Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
5. aug 2009

moje kamosky a spoluziacky to maju uz vacsinou odrodene, takze ja nepoznam okrem Vas z MK nikoho 😉

olifcek
5. aug 2009

ale neze potom cuvnes, bo uz sme sa dohodli 😉

baby, mne sa chce tento tyzden tak strasidelne spat. mam doma uzasneho a vzrusujuceho muza, ale nevladzem nic. len si lahnut a pospat si, paq si umyt zuby, osprchovat sa a ist spat do spalne. ked to neprejde, tak na poradni u lekara mu poviem, ze som velmi unavena, ze ako si mam pomoct. ved uz o jednej v praci ma beru mrakoty, a to bez ohladu na to, o ktorej bol obed...x;o( ten pocit spanku je tak silny, ze sa mi az hlava zatoci, ruky nevladzem dvihnut a chcem len spat...toto ma nastastie chyti uz az doma..

zusika
autor
5. aug 2009

olif, ja som na to uplne rovnako...tiez okolo 13-14, a potom sa doma ulozim uz o 20.30 a som K.O. to by chceli nic nerobit a iba spat 😉 ale ked praca slachti tak co s tym..... ked chceme byt slachtene

olifcek
5. aug 2009

zusi x;o) ja ale odpadavam o 18.00, chi...doma brajgel, drahy umyva riady, vysava a tak...ale uz aj ja chcem...x;o) tak som mu zakazala umyt kupelnu a poskladat veci zo susiaka...snad dnes budem silnejsia x;O)

zusika
autor
5. aug 2009

nic si z toho nerob, ja tiez nic doma nerobim... 🤐 pocka to mozno do piatku.... musia nas teraz tolerovat...
ja cestujem vlakom a to ma tiez chytaju uplne driemoty o 17.0 po ceste az sa bojim ze prespim moju zastavku 😀

nedockava4
5. aug 2009

ahojte 🙂
no, idem sa k vam pridat, kedze som dnes zase doma a do prace mozem ist az v septembri ☹
co sa upratovania tyka...ja som bola stale medvedik cistotny...a teraz?...hm, vsetko robi moj manzel...
ale to len preto, ze mi vadia vsetky vone a tie cistiace pripravky ani nehovorim...dokonca ani riad sa mi nechce umyt, ked si predstavim "vonu" cistiaceho prostriedku ☹
Ale tak snad coskoro sa to zmeni

olifcek
5. aug 2009

hech, no a ja zase v mhd bojim, ze zaspim a nik ma nezobudi chvilu, hehe....dnes nam prsi, tak to snad bude lahsie, lebo po tom slnku chodit, brrrrr......ta polhodka nie je nic moc veru x;o( ale jo, drahy to toleruje,ale ja sa citim nedobre....x;)

blumka
5. aug 2009

ahojkyyy..
baby to NT vam vychadza pod 1cm pravdepodobne preto, lebo uz ste na konci toho vysetrovacieho obdobia 😉 keby ste prisli na zaciatku 12 tak by to bolo mozno 1,1 cm... takze sa nebojte....
hajdy, ta druha hodnota tych6,2cm je pravdepodobne velkost babatka...tu na nete bola jedna stranka kde boli vysvetlene vsetky tie znacky a skratky.

olifcek
5. aug 2009

nedockava hech...mna drahy oslovuje medvedik...hehe...asi preto, ze tak vela spinkam, hehehe x;O)

blum ako je nam dnes?

blumka
5. aug 2009

olif, vcelku dobre, len ma boli podbrusko trosku...
a hlavne ze uz nepali slnko 😀

olifcek
5. aug 2009

jj, i mna nejak podbrusko boli...

veru, som sa nasim podakovala...totizto oni ked idu stanovat, stale prsi, hehe...ale vraj ma byt uz od zajtra zase teplo 😝 tak ale vdaka i za dnesny den 😀

nedockava4
5. aug 2009

olif...no, mna sestra vola...kyselina...ze zjem vsetko, co nezje mna...ale to nie je pravda....vobec mi nechuti jest...musim sa nutit....a ked nahodou najdem nieco, co mi chuti, tak az vtedy neviem prestat 🙂

blumka....podbrusko boli aj mna ☹

blumka
5. aug 2009

no ja uz nejako zajtrajsok prezijem a v piatok idem na oravu...takze pre mna uz leto skoncilo...chvalabohu 😝

olifcek
5. aug 2009

ja ked sa najem, je mi spatne 😝 zaludok je hned na vode 😝 ale zase ked dlho nic nejem, tak je to to iste... 😨

olifcek
5. aug 2009

blum a nemozem ist s Tebou? ja budem dobra...slubujem 🙂

zusika
autor
5. aug 2009

no mna nic neboli, aj ked asi zacne hlava...inak ta ma bolieva tak zatial znesitelne uz od soboty kazdy den... nechapem...ale asi tie zmeny pocasia, malo spanku (boli sme na tej chate a vela som nenaspala)
ale dnes rano mi bolo tak divne, ze bleeee....aj vcera v noci...nastastie zostalo len pri pocite... ale to myslim ze bolo iba od hladu....je to neprijemny stav..aj preto radsej stale nieco jem... 😉

olifcek
5. aug 2009

no a ja ked zjem, takm i je ako Tebe, ked nepapas...nechapem...co mam robit? ked nejem je mi zle, ked s anajem, je mi uplne zle.... ☹

blumka
5. aug 2009

olif, kludne...aspon mi pomozes s terezkou 😀
a tie tvoje stavy poznam, presne takto mi byvalo zle, ked som nejedla aj ked som jedla...pomahal mi pomarancovy dzus, veeeeelmi studeny alebo ovocne drene...

nedockava4
5. aug 2009

olif...ja som mala podobne stavy....
ale uz to celkom preslo...ale teraz 2 dni sa mi to znova vratilo.....ale tak, myslim pozitivne, aby sa to rychlo zmenilo 🙂

olifcek
5. aug 2009

pomarancovy dzus mi dviha zaludocne stavy x;o(

blum, neviem, ci by som bola moc napomocna. odbije jedna hodina a chcem spat, x;o) a paq i od sietej pm xo)))

olifcek
5. aug 2009

nedockava x;O) dakujem x;O)

juj vcera mi aj hlava isla prasknut. esteze zacalo vecer prsat, normalne sa uvolnilo x;O)

blumka
5. aug 2009

olif, tak by som ulozila aj teba aj Terezku 😀 😀

olifcek
5. aug 2009

😀 😀 😀

mmaarrttiinnaa
5. aug 2009

ahojte pekny den vsetkym 😉 u nas prsi od rana super ani horuco ani zima hned by som sa isla prejst pockam na vychadzky a potom pojdem 😉

loginka
5. aug 2009

olif a zelezo si mala ok?, pri nedostatku je zvysena unava a malatnost
nam opat svieti slnko, ale zatial sa da 😎

olifcek
5. aug 2009

krv naposledy bola fajn..x;o)ale ked, tak zacnem nejaku tycku zeleznu olizovat. takze zelezo? zeby som si ho dala doma v sumivych tabletach? dikes 😉

zusika
autor
5. aug 2009

no baby, tak mna chytil utlm uz teraz.... :( je tu tak pod mrakom....myslim ze uz je to na kavu 😖

olifcek
5. aug 2009

ja papam halusky s kyslou kapustou x;o)

filiatko
5. aug 2009

ahojte chcem sa opytat co je to NT a kedy sa vysetruje a ako? To sa berie z krvi a vykonava to kazdy lekar? a v ktorom tyzdni sa to robi? Dik za odpoved dufam ze ma neposlete nech sa pozriem do zadu, ze sa uz o tom pisalo, je tam strasne vela stranok, a bolo by to nadlho 😖 . Dakujem 🙂

zusika
autor
5. aug 2009

ja som mala vcera - strapacky, mnaaam..a ta kapusta bola ze echt kysla 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre