Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matesl
22. jún 2010

co som to docitala o olif zo vcera...boze, to co? myslim na nu...nech vsetko dobre dopadne 😕

olifcek
22. jún 2010

baby nadherne 4 mesiaciky prajem....

bracho je pravdepodobne v kome...neviem, mamina, ze je v umelom spanku,segra, ze je od padu v kome...som nevedela, ze bratovi fungoval len mozog, nic ine x;o( vecer uz nabehol pulz, cise srdiecko sa rozbuchalo.... vraj ked pri nom bola mamka, pustil slzicku, tak mu ju utrela....jeho nastavajuca tam bola okolo 22:00, tak vraj mu silnejsie srdiecko bilo...ma okolo seba plno ristrojov totiz...uz ked prijimal krvicku, netiekla inakade von...no ma skoro vsetko zlomene...je velmi opuchnuty, vraj akobyto nebol on, ale iny mladik...mamka to, podla slov segry, ked ho zbadala, nezvladla....vraj je sama hadicka...pluca ma funkcne len na stvrtinu...jedno uplne nefunkcne a druhe len tretina...cakaju, ci sa zregeneruje aspon to jedno kusok..stale kriticky stav 😔

a su dohady okolo toho ako sa to stalo...firma sa brani, samozrejme..ale mne je toto jedno, ja chcem aby sa nakoniec uzdravil..

dakujem, ze ste nanho mysleli...

blumka
22. jún 2010

@svetlankat uvidis, ze to je nic, len velka odchylka na vahe...daj potom vediet ako ste pochodili 😉

svetlankat
22. jún 2010

@olifcek drzim palceky. Firmy sa vzdy brania, vzdy je druhy na vyne aj ked to nie je pravda. Ved to pozname. Dolezity je bracek. Mam skusenost z rodiny s umelym spankom. Vela nanho rozpravat, ukazovat mu fotky a velmi pomoze hudba cez sluchadka, jeho oblubena. A masaze, nech sa netvoria prelezaniny, pri kazdej navsteve troska. To pomoze, preberia sa a bude ok.

svetlankat
22. jún 2010

@svetlankat jezis maria vine. sorry

olifcek
22. jún 2010

@svetlankat nesmu sa ho dotykat...

svetlankat
22. jún 2010

@olifcek zatial lebo je dolamany, ale neskor urcite dovolia uvidis. Len sa treba zhovarat, on to vsetko vnima aj ked nam sa zda ze nie, ale uvidis ked sa preberie tak to bude vediet. ver mi.

svetlankat
22. jún 2010

@olifcek velmi velmi velmi drzim palceky

olifcek
22. jún 2010

@svetlankat jj jaa verim, ze vnima..ved pri mamke slzicka, pri nastavajucej rychlejsi pulz...musim zohnat auticko s autosedakou a pojdem ho i ja navstivit...

svetlankat
22. jún 2010

@olifcek ja ti viem pozicat autosedacku, ame aj vajicko aj autosedacku od 0 mesiacov.

svetlankat
22. jún 2010

cize uz len auticko, po autosedacku sa zastavi a mozes ist, aj ked s malou ta tam nepustia urcite.

olifcek
22. jún 2010

@svetlankat jj nepustia, preto chcem takto poriesit...ze rychlo tam, malu mi na chodbe podrzia a ja aspon na 5minut za brachom, nech vie, ze mi nie je lahostajny, a nech vie, ze sa nanho uz tesim, ked pride na navstevu

ADAKUJEM ZA AUTOSEDACKU! PORIESIM AUTICKO....

svetlankat
22. jún 2010
blumka
22. jún 2010

@olifcek velmi drzim braskovi palce..je mlady jeho organizmus sa s tym urcite popasuje...tak ako vravi svetlanka, vela na neho rozpravajte, mozno mu pustite jeho oblubenu hudbu, nech nie je sam...

olifcek
22. jún 2010

musim vediet presne ako na tom zatial je....ked bude treba transplantaciu pluc, skusim to cez telku, nech nejaku zbierku urobia...iste to bude stat majland...

svetlankat
22. jún 2010

@olifcek treba skusit vsetko, nadej umiera posledna. Len treba pockat, ono to bude dobre. Aj s jednymi plucami sa da zit, len nech zacnu pracovat.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
22. jún 2010

@olifcek urobime zbierku aj na konovi, ved keby kazdy prispel len eurkom tak aj to pomoze. no nie?

olifcek
22. jún 2010

@svetlankat 😉

blumka
22. jún 2010

@olifcek aj my pomozeme 😉

olifcek
22. jún 2010

@svetlankat aspon polka keby fungovala,tak je v tomto za vodou...

olifcek
22. jún 2010

..uvidime, snad nebude nic treba a bude to dobre itak...len, zatial som ho nevidela, tak este uvazujem i dopredu...asi i v nemocnici skor nez za nim pojdem, sa popytam info u lekarov...

svetlankat
22. jún 2010

@olifcek tak tak, najprv nazbieraj info a potom poriesime. Ved sme tu jedna velka rodina

olifcek
22. jún 2010

@svetlankat to jo, ale ak bude treba, duuufam, ze telka pomoze, ze nepomahaju len tym ,,chudakom ciernym/romom,,

olifcek
22. jún 2010

jeho nastavajuca...caka babo, jedno maju spolocne, bude mat v lete 2 roky a ta, jeho nevlastna ma 11rockov...sama to nezvladne..

asi hodim s nasimi rec, ci suhlasia,aby som to dala jojke...nech to sleduju cele...mozno skor paq zareaguje verejnost...ked bude treba..

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
22. jún 2010

@olifcek treba skusit. Urcite jej treba pomoct a kedy ma termin?

olifcek
22. jún 2010

@svetlankat v decembri

svetlankat
22. jún 2010

@olifcek boze tak nech dava na seba pozor.
Dosiel mi balicek s drevenymi pismenkami pre Misku tak vecer dam foto.

zoska
22. jún 2010

ahojte

@olifcek, prva myslienka rano isla tebe a tvom bratovi, velmi verim ze je to silny chlap, zdravy, ktore drzi aj vedomie milovanej dcerky a priatelky a chrustika v brusku....kosti sa zrastu, opuch zmizne a potom bude bojovat...ked bude treba pomozeme aj s mm ako mozme, vobec sa nemusis hanbit poziadat o pomoc...peniaze su pominutelne a vyhadzujeme na blbosti a toto by bolo pre dobro veci.... skod ze nepozname ziadnych doktorov, take znamosti by boli teraz asi lepsie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre