Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lienka2
23. jún 2010

@blumka a lepsia taka co ma ten pultik aj s takym vyhradenym miestom napr. na pohar ci staci aj hladka? mam cas tak pozeram na nete ale mudra nie som.. 😖

lenica81
23. jún 2010

fuha, ja rozmyslam, ze mozno len taku pripevnovaciu kvazi stolicku kupim, my tu nemame nejak extra miest... 😅 😕 hadam to neva, ci...

blumka
23. jún 2010

@lienka2 ja mam taku co je tam vyhradene miesto na pohar, ale nemyslim ze to ma nejaky extra zmysel...aj tak ten pohar terezka tam nikdy nedavala, skor si tam ukladala to co vyberala z jedla a nechcela zjest 😀

blumka
23. jún 2010

@lenica81 ja myslim ze to je jedno, hlavne nech to je bezpecne 😉

lenica81
23. jún 2010

som videla viacere v brendon katalogu, tak skusim este posurfovat, ci je to dost bezpecne a kde su naj ceny... zeby som nepreplatila... tie stolicky su dost take robustne a nozicky su tak na siroko kvoli bezpecnosti, takze skor u nas nieco praktickejsie prichadza do uvahy...

snazim sa vilka nechat sa trapit na brusku, uz sa mi zo 4 razy obratil, ale musi zabojovat... ta rucka mu tam zavadzia... 😖

lienka2
23. jún 2010

@blumka 😀 sikovnica mala 🙂

olifcek
23. jún 2010

a kebyze len jednu, tak ktoru?

blumka
23. jún 2010

@olifcek obidve...to sa neda vybrat 😅

olifcek
23. jún 2010

@blumka saq toto..dam MM dve salky..jednu na doma, druhu do prace x;o)) to este akoze na den otcov x;o))

blumka
23. jún 2010

tak tak...su to krasne fotky obe 😉 a ste ma navnadili na tie salky, dam spravit nasim 😉 mamina ma v juli narodky a ocino v auguste meniny 😉

blumka
23. jún 2010

@olifcek aku velku fotku tam posielas kolko MB pripadne KB?

olifcek
23. jún 2010

@blumka 311kb a 820kb...maju podmienku, aby to bolo odfotene fotakom s aspon 3MPX...

my na vianoce chceme dat rodicom kalendar s olivkou a vyznacenymi sviatkami rodicov, nas a surodencov, samozrejme, aj malickej olivky 😉

zoska
23. jún 2010

@hajdylca bola som v DMke a kupila som to hryzatko 😉 vdaka mala ho strsila cele do pusy a rovno sa pogrcala, teraz iba jeden koniec obzuva 😅

zoska
23. jún 2010

@olifcek aj my sme chceli dat kalendar, ale nikto nerobi s menami 😒 to ma trošku štve, ešte rozmyšlam ze kupim klasicky s menami a namiesto obrazkov co tam budu nalepim fotky 😉

jaja32
23. jún 2010

@olifcek , lucinka4 Ja som Natálke musela odchytiť moč, kvôli vyšetreniu obličiek, nebolo to jednoduché. Vrecká mi vôbec nepomohli. Vystriedala som asi 4 a vždy to išlo kade tade. Sestrička z novorodeneckého mi poradila, že si mám malú rozbaliť, trošku jej zachladnú nožičky a s najväčšou pravdepodobnosťou sa pociká. Aj som tak urobila, položila som ju na veľký vankúš a čakala. Asi do 10 min. začala cikať, rýchlo som priložila skúmavku a bolo. Skúste, možno to pomôže. Len treba trpezlivosť.Skúmavka je asi najlepšia.

olifcek
23. jún 2010

@jaja32 daki

@blumka itak rozmyslam, ci nepockat s prikrmami...

zoska
23. jún 2010

@olifcek dakujeeeeeem 🙂

garonka
23. jún 2010

my už doma, vonku sme nespali len taku pol hodinku no hruza 😠

jaj a moč sme zbierali do vrecuška hravo nam pinďurom sa dobre to zalepí 😀

garonka
23. jún 2010

@olifcek hrnček si dala robiť v bess? ja davam robiť 4 ks a aj nalepku na auto 😅

olifcek
23. jún 2010

@garonka jj u nich, dva kusy, a aj kalendare dame robit x;o)

olifcek
23. jún 2010

@jaja32 musel to byt cerstvy moc, ci i mozem odchytit dnes, dat do chladnicky a zajtra zaniest?

maculik
23. jún 2010

kocky, to kolko pisete?
Som bola pre Adelku a normal nestiham docitat 😀

baby, ja som olej davala skor nez v 10.mes, myslim, ze hned od zaciatku trosinku a postupne som zvysila na cca pol lyz. (Adelka jedla malinko, preto tak malo).

co sa tyka stolicky, my mame drevenu (taku, co rastie s dietatom, je az do 50kg), je dobra, ale co je neprakticke je, ze ten pultik hore nie je ohraniceny, takze ked som tam dala malej kusky papania alebo aj tanier a ona to posunula, tak to padalo na zem.

a kalendar som min.rok robila aj ja, takyto:

olifcek
23. jún 2010

@maculik nadhera, mas i program v ktorom si to robila???

maculik
23. jún 2010

@olifcek olif, fotky som vkladala do tych predlô´h v programe PhotoFiltre a tie predlohy mam od 1 kocky tu z konika, ona ich robi v jednom programe, aj mi napisala kde, ale ja som ani navod nedocitala, take mi to prislo zlozite 😅
Tak som ju poprosila, ci mi nemoze poslat tie predlohy, predminuly rok som jej za ne aj nieco malinko zaplatila, tento rok uz peniazky nechcela.
Je to piplacka, ale potom ten vysledok stoji za to 😵

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maculik
23. jún 2010

@rivatha ja myslim, ze uz mozes, ja papam aj fazulu, aj hluboviny, aj kapustnicu kyslu uz som mala. drobci su uz velki 😉

blumka
23. jún 2010

@maculik aj ja chcem taky kalendar...je krasny

laxity
23. jún 2010

ahojte

kokso baby nestíham 😀

@garonka Tobi nemá chybu s chytaním a cmúľaním si nožičiek 😉

@zucanka taktiež Vikinka je šikovná, škoda, že mi takú hrázdičku nemáme Natálka sa tak ťahať nebude môcť 😕

@maculik super kalendár, ja také niečo tiež plánujem keď bude Naty väčšia 🙂

@olifcek chúďa Olivka, nešikovná to sestrička a doktorka ☹ , už nech to má Olivka celé za sebou...Vyzerá, že brat je na tom lepšie, tak silno na vás myslím, že to inak ani nemôže byť 😉

@blumka to má asi Tete už dlho také silné dioptrie....dá sa s tým niečo? Neviem či si písala 😕

ja mám tento recept z www.varecha.pravda.sk obľúbený a aj celá rodina

http://varecha.pravda.sk/recepty/bravcove-medai...

ale vy skôr také zdravšie robíte čo som si všimla, aj ja budem musieť začať bo takto sa to nedá a keď začne Nataly vnímať, tak nech nevidí ako nezdravo rodičia žijú 😀

a k utieraniu pišulky....no ja sa snažím tomu vyhýbať, ale dnes som si všimla, že svokra tam malej šla v vlhčenou servítkou, tak dúfam, že to nie je nič zlé....aj mm som kázala pri kúpaní už len vyplachovať 🙂, čiže vôbec netreba odtiaľ vyberať tú špinku či ten usadený krémik či čo to tam má?

a nám tiež v pôrodnici kázali, že krémom netreba šetriť 😠

dnes sme boli u svokrovcov, bolo fajne, potom som vybehla za sestrou, bo má zajtra štátnice, tak dúfam a pevne verím, že to zvládne...silno jej držím palce 🙂 a potom som sa stretla s kamarátkou čo som bola na novorodeneckom na izbe a samozrejme Nataly sa ukázala ako vie vrieskať 😠 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre