• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@matesl Vam tiez krasny den vymesacny :slight_smile: Nech Risko poslucha a robi len radost :dizzy_face:

Mame take prisavocky teda :slight_smile: Aj nas tak cucka hocikedy z roznych dovodov, zlaty. Dneska vela prdka, dunivo jak stary chlap, mozno preto sa mu horsie spalo. A uz sa takto dvihate, parada, ochvilku sa ti aj posadi, sikulko :sunglasses:
22. jún 2010 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik maculik, tak to aj ja robim cez den, ked sa prebera, strcim prso a presne aj 1,5 hodky prespi..inak 20 min
no sijeme si na seba budu, ale co uz...ja inak uz nevladzem po tych nociach...ked nebudem mat mlieko alebo nebudem moct kojit bude veeelka sranda..
a uz vidim na nom ze velakrat ked uz mrnci ze spat treba staci si ho prilozit, iba chyti didu a hned spi...takze uz je zvyknuty, ja by som radsej nech si tak na cumlik zvykne ale ten si len prehadzuje v ustach a vypluva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity Aj David kycha, teraz rano tiez uz zo 3-4 krat kychol, neboj sa. Som sa tiez aj zlakla, ci nie je aj chory, lebo cez vikend objavil, ze aj kaslat sa da, tak cosi trenoval naprazdno :sweat_smile: Lekarka povedala vcera, ze je v poriadku, tak to mozno zo sucheho vzduchu. Kychanie babatiek je vraj normalne, neviem, do akeho veku sa to tak berie a kedy mame mat nejake podozrenia. Nemate soplik ani nic ine, nie?
22. jún 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl aj Riškovi :wink:
22. jún 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha dakujeme, vidis, my mame dnes 4 mesiace :sweat_smile:
aj ostatnym babam teda babatkam gratulujem, isto laxi a este niekto...si spomeniem aa Mmaarrttiinnaa
22. jún 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha aj nas dnes vela prdkal rano, bol taky nespokojny a od 4 rana mi druzgal a hadzal sa...zeby nieco v ovzdusi :sweat_smile:
22. jún 2010 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl No preeeesne, tie deticky su podobne vidim :dizzy_face: Niekdey uz viem, ze nie od hladu mrnka, ale ze nevie, ako ma zaspinkat. Parkrat potiahne a driemka. Ak sa pokusim odist, do polhodky (maaaximalne) je hore :slight_smile: Ak lezkam pri nom a cucne, ked chce, aj 1-2 hodky potiahne.
22. jún 2010 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity Fesande Natalke tiez pekny den jubilejny prajeme :dizzy_face:
22. jún 2010 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity dakujem aj vam pekne vymesacie :sunglasses:
@rivatha no práveže mám pocit, že soplíky má stále, preto spinkáva aj na klinovom vankúši...ale nie je to nič hrozné, iba ráno a teraz tiež už kýchla asi 4 krát :confused:
22. jún 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ďakujem za fešandu Natálku :slight_smile:
22. jún 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity Aj my prave 2krat. Verim, ze su drobci zdravi. Ale keby si mala podozrenie, skoc k lekarke, nech malu kukne a teba upokoji.
22. jún 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ho prezliec bo je zgrckany a uz mrnka zak si ho natocim k prsu a zaspinka a aspon vas docitam zo vcera :wink:
22. jún 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity aj ja vam blahozelam aj Riskovi od Matesl aj Vilkovi od Lenicky zabudla som na niekoho?
22. jún 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridem do spalne a David otoceny o 90 stupnov si tam lezi a taha na seba paplon :confused: Joj, on uz dokaze take veci zrazu, ze z neho uz radsej nespustm oci ani uz, aby cosi nevyviedol :pensive:
22. jún 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha šikovný, to sa už vôbec neoplatí ani na sekundu a ja keď aj niekam odbehnem, tak vždy ju obložím perinami.... :slight_smile:
22. jún 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, my sme sa prave zobudili, mali sme jedno kojenie o 06.00. Tie nase sidielka su zo dna na den sikovnejsie. @olifcek celu noc som na vas myslela, dufam ze ste ok
22. jún 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ranko, teda komu ake... my sme mali ranko uz o 3/4 na 4... :rolling_eyes: ale nieco po pol siestej sme opat zaspali, chvalabohu... :fearful: :dizzy_face:

@laxity @matesl @mmaarrttiinnaa @rivatha pekne vymesacniny, si to uzite... ja verim v zlepsenie noci... :grinning: ale ta dnesna tomu nenasvedcovala... :sweat_smile:
22. jún 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz sa tu rozprava na hrazdicke s pavom emilom a zuzle si plienku... a dokonca kope do jednej z tych tyciek... inak, tak zlato sa usmieva, ale to neviem zachytit, bo hned ako zbada fotak, vyplesti oci... :pensive: :grinning: bude sa potom cudovat, ze preco ma take blbe fotos z detstva...

olif, ako moja...
22. jún 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa tiez pripajam ku gratulacii gratulantom
22. jún 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...vsetko najlepsie vsetkym vymesaciatkam :grinning: :grinning:
my sme dnes vsatli o 5:41 :rolling_eyes: ale v noci len 2x hore a rano som dospala do siedmej pri Terezke, tak som ako tak vyspata.

@hajdylca, ja davam malej Nutrilon. V ramci jednej znacky mozes prechadzat ale nie je dobre striedat mlieka roznych znaciek.

@olifcek ?
22. jún 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko.
my sme hore ani neviem odkedy, ale urcite min.od 6, akurat ze som sa snazila pri nom driemat, tak som ho nechala si rozpravat, mrncat, skusala som aj znovu uspat na prse, ale nehrozi, mlady pan bol vyspany :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
Teraz sme vychystali mm do prace a Adelku do jasli, napapali sa a neviem, ekdy zaspi, lebo ziva sa mu, je unaveny.
Na 14h mam ist na ambasadu zapisat maleho do pasu, tak hadam bude v aute spat, musim mu dat predtym papat, nech neplace v aute.

inak, odkedy sa pretaca na brusko, tak sa vecne aj pod hrazdickou aj vsade hned pretoci a potom sa jeduje, lebo sa nevie dostat spat na chrbat. Zbytocne mu hovorit, ze sa nema pretacat :grinning:

@matesl u nas tak isto, niekedy, ked je uz hrozne unaveny a nevie si sam zaspat (co je takmer vzdy) mu len dam cucnut a uz chrni :grinning:

a prajem aj ja krasne vymesacniny vsetkym oslavencom :dizzy_face:
22. jún 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka to je dobre ze si sa apon trosku vyspala, nabrat novych sil. Ja som dnes opat na orasky, Miska odmieta prso, neviem co mam robit. Uz aj pochudla.
22. jún 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat ako vies ze schudla? si ju vazila?
@maculik, ked to vysvetlis Petkovi prid vysvetlit Juli :grinning: :grinning: ked si len tak lezkala a hrala sa aspon som mala klud, lebo sa vedela pobavit sama, teraz sa sice tiez vie pobavit sama ale malokedy sa sama dostane z bruska na chrbat, takze sa doooost casto zlosti :grinning:
22. jún 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ano vazila, sice len na nasej pre dospelakov na digitalnej, manzel tvrdi ze sa povytialha, ale podla mna to neznamena ze ma schudnut. Je tam rozdiel nejakych 100 g
22. jún 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat a vazila si ju aj predtym na vasej vahe? a 100g je nic na takej vahe, tie su velmi nepresne...
a naozaj ked sa povytiahne do dlzky neznamena ze schudne..babo by nemalo chudnut, ak chudne treba ist k lekarovi. Ak si nie si ista, tak sa chodte prevazit k pediatrovi na tu vahu, kde ju vazia stale a uvidis :wink:
22. jún 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 presne aj nas pri foteni vyplesti oci a hadze vazne xichty :grinning:
22. jún 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat a papa ti z flasky?
22. jún 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka vazil som na tej istej a viem ze su odchylky. No ako vravis skocim k tej doktorke.
@matesl papali sme z flase ale od piatku sa snazim opat kojit. Len sa mi zda ze papa v dlhych intervaloch a velmi kratko 3 minuty. Uvidim, nechcem to vzdat.
22. jún 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok