• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
jeeeeeeeeeeej kapucaaaaaaaaaaaaa....ona miluje kapuce :grinning:
23. jún 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dajú sa nájsť v bazáre aj lamaze ponožky? Ja sa tu neviem zorientovať :unamused:
23. jún 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 ja som ich tu nenasla
23. jún 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ďakujem
23. jún 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
našla som aj niečo lacnejšie ako sú lamaze, sú pekné :slight_smile: no nie?
http://www.hravo.sk/product_info.php?products_id=5515&osCsid=frga3h7cmo3aorenj0sago1bb0
23. jún 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. jún 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 to si super nasla...paradna cena..
23. jún 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka a vyrovnajú sa aj tým drahším :slight_smile: juj, teším sa, veď aj tak nás rýchlo omrzia
23. jún 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 ja mam nieco podobne ale nie na nohu ale na ruku...dostali sme to este pred dvoma rokmi v lietadle a Julinka o to absolutne nejavi zaujem..Terezka jej to stale zapina na ruky a ona nic akokeby si to ani nevsimla
23. jún 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka veď toho sa obávam, že Natálka na to len pozrie a koniec. Hrazdička ju už omrzela po týždni, teraz tam vydrží ležať, ale jediné čo ju zaujíma sú ručičky, ktoré má stále v ústočkách a hrazdička je len kulisa
23. jún 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby skusam vas docita.
@blumka dikes za rady ohladom hrnceka. A aj vam uprimnu sustrast
Baby dakujem za gondolovanie alebo ako sa to vola, pohreb v piatok presne na moje narodky. Co uz taky je zivot.
Zuci mala uzasna ako sa snazi posadit, my sa tiez snazime, ale nam to az tak nejde.
Ja som bola cely den von a teraz som uplne grogi este ze ma mm zajtra dovolenku
23. jún 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyy,
malá je hore od 16tej!!! uz skoro 5,5 hodiny bez spanku...vyskiera sa tu na nas , prdí a vobec sa netvari zeby chcela spat...okupana napapana, mm je uz nastastie doma tak sa s nou hra v prizmi potichucku a ona sa rehoce sa...proste ja nechapem na com to dieta šlape :frowning2:
23. jún 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek no uz som co to docitala, chudatko olofka, az mam zimomriavky. Kde davas robit tie hrnceky? Aj mna ste navnadili. Maci ten kalendar nadhera. Garon malemu tak neskutocne chutia nozicky, nam este nechutia. Iba sa snazime ochutnat.
@zoska zeby na tvojom mliecku? :sunglasses: :grinning:
23. jún 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru noc baby, aby ste ju mali vsetky pokojnu
23. jún 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú všetkým
23. jún 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zoska...no moja spala dnes 20 min za cely den, ale tak o 20.30 uz zaspinkala :wink:
23. jún 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia411 Luci, no moja spala 50 minut cez obed, 30 minut poobede a teraz je hore...uz to bude o chvilu 6hodin vkuse :confused: ja nechapem, ona ale neplace, nevyzera unavene, akoze nic s kofeinom som nepila, mala som jahody poobede :fearful:
ty brdo totot sa este nestalo....
vidim ze Celine toho tiez moc nepospinka, ci dnes bola vynimka? :wink:
23. jún 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nic si z toho nerobte ze sa vam deti netahaju do sedu..oni si aj tak sadnu inak ako takto z lahu :wink:
23. jún 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pomoooc! kokos kde ma to dieta baterky??? ved to ani nieje zdrave by taky drobec bol 6 hodin hore :frowning2:
mm ju uspava drzte palce :sweat_smile:
23. jún 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uaa spii :wink: dufam ze nie 5 minut...idem aj ja, majte sa kočky, prajem dobru noc, nech babatka sladko spia, pa
23. jún 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zoska moja mala cez den nespi skoro od 2 mes vobec cez den...len take 20-30 min spanky mava....tiez neplace, hra sa na deke, potom ju to omrzi, zase ju dam niekde inde alebo kecame, usmieva sa, potrebuje pozornost, takze ja cez den nestiham niekedy ani WC-ko :grinning: ale ked ma zly den tak mame pohromu obaja s mm :sweat_smile: ona uz je riadne vybita, vie co chce :wink:
23. jún 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zajtra mame ockovanie po 4 mes....ach jaj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jún 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kokso, Davida som sla krmit o 18.30 a zaspal kedy? Tamtadadaaaaa! Po 22 :fearful: Nebol zly, len si cuckal, otvaral ocka a vyzeral, ze nejde spat. Dala som ho na brusko, do postielky, na ruky, do klbka, zasa na prsnik, poprdkal, prebral sa, vsetko dookola. Prisiel mm, tak to spustil plac postupne, cumel nechcel, tak opat sme ho "unavovali" a zasa som dala kolotoc a nakoniec zaspal na prsicku, ako inak :confused: Jaj, nebudem robit ziadne pokusy uz, necham ho cucat, kym nezaspi. Nechapem to. Strasne som bola smutna z toho a aj z toho, ze sa mi nepodarilo ist cvicit zasa, a uz ma aj rozculoval, az sa hanbim, aka som to mama :pensive: Obdivujem maminy, co im deticky placu a oni ich tisia a tisia. Teraz mi mm robi jahodky, tak sa skusim trosku usmiat :slight_smile:
23. jún 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 Dakujem velmi pekne, si zlata :dizzy_face: Ulozila som si a vyskusame.
23. jún 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha no Davidko asi citil, ze chces ist cvicit, tak ta nechcel pustit, ze jemu sa pacis taka, aka si :grinning:
a mnam, jahodky by som si dala, take so slahackou :dizzy_face:

tu sa Nemci blaznia, postupili, takze tu vytrubuju na tych trubach, uz mi lezu na nervy, aby nezobudili malych :angry:

ja som si dala bicykel, ale po 10min sa Petrik zobudil na dopapanie, tak som musela na 5min prerusit, no potom som este isla na tych 30min. Teraz cakam, kym mm dotelefonuje (prebera so svagrom futbal, ako inak...) a chceli sme trosku sadnut na balkon, ked je tak teplucko, super vzduch a pockat, kym sa Petrik zobudi, prenesiem ho k sebe do obyvky a pojdem spat.

a ako citam, nie sme jedini, kto cez den vela nespava... Zoska, mala sa asi boji, ze jej nieco ujde
:grinning: :wink:
23. jún 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik :grinning: Mozno, noo. Ved ja nechcem drasticky chudnut, len som si tam trosku zatancovat a odreagovat sa chcela. Trosku si pripomenut, co som rada kedysi robila :slight_smile: A jahodky veru mali aj slahacku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jeeej, my tiez chodievame na balkon posedkat a volame to rande :dizzy_face: Dame bud drink, alebo zmrzku, rozne. No a mm shishu. Aj dneska si mm chysta vodnu fajku, no ja som akasi mimo z tohoto vecera. Taky este nebol, odkedy sme dosli z porodnice. Ale musim sa vzchopit, ved este bude isto aj tazsie a s placom, ked pojdu zubky. Som v podstate vdacna za to, ake mame babatko, no asi som nejaka citlifka :sweat_smile: Dam si sprsku a skocim za mm, aspon pridem na ine myslienky.

No ti Nemci... Ked som tam bola na semester, vtedy bola tiez zrovna FIFA a priamo u nich v DE :sweat_smile: Furt chodili trubiaci na autach a vsade kopa vlajok, velke obrazovky pocas zapasov atd. atd., vies si predstavit, kopa hluku :grinning:
23. jún 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od buduceho tyzdna idem davat malu na nocnik. Uvidim, ci sa nam nieco podari
23. jún 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak babce vidim ze mali nespi pridavamsa do klubu a dnes to' bolo s velkym placom
bola som prekladat nechali NAS cakat 20 minut akoze co ze mam dieta doma a sef mi povedal ze som dobre tosta tak akoze Sila nezaplatili lebo asi preto ze mi odniesli od mamy veci tak som sa nasrala a sala si horalku
23. jún 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tosta je tlsta a sala je dala
23. jún 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok