Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
2. aug 2009

veji ten jonas to kde najdem?

vejinka
2. aug 2009

keby som vedela...ani netusim kde som to citala...tusim v snazilkach je taka tema a mal by tam niekde byt aj link na tu stranku kde som to kukala.

olifcek
2. aug 2009

logi nem, ta mi vyslo dievcatko...x;O)

zucana
2. aug 2009

olif tebe sa tocilo?
inak baby jete ovci tvrdy syr?

olifcek
2. aug 2009

veji popros ho ;o))) a jonas?

olifcek
2. aug 2009

zuci netocilo, kmitalo mi x;o)) ovci nepapam...

joana juj, kiez by x;o)

zucana
2. aug 2009

tak ked kmitalo tak chlapec
a ja som dnes trochu tvrdrho ovcieho zjedla....

vejinka
2. aug 2009

jonas? no podla neho mi to tiez vyslo tak ako je...ale ktohovie co je v tom pravdy a nejedna sa len o nahodou..inak v konecnom dosledku je to jedno co to bdue hlavne nech je to zdrave..tolko opakovana fraza ale kazda z nas si to zela..ako keby ste chlapceka mali menej radi ako dievcatko ved to je jedno...tak ci tak to bude vase a bude vam to robit ohromnu radost 😉

zucana
2. aug 2009

inak ked sa moze brundza tak sa moze aj tvrdy ovci nie?

olifcek
2. aug 2009

zuci, jasne, v poho x;o)

veji ani ani nebueme mat radi menej x;o))) drahy by rad rozkosne dievcatko x;o)

blumka
3. aug 2009

ahojte dievcata..
no ja by som bola zvedava co by mne vyvestil jonas....nemate na to link? 😀

mmaarrttiinnaa
3. aug 2009

ahoj blumka ja som si dala cez google slovo jonas a tam mi to vyhodilo hned prva tema vypocet jonašovej metody skus pozriet asi to bude ono

mmaarrttiinnaa
3. aug 2009

ja osobne nechcem vediet co to bude jedine zeby to bolo vidiet na utz ak bude dobre otocene ale patrat po tom nebudem co si drahy spravil (chlapi aj tak urcuju co to bude vlastne ich bunky )to bude mat a ja budem spokojna aj aj

martinaj
3. aug 2009

ahojte, dnes som bola na UTZ a male ma 4,3cm 😵 a spinkalo 😵 😵 😵

olifcek
3. aug 2009

ahojte baby, nepracuje tu niektora v banke? potrebujem ci cosi overit...

zoska
3. aug 2009

Cafte kocky,
cukrus drz sa, davaj na seba pozor a hlavne sa nestrachuj ... 🙂 🙂
martinaj- gratulujem, ja som bola takato happy min. tzyden, takze viem ako ti je pekne teraz 😉

inak cez víkend som na vas nemala cas, sobotu sme grilovali u starých rodicov na liptove, bolo super az na to ze cestou domov ma chytili strasne bolesti hlavy, doma som si pokecala s wc misou a musela som si dat polku paralenu ☹
ale v nedelu o.k., 1. vyrocie svadby sme oslavili výletom do kremnice, obedom a vecer navstevou cukrarne 🙂

olifcek
3. aug 2009

marti gratulujem x;O)

martinaj
3. aug 2009

dakujem baby 🙂

blumka
3. aug 2009

martinka, to je super 😵 ja som uz zvedava na to nase 🙂

olifcek
3. aug 2009

baby, zajtra idem na to NT...to s arobi cez brusko, nie zospodu, ze? a krv mi vezmu i ked nebudem nalacno, dufam, pretoze do 12.00 nemozem byt ohlade x;o)

martinaj
3. aug 2009

aj mne brali krv 🙂 to sa robi uz normalne cez brucho 🙂

martulanr
3. aug 2009

zoska tak romantikus výlet bol 😀

zucana
3. aug 2009

cafte baby gratulujem marinaj a zosi aj tebe k vyrociu ta cukraren mnamky 🙂
olif hej robi sa cez brusko ale niektori to mozu aj zo spodu zavisi od lekara...krv nemusis byt na lacno....
inac mne muz zahlsil ze v septembri musi na par dni do Libie...takze fasa...

zucana
3. aug 2009

blumi ja som nasla len toto a je to platene...
http://www.chlapecdievca.sk/index-2.html

zoska
3. aug 2009

olif tam, kam chodim ja ribia zospodu...
No baby vcera sice romantika, ale dnes o 5tej rano mi odfrcal do Nemecka a bude tam az do piatku...zase som slamena vdova ☹ Isiel autom, vybavil si to aby tentoraz nemusel letiet, lebo sa toho boji, ale ja sa zase strasne bojim ked ide autom- sam a 8 hodin, je dobry sofer, ma bezpecne auto, ale nikdy nevies na akeho blbca na ceste natrafis....
No inak ten spolocny darcek sme si na vyrocie vymysleli, ze pojdeme na predlzeny vikend do prahy dakedy koncom augusta 😵

zucana
3. aug 2009

juj zoska ta praha je krasna...ja prahu milujem a aj moj muzik .....

olifcek
3. aug 2009

zoska juj, romantika...ale jo...ten odchod...njn x;o(

zucana
3. aug 2009

olif co si potrebovala z banky...ja sice nepracujem ale mam prax a spolupracovala som dost s bankami...

olifcek
3. aug 2009

zuci ss

joanna333
3. aug 2009

ahojte dievcata.
chcem sa vas opytat ci nahodou nemate niektora bolesti lonovej kosti pri chodeni...ja ked chodim tak ma to zvlastne boli, nie je to hrozne ale nemam z toho dobry pocit. doma ked robim dom.prace tak nic necitim, ale ked idem do obchodu tak ano.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre