talianska kniha o tehotenstve kde je napisane ze by sa malo vyhybat toxickym citiacim pripravkom ako je cistiaci prostriedok na truby....no tak potom sa nemam stresovat...
2. aug 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO, tak my sme sa s drahym na tejto metode rfajne zabavili x;o))))

logicky, kedze dychame, tak to ma kmitat na strany, a aj tak bolo ;o) aleboooo to uplne stalo, hehe...no v ziadnom pripade sa nam to netocilo....takze? :sweat_smile:
2. aug 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif tak jakze granadu sa to tocilo?
2. aug 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
granado zeby dievcatko?? ano tu metodu som skusala teda moj svagor ma pouzil ako priklad ze to ide...vyvestil mi s prstenom 4 deti...len kedy to stihnem :grinning: a pohlavie mi nezistoval..ale ked som otehotnela on jediny tvrdil ze chlapec my vsetci ostatni ze baba :grinning:
2. aug 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejinka nemohol by aj mne chlapca potvrdit?
zuci mala som za to, ze jo...neviem, ci teraz, ale uz raz jo x;o)
2. aug 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif a vysiel ti chlapcek aj z cinskeho?
2. aug 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif..spytam sa ho? :grinning: ale neviem ci bude mat cas...furt niekde na mostoch robi
2. aug 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale napriklad podla cinkeho mi to vyslo..aj podla jonasa..tak neviem ci nahoda alebo fakt to funguje
2. aug 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, ked to kmitalo mal by to byt chlapec...
2. aug 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok