• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@garonka prid na debatu :wink: ked ma Tete dobru naladu vezme "mikrofon" a spieva...dnes sa posadila pred ruru a spievala si tam vsetko mozne, potom aj nejake hatlaniny a ze po anglicky spieva :sweat_smile:

ked s nasimi skypujeme, tak prve co im povie je ze "ahoj babka, ja pidem uuuuz, vecej pidem" :grinning: :grinning:
21. jún 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek aj ja drzim silno palne. Nech to vsetko dobre skonci.
@blumka tete je uzasna, mala princeznicka a july nezaostava
21. jún 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat uz sa tesim ked sa budu prekrikovat :sweat_smile:
21. jún 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka No musi to byt haluz s takym dietatkom rozumnym uz doma :grinning:
21. jún 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha no sak vas vsetky to caka o chvilu :wink: vraj to ma Terezka po mne, ja som tiez bola taka papula :grinning:
21. jún 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme tiez dlho zaspavali. Teda, pre istotu som neodchadzala, lebo by som musela naklusat spat :sweat_smile: Aj som si tam zdriemla pri nom, som ako @blumka manzel :grinning: Asi sa mu preto dlhsie chcelo mrvit, lebo dneska podal vykon v kociku - dve hodky tam spal :sunglasses: To tu uz davno nebolo! Po pol hodke sa mrvil, ale som ho este ukocikovala a hajkal, bol zmozeny z toho bolestiveho zakroku u lekarky.
21. jún 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. jún 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka budes mat stereo nazivo, jejda. Chudak bubienky s tych decibelov :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmaarrttiinnaa Dakujem ti za info :slight_smile: Ja som fakt blbka, myslela som, ze tieto kupony su len v tej "drahej" knizke. A to v neh ide teda najma o tie 50% zlavy na viacere druhy tovaru v knizke. Nie vsetky sa daju vzdy vyuzit aj tak. To som mohla mat uz kuponov a kuponov miesto toho. Nic to, uz viem teraz :dizzy_face:
21. jún 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem ja uz spinkat, lebo tie moje dve "papulky" su akesi nekludne :sweat_smile: dobru

@olifcek verim ze brat bude ok
21. jún 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka dobru, pojdem uz aj ja
21. jún 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem dobrú noc všetkým, Natálka dnes až o 21.00 :confused:

@olifcek a verím, že zajtra nám napíšeš pozitívnejšie správy :pensive:

papa
21. jún 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat ďakujem idem to kuk :wink:
21. jún 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity dobru @olifcek aj ja verim, ze budu pozitivne. Drzte sa.
21. jún 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity nemas zac
21. jún 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes sme mali prvu lyzicku mrkvicky! kedze maleho nedojcim a malu hej, zacali sme na kompromise 5 a pol mesiaca. Maly sa zaksichtil ale spapal 2 lyzicky, mala bola nejaka urevana, tak to bolo len take nijake. Som zvedava ako zajtra.
21. jún 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ake UM pouzivas? my sme zo zaciatku Bebu HA , potom nam odporucili Nutrilon HA, myslis, ze je v pohode vyskusat aj ine mlieka? su nejake velke rozdiely? kupila som uz Nutrilon 2 na to mozem prejst normalne?
21. jún 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, spite? :slight_smile:
Ja sa chystam, este som bicyklovala, dala sprchu a cucnut Petikovi a idem chvilu citat a spat. Boli sme o 6 cakat dolu k miestnej krcmicke mm a Adelku, ze si dame nejaky dzus, ale bolo zavrete, tak sme sa zviezli do mesta a dali si kolacik a pomar.stavu. Aj plienky bolo treba kupit, tak sme to vybavili.

len som vas zacala citat, co ste popisali od poobedia, ale nestiham. Akurat som zbadala, ze ste tu spominali 6.chorobu. My sme to mali na jesen, Adelka zo dna na den dostala 40ky horucky, kocky, ale to bolo hrozne, ja som jej ich nevedela znizit, raz sme isli v noci aj na pohot., dali jej tu injekciu proti febril.krcom a rovno aj preventivne tabletky. Jasne, ze to prislo na vikend, tak v pond.sme isli k dr, ze to ma uz 3.den, vzala krv, ale nic tam nezbadala, tak kazala pockat 2dni. A hned na druhy den teploty uplne prestali a sa vysypala, tak sme vedeli, ze je to ta 6.choroba.

no nic, musim koncit, mm ma vyhana, ze co tolko trkocem :grinning: , docitam zajtra. Dobruuu!
21. jún 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olifcek drzim silno palceky nech je bracho silny a bojuje modlim sa za vas...
viem co prezivas.... :pensive:
21. jún 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja este nehajam. Pozreli sme si s mm serialik a presne na zaver David zamrnkal. Tak lutostne plackal so zavretymi ockami, ale nepomahalo hladkanie, mojkanie, nechcela som, aby sa prebral prilis, tak som radsej dala pocuckat trosku. Uz predtym sa mrvil, ked som ho bola checknut. Asi ma zle sny alebo nejaku tazsiu noc. Myslite si, ze je to zle, ze som mu dala pocuckat? Cez den ho viem pohojdat, zaspievat, poukazovat vselico, no ale v noci co s nim, ked sa bojim, ze sa este viacej preberie. Viem, v tej Mama a ja to pisali, citala som, ale to tam myslia asi skor tak, ked to maminku prilis rusi a ked je babo starsie. No neviem, snad to tak nebude stale, lebo vacsinou sa budieval raz v noci a raz v case, ktory sa poklada za rano.
21. jún 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha Jasne ze nevadi my este cucame Ale o chvilu uz hajme tak dobru
idem pomodlit za olif brata a rano cakam dobre spravy
21. jún 2010 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha dakujem moja, mm ho nosi doma ked dojde z prace, a rano mu ho mozem vzdy doniest, ale dnes napr vydrzal len 39 minut, uz plackal, potreboval sa pricucnit aby sa vykakal :sweat_smile:
teraz som cvocit ani nebola, uz som ani nevladala, mozno by som lepsie spala, ale proste sa mi uz nechcelo
22. jún 2010 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko

@olifcek dúfam, že noc bola pokojná a dúfam, že napíšeš dobré správy....myslela som veľmi na vás :pensive:

22. jún 2010 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej dnes som tu prva :sweat_smile:

maly uz vobec neoblezi ked lezi hlavu ma vo vzduchu, dviha ju hore a potom grcka jak napina brucho...a najhorsie ze aj v kociku mi tak drzi hlavu hore, take je to smiesne :wink:
22. jún 2010 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda dnes mame 4 mesiace strasne ten cas letíííí :slight_smile:

@olifcek stale na tvojho brata myslim asi preto ze takeho isteho stareho mam aj ja dufam ze to bude ok drzim palce
22. jún 2010 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre ranko, v Ziline je take zamracene ufukane rano. Neva :slight_smile: Vsetky este hajtate? My sa prebalime a este pospinkame dufam :slight_smile: V noci som sla nasho zajka prelozit do postielky a zacal mrnkat, tak nakoniec este znova cuckal a zaspinkali sme vsetci traja vo velkej posteli. Nemal velmi tuhy spanok sa mi zda, mozno bol pomyleny, ked si zazil taku boliestku, uvidime dnes vecer.

Myslim na @olifcek a celu rodinku, dufam, ze mali pokojnu noc...
22. jún 2010 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeejda, kym som ja dopisala, uz som tu posledna :grinning:
22. jún 2010 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmaarrttiinnaa Gratulujem k vymesaciu :slight_smile: Drzkajte sa zdravucki a spokojnucki :dizzy_face:
22. jún 2010 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmaarrttiinnaa aj my aj my :grinning: , všetko naj prajem :wink:

baby malá mi dennodenne kýcha...aj vaše detičky stále kýchajú, tam 7 krát za deň :confused:
22. jún 2010 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok