• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@blumka a ako sa ta 6 choroba prejavuje? zase neviem, mam blok mozgu
21. jún 2010 o 17:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...je mrzutá, viac plačká. Keby jej išli zúbky, mala by ďasienka viac červené? Ona nemá.... a už asi 5 dní bojujeme s papaním a mrzutosťou....našťastie v noci spinká aj 10-11 hod, dnes prespala 13 hod.
@blumka dúfam, že nie choroba....ak by tak ako zistím? mrzutosťou a teplotou? :confused:
@olifcek 3-4dni teploty, potom ustup teploty a dieta sa vyhadze drobnou vyrazkou, ktora znova po 3-4 dnoch ustupi...je to velmi zavadzajuca choroba, lebo vela lekarov hned pri teplote dava ATB a po 3 dnoch ked sa dieta vhadze usudia ze to je alergicka reakcia na ATB a pritom ta choroba prejde sama od seba bez ATB, bez vsetkeho, akurat sa dava nieco na teplotu ked je vysoka
21. jún 2010 o 17:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek čo to čítam? :frowning2: bráško je mladý človek, tak isto bude mať dosť síl, aby to zvládol a samozrejme bez následkov. Držíme palce.

21. jún 2010 o 17:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak aj Juli papa menej ako zvykla...mozno je to prirodzene pre tento vek, lebo ked si vsimnete je nas tu viac co im deti menej papaju
21. jún 2010 o 17:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no a mam i tretiu supravu....celkovo ma vysli 3 sedemdielne supravy za 31,5eur, nie zle, ze?
21. jún 2010 o 17:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jaja32 Lenka nie vždy mala červené ďasienka alebo opuchnuté a predsa ju zuby trápili, vždy pred prerezaním horšie spávala :confounded:
21. jún 2010 o 17:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek šikulka :wink:

@blumka no nič musím to odsledovať :unamused:
21. jún 2010 o 17:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek čo bude ďalšie? :grinning:
21. jún 2010 o 17:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@andrea2603 .... musíme cez to prejsť. Dnes som bola v NZ, no mohla som sa pridať k stretku :frowning2:
21. jún 2010 o 17:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte zienky, od rana som nakukala, no kym som precitala, nieco mi nedovolilo napisat :sweat_smile: Vcerajsia navsteva celkom dobre, akurat svokra zasa vymysla s kocikovanim a to ja nerada :confounded: Dnes nas mali ockovat, no nic sa nekonalo, mali sme zly stav TBC vpichu, tak mu to prepichli a vytlacali ci co :zipper_mouth: David tak plakal zalostne a krical, chudatko malicke, az mi slzicka vysla :pensive: Vazime 6425 g, no ale to 10 minut po vydatnej pape, takze mam asi tak 100 g odratat, co?

Vela sa tu toho udialo, krasne fotky aj krasne vecicky ste pokupili deturencom. No ale najma myslim na tvoju rodinku, @olifcek . Posielam ihned strely do neba!
21. jún 2010 o 17:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jaja32 no to si sa mohla :slight_smile: , ale keď niekedy najbližšie pôjdeš do NZ, daj vedieť, môžme sa stretnúť.
21. jún 2010 o 17:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@andrea2603 ...dúfam, že ťa tu nájdem a ozvem sa :slight_smile:
21. jún 2010 o 17:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rivatha Natálka nemala žiadnu reakciu po TBC.... je to zlé
21. jún 2010 o 17:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mmaarrttiinnaa Prosim ta, aj v 50-bodovej knizke su tie zoliky 25% na produkt a 10% na cely nakup? Preco potom ja koza bravam 150-bodovu knizku :fearful: :grinning: A ta akcia 25% zolik za 25 bodov trvala len tyzden, uz skoncila.
21. jún 2010 o 17:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jaja32 no ak sa tu aj neukážem nejaké 2-3 dni, potom mi už chýbate, ale dám ti do ip t.č.
21. jún 2010 o 17:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jaja32 Isto nie. MUDra povedala, ze to mu zahnisalo po prvej hexavakcine. Bolo tak 2-3 tyzdne dozadu, potom to splaslo, tak som myslela, ze to bude ok uz :unamused: Vraj sa to stava a nie je to nic zle. Ale isto je lepsie, ked sa vam to krasne hoji samo :wink: Ci nie, ako to je, baby viacnasobne mamce? :slight_smile:
21. jún 2010 o 17:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
volala som mamke...brata vzali na CT...straca viac krvi nez prijma, to iste so zivinami....nevedia, kde to ide...asi nejake vnutorne krvacanie :cry: :cry: verdikt lekarov...je na tom velmi vazne...
21. jún 2010 o 17:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@matesl Juuj, citala som, ake tazke noci mavas. :frowning2: Keby ta nejako obcas aspon manzel mohol vystriedat. Ale ked musi drobec cuckat, to sa neda, vsak? Jaj, obdivujem ta, ze este i domacnost a cvicit vladzes! Verim, ze sa vam to zo dna na den obrati a budes oddychnutejsia mamina, velmi ti to prajem.
21. jún 2010 o 17:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
21. jún 2010 o 17:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zoska veď ty možno budeš mať tiež stretko a to medzinárodné :grinning: , zuci sa chce zastaviť, ked bude v Tatrách, že?
21. jún 2010 o 17:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rivatha aj nam to prepichovali, nevadi to x;o)
21. jún 2010 o 17:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
....ja som z toho TBC popletená.... malá nemá ani jazvičku...nič, budú ju musieť preočkovať?
21. jún 2010 o 17:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@svetlankat Super, ze kojis :slight_smile: A tolko prace odbudlo, co? Este k tej nadproduckii, dolezite je napriklad aj to, ako je mala prisata. Aby jej ten prud mliecka neprekazal prilis. Neviem, ci ti uz baby posielali link, vela toho najdes tu, ja som si vela nezrovnalosti vdaka niektorym clankom vyriesila. http://dojcenie.wordpress.com/
21. jún 2010 o 17:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jaja32 Nie nie, asi sa jej to krasne samo zahojilo, nebojkaj. Tak to ma v idealnom pripade byt, predpokladam.
21. jún 2010 o 17:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jaja32 Pockaj, akoze uplne nic? Daco tam vidiet, ci nie? To potom neviem :confused: Ale ved lekarka to isto dokladne sleduje...
21. jún 2010 o 17:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rivatha ....ďakujem, si ma trošku ukľudnila.
21. jún 2010 o 17:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Livke po tbc očkovaní až v 3 mesiaci taký červený fliačik sa spravil a ešte ho má.
21. jún 2010 o 17:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rivatha .... veru nemá tam nič. Doktor nie, sestrička pozrela a vraj nás budú určite po polroku volať na kontrolu očkovania TBC.
21. jún 2010 o 17:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok