Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
20. jún 2010

aj ja sa na to tesim, na to zuzlanie prstov, co ti nedokazu 🙂

joj, teraz pri papani mi uz Laurinka zaspavala na prsniku a tak jej chudatku zabehlo, ze az oci vyplestila a nevedela sa nadychnut, uz sa jej to par krat stalo ☹
a k prespatym nociam aj my sme mali rekord od 20.00 do 5.20 ale samozrejme len s jednym 🙂

mala som tu svokru a skoro ma porazilo ked som behala po zahrade s kocikom a uspavala deti ako na mna z balkona vykrikovala jeeeeeeeeee, ved nemaju ciapkyyyyyy
jednak to ze by ich stale babusila a to ze kricala ked som ich uspavala ma uplne dorazilo, musela som jej vysvetlit ako malemu decku, ze pri uspavani sa nerozprava atoboz nekrici 😠
a budem ju tu mat 2 tyzdne, no uz teraz sa bojim, ako to dopadne

olifcek
20. jún 2010

nervy pri obliekani, ale miernejsie x;o) a na konci pokus zjest mobil, hehe

https://www.youtube.com/watch?v=46vKBcnFL28
olifcek
20. jún 2010

klobucik sme vymenili za ciapocku, kedze je kuuusok vacsi x;o)

blumka
20. jún 2010

@loginka pevne nervy...preco tie svokry nechapu? 😕 moja je ok, ale ma svoj nazor na ticho a neticho pri zaspavani, samozrejme ze iny ako ho mame my s mm a casto nam pripomina ze nemame deti ucit na ticho a blabla...no ja ich neucim, ale ked nie je ticho tak nezaspia...tak co

loginka
20. jún 2010

blumi, ved to, ja som tiez zo zaciatku bola gerojka, ze ich nebudeme ucit na ticho ale ked chcem aby mi obaja spali, a viem ze ked maju lahky spanok zobudi ich aj pes, alebo auto ...a to nehovorim o hlasnej vrave mojej svokry 😠

loginka
20. jún 2010

olif teraz som si pozrela ako si zuzle tu nozicku, velmi zlate 🙂

maculik
20. jún 2010

@njonja moja dr je fajn, sice napr.Adelke vzala krv az ked jej na Sk nahodou zistila moja druha dr, ze ma malo zeleza (mala horucky a ziadne ine priznaky, tak jej vzala krv, ci treba atb, az potom o par dni sa ukazalo, ze je to 6.choroba - vysypala sa), ale inak sa nemozem stazovat. Nevzal mu ten moc ani po tvojom upozorneni? To je divne, mal by, ved treba na to davat pozor. Skus este raz a ak nie, tak zmen. Musite to predsa mat podchytene, aby nahodou sa to nezanedbalo 😒

@blumka to si super linky dala, hned by som kupila, ale mm frfle, ze sa nam to tu potom bude len povalovat zbytocne. Tak som mu tam uviazala tu lamaze knizku a zuzle tu 😀

@zucana zuci, ked si pisala o tom rannom a vecernom zobudzani, tak my sme zrovna vcera vecer mali tiez kvoli tomu malu vymenu nazorov, lebo kuchyna je rovno vedla spalne a ja som horko-tazko maleho uspala, len este mal tu lahku fazu spanku. A mm tam zacal buchotat, telefonovat na plne usta, mixovat koktail a pod., tak som sa ho spytala, ci nemoze byt tichsie a on na mna vybuchol, ze ci uz teraz kvoli detom nemoze normalne zit, ze to co je, ked ani mucha nemoze zabzucat a pod.... Tak som mu povedala, ze moze buchotat, ale tu prvu fazu, ked zaspava, treba byt ticho, a ze jemu sa to povie, lebo on maleho neuspava, ale ja som pri nom, kym nezaspi. Tak sa zbadal, nastastie, lebo uz by som mu asi povedala nieco prudsie 😠 😉

ja som si dala pol hodku bicykel a zjedla uz len trochu slizovej polievky, teraz som chcela ist pozerat film, ale mm telefonuje a potom bude pozerat futbal, tak idem len citat.

matesl
20. jún 2010

@blumka ahoooj, dosla ti sms dnes, ci somniekomu inemu poslala 😀 ?

matesl
20. jún 2010

caute baby, zajtra sa ozvem ,malli sme nabity program 😎 😎 😎

loginka
20. jún 2010

@maculik moj mm to nastastie dobre ovlada a chodi tak ze lieta, dava si este vacsi pozor ako ja niekedy, on totiz teraz uspava maleho a to je niekedy veru oriesok uspat, kolkokrat chyta nervy ze ho polozi do postielky a maly sa preberie a zacne trepat nohami hore a dole, sermovat rukami a pod. a to mozes zacat uspavat nanovo...

blumka
20. jún 2010

@matesl, vies co? normalne ked si toto napisala mi kaplo, ze jezis, mobil....cely den som ho ani nevidela... 😅 jj sms dosla...dkaujeeeeeeeeeeeeeem

blumka
20. jún 2010

mm tiez odkedy uspava Terezku alebo obcas aj Juli si dava vacsi pozor aby bol ticho a aj inych upozorni 😉

olifcek
20. jún 2010

@loginka dakiii

zoska
20. jún 2010

@blumka ta clona od lamaze vyzera supeeer, uvazujeeem 😀

inak byvame blizko centra v meste je nejaky koncert, ale tak im to reve ze mam pocit ze nam pod ocnami hraju 😠 😠 mala posledne dva dni nie a nie zaspat, vcera sa nam ju podarilo uspat az o 20.30 a dnes zaspala teraz a uspavam ju od 19.30 ☹ neviem co sa deje

@olifcek super video, hlavne to s tou nozickou 😵

mm doteraz pracoval, ma vela roboty, ale cez den sa venoval malej, lebo mna boli chrbtica hrozne 😒
no a teraz uz bali kufor...
idem asi spat, vidim to na zlu noc, hlavne nech ti debili uz v meste prestanu alebo nech si tu aparaturu daju tichsie...keby bolo teplo a bolo by treba vetrat tak si mozme dat stuple do usi...joooj nasrata som strasne

zucana
20. jún 2010

olif tak nasa este nezuzle lebo ma ten isty problem brusko a velky zadok ale nacahuje sa a najma ked sedi 😀

matesl
20. jún 2010

@blumka 😀 😀 😀

zajtra poslem..poistujete baliky? mne sa totiz uz raz stratili gate na sport co mi nasi posielali a ze neboli poistene...smolaaaaa...asi si ich niekto na poste nechal 😖

zoska
20. jún 2010

oprava- vcera zaspala azo 22.30 (normalne uz okolo 20.00 spinka)

blumka
20. jún 2010

@zoska ja som tiez uvazovala nad tou clonou ale kupila som nakoniec obyc. hrazdicku 😉

olifcek
20. jún 2010

@zoska dakiii

je mi tak luto, ze Ti ide mm opat prec....a ze mate hluk, joj

@zucana he he...vyhoda, ze oliv je modelka, nooooo, e he...

blumka
20. jún 2010

no ja sa porucam, Juli sa prehadzuje ako ryba na suchu, takze som dostala minulu noc krasny darcek a tuto noc asi budem celu hore 😅 😅
dobru baby

zucana
20. jún 2010

@olifcek ale ma velku nozicku to bude fakt modelka oni maju take 😉 😀

maminnka
20. jún 2010

nazdar kocky, nestiham citat, snad ste vsetky OK aj s detickami...

zucana
20. jún 2010

no konecne sa mi podarilo tak takto sa sama vytiahla 😎

zucana
20. jún 2010

@maminnka ahoj no ako mliecko???dufam ze lepsie

matesl
20. jún 2010

bru noc, aj ja sa lucim

zajtraaa

olifcek
20. jún 2010

@zucana sikulka

@svetlankat ste ale obe uzasne sikovne, ze sa opat kojite...

@maminnka veru ako mliecko?

olifcek
20. jún 2010

ideme uz aj my, oliv vola hajat

loginka
20. jún 2010

bru baby
@zucana zlate 🙂 na tej fotke sa podoba trochu aj na tatina tusim 🙂 aj nas maly sa tak ked ho drzim na rukach natahuje do sedu, ze nechapem, akoby nam chcel ujst 🙂

maminnka
20. jún 2010

@zucana
@olifcek
kocky, dakujem, ze ste na mna myslelai 🙂 uz je to lepsie, tak snad to este rozchodime!

selyma
20. jún 2010

@olifcek ja ked vidim tie videa tak sikam. Ako chcela spapat mobil a potom nozky. Inak aj Klaudika takto pri obliekani von placka a dokonca sa mi v tom snazi rucuckami zabranit a je strasne nervna. Ale nepomaha 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre