Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
23. jún 2010

@rivatha aj pór môže vadiť? Ja jem stále pór veľmi ho mám rada 😕 , ale tak treba asi vyskúšať 😉 ...teraz si idem dať melón a hneď na posedenie štvrťku 🙂

garonka
23. jún 2010

@olifcek aj my kalendáááre ta snaď sa doplatim no 😅

@laxity hej a chutili mu 😀

laxity
23. jún 2010

@rivatha vynikajúce 🙂

laxity
23. jún 2010

@svetlankat a @blumka som zabudla úprimnú sústrasť 😔 , dúfam, že už zlé správy skončili 😔

garonka
23. jún 2010

my furt nemame teplu vodu 😠 😠 😠

lenica81
23. jún 2010

@rivatha recept...
340 g cicera (namoceny cez noc alebo 3 konzervy), 1 stredne velky zemiak, 2 pory (ja pouzivam iba take krajsie casti, tvrde listy uz nie... inak by stacil podla mna i jeden), oliv. olej, hrudka masla, 2 struciky cesnaku na platky, sol, peper, 850 ml vyvaru kur. alebo zelen., struhany parmezan...
inak tie mnozstva su take presne, ja to uz teraz robim tak od oka...
takze, cicer uvar v cerstvej vode so zemiakom (ak mas z konzervy, iba preplachni). Por si nakrajaj na kruzky alebo pasiky. Vo vacsom hrnci rozpusti maslo na oleji, pridaj por a cesnak, posol jemne, kym nezmakne por... pridaj zliaty cicer so zemiakom, chvilu este podus a zalej vacsou castou vyvaru a var este 15 min... potom rozmixuj, a ak chces riedsiu polievku, dolej este vyvar... ja si cast polievky nechavam na ozdobu a tak rozmixujem... potom este pridaj parmezan do polievky a tiez pri servirovani...
je to nenormalna mnamka... 😵
tie mnozstva si potom prisposobis, teda ak zachuti, o com nepochybujem.... 😉 😀

laxity
23. jún 2010

@garonka všimla som si 🙂 musí vyskúšať 😀

lenica81
23. jún 2010

my sme tiez nemali... ale nedali to vediet vopred... takze bohovske prekvapko rano, ked som malemu chcela zadok umyt... 😀

blumka
23. jún 2010

@laxity no, terezka ma okuliarky od minuleho augusta, zacinala na trojkach ale uz vtedy by jej dala vacsie, len proste nemohla hned naraz dat vacsie, postupne zvacsovala a dnes ma 6+ a viac uz jej dat nemoze kvoli vahe okuliarov, vraj...ona velmi skuli na lave ocko...to by sa dalo spravit operaciou, len tym ze ona viac pouziva prave ocko tak moze to lave zacat byt tupozrake...zatial tupozraka nie je...preto by sme mali to zdrave ocko lepit aby to chore namahala a aby sa dalo do normalu a nestupelo...My s mm sme obaja tupozraky na lave oko, takze to podedila od oboch..mm mal dioptrie 7 tusim ja max. 5 a po lepeni oka sa mi postupne upravovali a dnes mam 1,5...
Len neviem ako ju mam prinutit nosit to oko zalepene...zle sa jej tym chorym pozera a ona place ze nevidi a stale si to strhava dolu ☹

laxity
23. jún 2010

@blumka fúha no to ti verím, že to bude ťažké, ale asi to treba, keď sama vidíš, že tebe to pomohlo....držím palce aby to Tete zvládla...

olifcek
23. jún 2010

viete co veceriame? prazenickuuuuuuuuuuuuuuuuuu...cibulka na olivovom a vajickaaaaa, na to kecupiiik k tomu tmavy chlebiiiiik

blumi ufff...x;o((((

inak ja olivke utieram pisulku skoro vzdy, lebo kaka a vzdy tam ma kuusok kaky...

blumka
23. jún 2010

@olifcek mnam...dala bych si

laxity
23. jún 2010

@blumka čo ti v tom bráni? 😀

olifcek
23. jún 2010

@blumka ale Ty take nemozes 😀 😝 😀

garonka
23. jún 2010

my mame na večeru pečienkyyyyyyyyy, ryža a hranolkyyyyyyyy a zeleninova obloha 😵

laxity
23. jún 2010

@garonka toto je moja mňaaaaaaam 🙂

garonka
23. jún 2010

@laxity 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 i ja pečienky milujem 🙂

olifcek
23. jún 2010

jo, kuraciu pecienku i ja lubim, a presne, ze hranolky a ryza a broskynovy alebo hruskovy kompot k tomuuuuuuuuuuuu

blumka
23. jún 2010

@olifcek no ja mam momentalne nariadenu dietu aj od koznej lekarky...ziadne ovocie, zelenina,jogurty len biele, ziadne ochutene vody...mozem pecivo, zemiaky, ryzu, chude maso

selyma
23. jún 2010

tak som Klaudike natrela uz lne zadocek

garonka
23. jún 2010

@olifcek ti posleeeeeeeeeem? 😀

jaja32
23. jún 2010

@olifcek ...mal by byť čerstvý moč. Ráno keď sa malinká napapká, určite sa aj pociká. Zvládnete to. 🙂

olifcek
23. jún 2010

@blumka jaaaj, jasne, prepac....

@garonka davaaaaj, otvaram oknooooo

@jaja32 ked zajtra to byt musi, lebo najneskor v pondelok musim na ARo a v utorok uz do nemocky, glg

blumka
23. jún 2010

@olifcek f poho 😉

garonka
23. jún 2010

@olifcek ma nešaľ lebo ti to ozaj prinesiem v doze 🙂

olifcek
23. jún 2010

@garonka doneeees, budem mat na zajtra na obed x;o) a ja Ta ponuknem carom x;oDDDD a krabimitycinkami a hranolcekmi, budes mat na zajtra x;oD

abo saq hranolky si vymienat nemusime 😀

jaja32
23. jún 2010

@olifcek ja som to musela ráno stíhať do 8h., tak po pape o šiestej som čakala ako taká kvočka. Oli je šikovná a mamička tiež, tak v pohode 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre