Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

tinka76
22. jún 2009

Ja teda zatial ziadne priznaky nemam (ani krce ani nic podobne) ale tak to bolo aj pri mojom tehu s dcerkou az do cca konca 8tt, kedy som zacala prudko vracat 😉 a to mi vydrzalo asi mesiac a potom bolo supeeeeer... Ono kazde tehu je ale ine ... takze je zbytocne to porovnanvat... vsetky si teraz asi velmi sledujeme 😎

Sex - no to je otazka, u nas je to tak ze ja som asi ten bojko, ale manzel ma zatial doakze ukecat 🤐

olifcek
22. jún 2009

tinka: ja sa nesledujem skoro vobec... 😉 nechcem povedat, ze nieco podcenujem, aleeee...zijem v celku zdravo a verim, ze teda nie je dovod na obavy...nie, pokial lekar nejake nevyslovi 😉

akurat, ze som volejbal bola hrat v sobotu posledny krat, no...ale ved...este nie je vsetkym dnom a rokom koniec, no nie? x;o)

no aaaa...ja mam dnes neskutocnu chut na milovanie...len domov prideme az okolo 22.00, co uz asi budem riadne unavenaaaaaa...ale ved sa uvidi 😉 ked, tak sa aspon pritulim ako male maciatko 😉

zucana
22. jún 2009

mna tiez bolia kozy 🙂 a su nafunkute
moj manzelik ich vola ze gigantky 😀

zusika
autor
22. jún 2009

mna uz tie prsia neboli tak intenzivne....
pocuj tinka... ked mi doteraz nic nebolo, to este po 8tt moze prist to ze budem vracat??lebo teraz sa citim tak akoby sa ani nic nedialo.... obcas sa mi zatoci hlava, ale inak nic zasadne...raz mi bolo divne...tak na zvracanie, ale inak nic....

olifcek
22. jún 2009

zusika: moja kolegyna ked bola tehotna, tak do tretieho mesiaca to vraj bolo uzasne, ale potom zacala zvracat a zvracala az do 8 mesiaca x;o(((

tinka76
22. jún 2009

Olifcek - super, ze sa tak fajn citis 😉 vsetky by sme mali takto prezivat toto uzasne obdobie ... bohuzial ja som trosku taky stresak (nanestastie uz mam nejake zle skusenosti ☹ na ktore teraz ale nechcem mysliet 🙂 ) ... verim, ze vsetko bude OK 😉
Ja prsia zatial teiz velmi necitim a pritom pri prvom tehu, to bolo prve co som si vsimla, a to ze sa mi ani nie zvacsili prsia, ale ze mi na nich vystupili vyrazne zily ... ale teraz zatial nic...
Zusika - tazko povedat, drzim palce aby si to zvladla bez nevolnosti 😎 ... a to drzim aj sebe ... myslim, ze ja som si to minule odvracala... snad 😎 ... ale ak bude inak vsetko OK, kludne si to na tom wcku opat odklacim 🙂

olifcek
22. jún 2009

tinka: no ja som usetrena tych zlych skusenosti...iste sa mi lahsie kraca, kedze som si v tejto oblasti zle nepreskakala...ale na druhu stranu...mam skrateny krcok, tak verim, ze nebudu problemy vo vyssom stadiu...

ja len dufam, ze mi prsia moc neporastu, bleee...

tinka76
22. jún 2009

To dufam, aj ja, ze mi prsia velmi neporastu ... normalne nosim velkost 75E ... tak keby mi este rastli, tak neviem-neviem 🙂

zusika
autor
22. jún 2009

juuuj...E?? ja amater..a to si myslim ze mam velke prsia..... B/C... 😝 ale tiez nemusia rast....

olifcek
22. jún 2009

x;o) ja mam C/D 😉 podla strihu

tinka76
22. jún 2009

Babulky prajem vam krasny vecer ... ja uz musim ist off ... 😎

zusika
autor
22. jún 2009

maj sa tinka....

zusika
autor
22. jún 2009

cim blizsie je hodina H, tym som nervoznejsia ze neprestava prsat..... ved nech stihacky rozozenu mraky...... ja si to chcem uziiiiit!!!! ved na Depeche idem raz za zivot.... 😠 ☹ 😒 😖

zucana
22. jún 2009

zusika aj ja som mala ist na depeche bol tu v milane alebo bude ale kedze su to 2,5 hod cesty a som na rizikovom tak nic z toho ☹

mimacik
22. jún 2009

ahojte kočky, aj ja chcem patriť do tejto skupiny 🙂)) snažíme sa, aby sa nám aj druhé bábo narodilo vo februári.

zusika, mimochodom, môj manžel je tiež narodený 1.2. 🙂

a prečo chceme, aby som rodila vo februári? otecko narodený 1.2., maminka 11.2., Alenka 26.2.2009 a radi by sme do tejto rodinky pridali aj chlapčeka 🙂 ale zatiaľ sa nám moc nedarí. asi to zintenzívnime 😀

olifcek
22. jún 2009

mimacik: a nie je to este skoro? v jednej knizke som citala, ze je dobre rok pockat...x;O)

liwka
22. jún 2009

Ahoj, baby, potrebovala by som pomoc, nedavno sme sa prestahovali do Senca a potrebovala by som nejakeho dobreho gynekologa. ak je tu niekto z okolia Senca, pomozete mi? dakujem 🙂

ivet123
22. jún 2009

juj zase ste popisali.... ja ked sa uz poobede Dani zobudi nestiham, teraz ma take aktivne obdobie 😎
inka a ku ktoremu gynekologovi chodis?
sex... v pohode, stale je, dokonca ked som Dani cakala, mala som vacsiu chut ako obycajne, vraj je to v poriadku sexovat do konca 😉
tiez ma boli podbrusko ako pre ms, niekedy sa bojim, ze z toho, ze natahujem Dani, ale hadam je to ok 😒

ivet123
22. jún 2009

nie inka ale Tinka hehe

vevoncek
22. jún 2009

tak som tu aj ja kým som vás prečítala teda ste mi dali zabrať

ja sa cítim stále v pohode nič ma nebolí sem tam mám pocit ako na mrchu prsia ma bola ale len keď ich nemám v podprsenke a ja osobne by som sa nebránila zmene veľkosti, lebo všetky ste tu nejaké prsaté iba ja som neni moc obdarená, preto som sa tešila na tehu že si konečne vyskúšam aj väčšiu veľkosť ale že by som ju nejako spozorovala sa mi nezdá 😀

čo sa týka sexu ja nejako moc extra nemám chuť keď som vysadila tabletky tak som mala väčšiu ale teraz mám trochu útlm ale nerobí mi sex problémy s manžom sexujeme normálne aj doktorka povedala že pokiaľ nie sú žiadne problémy nemáme sa obmedzovať a keď nastanú potom to budeme riešiť ale pokiaľ je všetko v pohode tak je dobre horšie je to potom s chuťou 😀

cukruska1920
22. jún 2009

uf....zase ste toho kopu popisali.. tak pridavam moju skusenost so sexom.... ja by som taaaak chcela ale moj muz sa boji aby neublizil malemu tak ho neviem ukecat 😠 ale neva...hlavne nech je vsetko v poriadku

denkolc
22. jún 2009

Čaute februárovky 10.... 🙂 Šíri sa to tu, že ste už na svete, tak som vás došla omrknúť....nám sa Omrvinka narodila síce až 3.3.09, ale zas február je frišký mesiac...

Asi každá žena rada spomína na obdobie tehotenstva, začiatky, kedy si plánovala, ako to povie manželovi (priateľovi), či krvné testy tehotenstvo potvrdia, potom začnú čekovať Modrého koníka, prípadne www.tehotenskakalkulacka.sk a prídu tieto "problémy" s nalievaním pŕs, u niekoho aj s nevoľnosťou...ja som teda mala všetko na poriadku, len tá chuť na sex sa každým mesiacom stupňovala a na konci tehotenstva už so mnou manžel ani spať nechcel....hehehe....takže dúfam a verím, že vám všetko vyjde podľa predstáv a budete sa tešiť z bábätiek!!! Tiež želám všetko naj, hlavne zdravíčko a pohodičku.... 😀

hajdylca
22. jún 2009

ahojte... Vy ste sa rozpisali, este nestihla ani poriadne docitat... cez vikend sme boli na svadbe... no to bolo vysvetlovania preco pit nechcem, ked ani moj manzel nepije (on kvoli soferovaniu) niekto sa uspokojil s odpovedou, ze pre istotu, ako zalozny sofer.. ale potom ma vsetci zacali okukovat... no nist... v piatok idem na utz. k dokymu, a ak dostanem knizku, by som mala rodicom povedat... moja mami chce aby sme sa sli v piatok korculovat (neviem ci poznate bratislava-inline- sa idem po Bratislavskych cestach- vacsinou cez mesto, kde je nenormalne vela vymolov na cestach, kolajnic, a dole kopcov..) a ja sa bojim ist korculkovat, kedze uz brzda sa mi vysuchala.. a nahoda je blbec moja mami ked tam pred rokom bola tak do nej taka teta buchla, ze skoncila na pohotovosti... sice ziadna zlomemina, ale sediet dost dlho nemohla, a s rukou tiez nehybala...
Vy ste to uz rodicom a znamym povedali? ci cakate na treti mesiac? ja som povodne tiez chcela, ale asi to bude tak spravodlivejsie... v praci to musim oznamit tiez cim skor- aby ma neprepustili- je ohlasene prepustanie...
prsia ma nenormalne bolia stale, stale mam pocit akokeby mala kramy dostat, mohlo by to pri tomto aj ostat, bola by som nerada ak by som zacala aj vraciat... tak sa majte krasne

cukruska1920
22. jún 2009

hajdy... nasim sme to povedali ked som bola v 7tt im sme nedokazali nic tajit takze to vedia...len len oni...ostatnym z rodiny to povieme az po 3 mesiaci

zucana
22. jún 2009

ahojte baby....my sme to povedali iba nasim....ostatnym az po 3 mesiacoch resp.az ked uz budem na istom ze je vsetko ok
a koculovat sa nechod hajdylca.do mna raz vrazil cyklista a zlomila som si laket 😨 na hradzi
ty si mozes davat pozor ale nikdy nevies akeho debila nestretnes

hajdylca
22. jún 2009

zucana ja tiez toho korculovania bojim, a zase vyhovarat sa mami nechcem, u nej by mi to ani nepreslo... stacilo, ked som sa na svadbe snazila vysvetlit svokrovi preco nepijem... teda snazila, hlupo sa na muza usmiala 😔 ...
ja tiez tak planujem povedat rodicom a potom zbytku rodine az niekedy v auguste... ako v robote to uz vedia (2)kolegyne, lebo ony vedeli ze snz. a este dve kamosky... tak snad nic nezakriknem... cukrus Ty budes mat asi aj prva babenko ze? este mam dalsiu otazku, ja sa toho desim uz teraz- porod- nemate strach? viem, ze to prezijem... ale ... radsej by som zaspala a zobudila sa az po ...

zucana
22. jún 2009

hajdy tak ked to uz vedia tvoje 2 kamosky a 2 kolegyne tak vasim to snad uz mozte povedat.ved aj keby sa stalo cokolvek oni vas podrzia
a ohladne porodu sa budem strachodat po 3 tyzdni resp.az ked bduem mat moooc velke brucho 😀
neboj sa pozri kolko zien to prezilo 😝

cukruska1920
22. jún 2009

hajdy... no toto je moje druhe tehotenstvo...prve som v oktobri potratila 😔 a co sa tyka toho porodu..zatial nad tym nerozmyslam to je este veeeelmi daleko

hajdylca
22. jún 2009

ok tak zacnem az neskor stresovat... hej hej... len si neviem predstavit moje mami reakciu... svokrovci ti asi aj tusia- ony budu isto v pohode uz maju dve vnucky, ale moja mami... sa este neciti na babku... a co je horsie chcela aby som schudla, a az potom babo mala... stale dookola- vies si predstavit, ze by si teraz babo cakala, vsak ti klby odidu... starostliva je.. ale verim, ze bude tesit... a oci tak isto... ten asi najviac.. aspon bude mat dovod chodit castejsie na navstevu...
a uuuplne super by bolo keby schvalili ten rodicovsky prispevok- to zvysenie na tu minimalnu mzdu... kolkym rodinam sa bude aspon o co to lahsie dychat....

zucana
22. jún 2009

hajy a kolko mas rokov? a neboj mamina bude najsamradsejsia 🙂 uvidis

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre