• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@jaja32 Tak sa netrap. Pokial sa to dobre sleduje, nezanedbaju nic isto. Ja sa skor cudujem nad tymito "zlymi" reakciami na ockovanie. Naco potom tak prehustene toho tolko do deticiek pchaju, ked vedia, ze to spolu vsetko suvisi.
21. jún 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 My sme mali cerveny fliacik, no zahnisalo to nedavno a akoby sa nafuklo. No snad uz to teraz bude ok, inak mame prist este.
21. jún 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha zatiaľ sme všetky očkovanie dobre znášali, malá bola len trochu nervózna. Vo štvrtok ideme preočkovať.... uff
21. jún 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 Bodajby ste aj to tak krasne zvladli :slight_smile:
21. jún 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 vraj by mala byť jazva, ak nie je tak sa vraj dieťa posiela k imunológovi...známa má chlapčeka a tiež nemá jazvu :confused:
21. jún 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 pretože sa možno nevytvorili protilátky proti TBC a treba to vyšetriť, ak sa zistí,že sa nevytvorili, treba preočkovať :confused:
21. jún 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj a posielaju i na plucne
21. jún 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha dakujem idem kuknut
21. jún 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat Nie je zac :wink: To prilozenie najdes pod Ako dojcit - Spravne prilozenie babatka - Asymetricke prilozenie. Ale je tam aj vela ineho zaujimaveho :wink:
21. jún 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek aj my tak pusu vtedy je najkrajsia vikinka :dizzy_face:
21. jún 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek, nejake nove spravy o bratovi?
21. jún 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka boli s nim na ct...ked ho prevazali, zrovna tam prisla segra, zrutila sa...vraj je siroky ako postel, zrejme je fakt dost dolamany x;o(( krv vraj bola vsade, sla mu z usi, nosa...ceky bol modry...pristroje, ktore zvyknu byt na posteli, mal na sebe, lebo vedla neho sa nic nezmesti :cry: obe pluca prepichnute, cize sam nedycha....okolo pol osmej ma mamka volat do nemocky, posielaju ich domov, ze vtedy im budu vediet povedat viac...no ale podla mna domov nesli, pockaju tam x;o( mozno ho budu moct aj vidiet...nevedeli vysleok CT, ci prisli na to, odkial krv ide von z tela a aj ziviny...
21. jún 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek čakáme na správy a dúfame, že budú pozitívnejšie....silno na vás myslím :pensive:
21. jún 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tá moja dcéra má dnes štvrtý krát štikútku :frowning2:
21. jún 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity nevadi, vela papa x;o)
21. jún 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha su aj v 50 bodovej knizke tie kupony mne ide hlavne o ten 25% zlavu na jeden vyrobok (plienky) ja som tiez zbierala co najviac bodov ale teraz stale beriem 50 bodove pre ten kupon
21. jún 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity hmmm, tak nás asi čaká preočkovanie :frowning2: my sme tiež dnes mali 3x štikútku.... už to ani neriešim... niekedy ju nechám pojedovať sa a štikútka prejde
21. jún 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek štikútka je aj od toho, že bábo veľa papá? To je pre mňa niečo nové. Ja som to väčšinou brala ako súčasť refluxu
21. jún 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity ta teplotka mrzutost to budu zubky
21. jún 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity natalka tolko vazi? Klaudika mala pred 5 tyzdnami 5450, ale asi tolko nevyrastla za tych par tyzdnov
21. jún 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 jasne, babu sa cka i ked sa prepapa x;o))) casto je to po odgrgnuti :dizzy_face:
21. jún 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mam na vas otazku. chcela by som ist pozriet do nemocnice jednu znamu, ktora ma tyzdnove babenkom , ale babo ma zltacku, je pod tym modrym svetlom. chcem ist s Kajkou, nemoze to ona chytit, ak by ho nahodou dali kamoske na izbu prave v tom case ked tam budeme?
21. jún 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmaarrttiinnaa ako ju získam prosím ťa tú kartičku?
21. jún 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@selyma prečo veľa či málo?
21. jún 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja no zaleží od nemocky či ťa s Kajkou ku kamoške pustia, lebo tu v KE kde som bola ja bolo zakazane chodiť s detičkami na navštevu priamo do izby ak ano tak len do navštevnej miestnosti
21. jún 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my určite nemáme reflux, to keď ju nadvihnem a vtedy jej zaskočí, alebo naopak, aj teraz keď som ju vybrala z vane, tak jej zabehlo :confused:
21. jún 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity myslíš tu kartičku na zľavy do Dmky? normalne v Dmke vyplniš listok a daju ti provizornu kartičku taky papierik a potom ti poštou pošlu normalnu kartičku :wink:
21. jún 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka kamoska je na nadstandarde a tam moze navsteva aj na izbu,..tak som mala aj ja ked som bola, mne ide o to ci mozem, aby volaco nechytila..
21. jún 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka hej kartičku zľavnenú....ale na ňu treba nakupovať a prirátavajú sa body však? a kedy potom bude tá zľava? Bo by sa mi to oplatilo, kedže stále tam nakupujem...
21. jún 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja jaj no žltačka nebojaj sa neprenaša takže v poho
i ja som bola na nadštandardke a tam detičky maju zakaz ta super ale to zaleží od nemocky
21. jún 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok