Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
23. jún 2010

@olifcek a co sa stalo?

garonka
23. jún 2010

@olifcek olif moja ja som pod parou od vcera s mm sa nerozpravame a som bola zufala, že som preniesla tu nervozitu na Tobiho to chuďatko mi zaspinkalo teraz 😔

garonka
23. jún 2010
https://www.youtube.com/watch?v=xtxWjKnZb3A

ak sa chcete zasmiať nahrate mobilom a ja sa tam potichu chichocem 😝

olifcek
23. jún 2010

bola som s malickou u pediatricky kvoli krvicke a mocu...moc stale nemame, lebo pliewnka mokra, sacok vo vnutri ee...asi budem musiet zajtra rano rozbalit, prilozit vrecusko a cakat, ach jaj, paq zaniest do labaka..

ale viete ako brala krv?????? najprv, ze nevidiet zilky, ze musi v hlavke, ja, ze v hlavke nie...ze ved jej stale brali krvicku ked bolo treba viac z predlaktia....baby, ona to urobila, no krvicka nesla, tak s tou ihlou kruzila pod kozickou olivky x;o((( ja, ze nejde? a ona, ze nie...tak vytiahla, pozrela na ihlu, ze je cela zanesena, ze olivke sa rychlo zraza krv....tak som s aopytala, ci ju mam nakojit, lebo ze fakt malinko papala oprotiinym ranam.....ze sme sa ponahlali....ze nie, ze netreba...tak pichla do druhel zilky v predlakti a opat to iste x;o((( sestricka u varadyho /tam, kde uz nechodim/ by to uz davno mala odobrate....tak, ze ide brat z hlavky, kebyze olivke tie zily viditelne nepraskli, tak by som sla k tomu varadymu, a to na drzovku, no bol mi jasne, ze z tych zil jej uz dne skrv nevezmu...tak v hlavke...ze kludne mozem ist vedla, ja, ze to nie....tak pichla ju, krvicka sla, do druhej uz nie, lebo, ze sa zrazala...tak super, nakojia som, oliv s auzasne upokojila....a o par minut znova...uz pichla na dalsie miesto....cize v rucke v 2 miestach v hlavke na 3!!!!! jedno miesto v hlavke nema prelepene, tak vidim, ze i tam zilka praskla, dalsie dve miesta ma zalepene, a to tak, ze sa bojim, ze i s vlaskami to pojde dolu x;o((( mm, ze nech necham, ze ked ju vecer okupkame ze to snad vodou zide....baby, je toto normalne????

hovorila, ze toto je udel predcasniatok, ze maju male zilky...a bla, bla, bla...no zaujimave, ze sikovna sestricka s tym problem nema x;o((( uvazujem, ze ju vymenim....ved toto nie je normalne x;o((( chudak olivka moja...ved mne ked praskla zilka v predlakti bolelo to, takze verim, ze i ju to boli i ked neplacka x;o(((

garonka
23. jún 2010

sa priznam, že som mm tresla mobilom po hlave a hodila mobily do koša, uplne mi preskočilo ale musela som už 😔

olifcek
23. jún 2010

@garonka 😅 😕

garonka
23. jún 2010

@olifcek kriste pane to co za sestričku? ona neni normalna 😠
nam z hlavičky neberu nieje to dobre, ale beru z ručky alebo z päty ale z hlavičky nie
a čo ona trepe o predčasniatkach? fakt ťapa, šak my sme narodení normalne v 40tt a Ti poviem, že maju problem Tobimu žily najsť

blumka
23. jún 2010

@garonka to mam niekedy chut urobit aj ja... 🙂
@olifcek, no len kde najdes zaruku ze ina sestricka bude sikovnejsia...vela sestriciek nevie ani dospelym brat krv, neviem ci to je o sikovnosti alebo o com, ale mne napr. v nemocke dokazali zobrat krv na prvy sup len niektore sestricky...

olifcek
23. jún 2010

@garonka preco z hlavky nie je bre? ja uz znova k nej na krv nejdem hned si kartu vypytam..a itak ju zmenim...budem asi chodit na sever k lekarke, co pracovala v nemocke a to s predcasniatkami

olifcek
23. jún 2010

no krv brala lekarka, nie sestricka

garonka
23. jún 2010

@blumka ale som to rano potom ľutovala, lebo mi mm pisal sms, že čím som ho buchla, že ho bolí cela hlava a ma tam hrču joj ja krava ale fakt som nechcela 😔
mobily našiel hneď v koši 😅

blumka
23. jún 2010

@olifcek aha, no este lepsie 😅 ja sa nechcem nikoho zastavat, len aby ste nesli s oliv z blata do kaluze 😉
@garonka a co ti vyviedol? 😅

garonka
23. jún 2010

@olifcek presne si nepamätam ale v pôrodnici mi vravela pediatrička, že lepšie je brať krvičku z ručky alebo z pätičky z hlavky ee ma to suvis so zražanlivosťou krvi, ale ak je šikovna lekarka a sestrička tak si myslím, že to neuškodí ale ty maš divnu lekarku
taaaaaak ako moja 😠

olifcek
23. jún 2010

CHODITE NA KOVTOLU NA OCNE S BABOM? MY, ZE POJDEME I TAM, NA BEZNU KONTROKU LEN...

olifcek
23. jún 2010

blumka
23. jún 2010

@olifcek my sme s Tete zacali chodit na ocne az ked mala viditelny problem..inak nas pediatricka neposielala na kontrolu

garonka
23. jún 2010

@blumka šiel do obchodu, pak prišiel s novinkou žee ide kamaratovi odtiahnuť auto to som už zurila lebo každy večer som s malym sama a on somar sa nahneval neviem prečo tak si pekne šiel do krčmičky a prišiel mi rano
celu noc som zufala, že kde je nedvihal mi mobily a cestou domov mi napiše sms ,, idem domov,, to akože som jeho kamoška alebo spolubyvajuca
malemu rano vravím že toho uja neviem dokedy strpíme 😠

olifcek
23. jún 2010

@blumka musim kuk do spravy z nemocky...mozno oni odporucali...ja ju fakt zmenim...ale po kartu poslem asi mm 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
23. jún 2010

@olifcek neboli sme s očkami ale nas takisto určite pošle lebo naša doktorka nas posiela kade tade
ja preventívne pôjdem všade ak treba ale nie ako ku tomu dr. na Kvp

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
23. jún 2010

@rivatha ked su prikrmy nemusis vodicku ani cajik, nakojis a je to oka x;o)

garonka
23. jún 2010

@rivatha aspoň som sa vyzurila 😀

olifcek
23. jún 2010

stale je vo mne zlc..kvoli odobratiu krvicky do troch, ci styroch? skumaviem mi olivku trapili 45minut!! dokopy sme tam boli hodku! grrr

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
23. jún 2010

este ma zaujima ako prebieha kontrola ociciek u tak maleho babatka...tak ako v nemocke? ze im cimsi zasvietia do ociciek?

garonka
23. jún 2010

@olifcek a to jej načo brali tie odbery?

olifcek
23. jún 2010

@garonka predoperacne

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
23. jún 2010

@rivatha ked kojis na poziadanie, vodicku tak skoro netreba...x;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre