Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
21. jún 2010

@garonka prid na debatu 😉 ked ma Tete dobru naladu vezme "mikrofon" a spieva...dnes sa posadila pred ruru a spievala si tam vsetko mozne, potom aj nejake hatlaniny a ze po anglicky spieva 😅

ked s nasimi skypujeme, tak prve co im povie je ze "ahoj babka, ja pidem uuuuz, vecej pidem" 😀 😀

svetlankat
21. jún 2010

@olifcek aj ja drzim silno palne. Nech to vsetko dobre skonci.
@blumka tete je uzasna, mala princeznicka a july nezaostava

blumka
21. jún 2010

@svetlankat uz sa tesim ked sa budu prekrikovat 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
21. jún 2010

@rivatha no sak vas vsetky to caka o chvilu 😉 vraj to ma Terezka po mne, ja som tiez bola taka papula 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
21. jún 2010

@blumka budes mat stereo nazivo, jejda. Chudak bubienky s tych decibelov 😀 😀 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
21. jún 2010

no idem ja uz spinkat, lebo tie moje dve "papulky" su akesi nekludne 😅 dobru

@olifcek verim ze brat bude ok

svetlankat
21. jún 2010

@blumka dobru, pojdem uz aj ja

laxity
21. jún 2010

prajem dobrú noc všetkým, Natálka dnes až o 21.00 😕

@olifcek a verím, že zajtra nám napíšeš pozitívnejšie správy 😔

papa

laxity
21. jún 2010

@svetlankat ďakujem idem to kuk 😉

svetlankat
21. jún 2010

@laxity dobru @olifcek aj ja verim, ze budu pozitivne. Drzte sa.

svetlankat
21. jún 2010

@laxity nemas zac

loginka
21. jún 2010

dnes sme mali prvu lyzicku mrkvicky! kedze maleho nedojcim a malu hej, zacali sme na kompromise 5 a pol mesiaca. Maly sa zaksichtil ale spapal 2 lyzicky, mala bola nejaka urevana, tak to bolo len take nijake. Som zvedava ako zajtra.

loginka
21. jún 2010

@blumka ake UM pouzivas? my sme zo zaciatku Bebu HA , potom nam odporucili Nutrilon HA, myslis, ze je v pohode vyskusat aj ine mlieka? su nejake velke rozdiely? kupila som uz Nutrilon 2 na to mozem prejst normalne?

maculik
21. jún 2010

Ahojte, spite? 🙂
Ja sa chystam, este som bicyklovala, dala sprchu a cucnut Petikovi a idem chvilu citat a spat. Boli sme o 6 cakat dolu k miestnej krcmicke mm a Adelku, ze si dame nejaky dzus, ale bolo zavrete, tak sme sa zviezli do mesta a dali si kolacik a pomar.stavu. Aj plienky bolo treba kupit, tak sme to vybavili.

len som vas zacala citat, co ste popisali od poobedia, ale nestiham. Akurat som zbadala, ze ste tu spominali 6.chorobu. My sme to mali na jesen, Adelka zo dna na den dostala 40ky horucky, kocky, ale to bolo hrozne, ja som jej ich nevedela znizit, raz sme isli v noci aj na pohot., dali jej tu injekciu proti febril.krcom a rovno aj preventivne tabletky. Jasne, ze to prislo na vikend, tak v pond.sme isli k dr, ze to ma uz 3.den, vzala krv, ale nic tam nezbadala, tak kazala pockat 2dni. A hned na druhy den teploty uplne prestali a sa vysypala, tak sme vedeli, ze je to ta 6.choroba.

no nic, musim koncit, mm ma vyhana, ze co tolko trkocem 😀 , docitam zajtra. Dobruuu!

katina2209
21. jún 2010

olifcek drzim silno palceky nech je bracho silny a bojuje modlim sa za vas...
viem co prezivas.... 😔

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
21. jún 2010

@rivatha Jasne ze nevadi my este cucame Ale o chvilu uz hajme tak dobru
idem pomodlit za olif brata a rano cakam dobre spravy

matesl
22. jún 2010

@rivatha dakujem moja, mm ho nosi doma ked dojde z prace, a rano mu ho mozem vzdy doniest, ale dnes napr vydrzal len 39 minut, uz plackal, potreboval sa pricucnit aby sa vykakal 😅
teraz som cvocit ani nebola, uz som ani nevladala, mozno by som lepsie spala, ale proste sa mi uz nechcelo

laxity
22. jún 2010

dobré ránko

@olifcek dúfam, že noc bola pokojná a dúfam, že napíšeš dobré správy....myslela som veľmi na vás 😔

matesl
22. jún 2010

jeej dnes som tu prva 😅

maly uz vobec neoblezi ked lezi hlavu ma vo vzduchu, dviha ju hore a potom grcka jak napina brucho...a najhorsie ze aj v kociku mi tak drzi hlavu hore, take je to smiesne 😉

mmaarrttiinnaa
22. jún 2010

jejda dnes mame 4 mesiace strasne ten cas letíííí 🙂

@olifcek stale na tvojho brata myslim asi preto ze takeho isteho stareho mam aj ja dufam ze to bude ok drzim palce

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
22. jún 2010

@mmaarrttiinnaa aj my aj my 😀 , všetko naj prajem 😉

baby malá mi dennodenne kýcha...aj vaše detičky stále kýchajú, tam 7 krát za deň 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre