• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@rivatha my uz druhy rok nikam, len na malte :grinning: ale o rok si to vynahradime :wink:
no ja som na tie pekarnicky pocula len same chvaly, ja osobne mam velmi rada domaci chlieb ale netrufam si ho len tak upiect, moja svokra pecie vyborny. No a ta pekarnicka sa da vyuzit aj na ine veci, upecie aj babovku, vianocku, vymiesi cesto na zemle, rozky, kolace, niektore baby v nej robili aj sekanu...
a ked si nahadzes suroviny sama, nie kupovane zmesi, tak ta aj chlebik vyjde lacnejsi :wink:
25. jún 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kase ale nemusim davat, vsak @blumka ? Popucim neskor bananik a je kasa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak toto malu dnes tato naucil akoze mna z nich svihne :slight_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=ZelYWDex9jk
25. jún 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha nemusis...ved som pisala ze ked sa nad tym zamyslim ze co ta kasa dietatu prinasa tak okrem vacsieho zasytenia asi nic :sweat_smile: kase sa daju robit aj doma, rozvaris ovsene vlocky a pridas bananik, alebo rozvaris ryzu a mas ryzovu :wink: a dochutis...
ja som vlastne tie kase davala asi na spestrenie jedalnicka aby to nebolo stale len 4 druhy zeleniny a maso a nejake ovocie dookola to iste..tak som aj kasu prihodila..
25. jún 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Vianockuuu? :dizzy_face: To ja luuubim :dizzy_face: Hmm, znie to dobre, vela veci to zmakne a za lepsi cas istotne ako rucne, bez kopy spinavych misiek. To aj pomiesa a rovno upecie, ak spravne chapem. A domaci chlebik, doteraz si pamatam, ako krasne vonal aj chutil, ked ho mamina upiekla :dizzy_face: Mala by som ju nahovorit na to este, ked jej skonci frmol s prerabkou a malovanim :slight_smile:
25. jún 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, vsetkym vam dakujem za priania, zasa o rok starsia :sweat_smile:
idem precitat co ste popisali...

zuci, prajem krasnu dovolenku :wink:
25. jún 2010 o 22:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana klasicky tata :sweat_smile: somarinky vymyslat :grinning:
25. jún 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Rozumiem uz, dikes :slight_smile: Mnam, ja som si robievala kedysi pre seba ryzovu aj ovsenu. Lakotinka! Tak nejako to na vychode vravite, pravda? :dizzy_face: Ale detickam asi bez cukru, len s ovocim, co? :confused:
25. jún 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana Hahaha :grinning: To je parada, ze uz napodobnuje. Tesim sa na ten cas. Len asi ocinka zavrieme dakam, aby ho somariny neucil :grinning:
25. jún 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha no chlebik alebo vianocku alebo babovku ti aj pomiesa aj upecie, ziadne ine misky, nic..akurat ze ta vianocka nebude zapletena ale bude mat taky tvar ako chlieb...ale uz som citala ze baby nechali umiesit cesto, vybrali, zaplietli a hodili naspat upiect :wink:
ja som na 100% presvedcena ze ju chcem, len skodda ze najblizsi sviatok mam az v novembri..ale mozno si dam predcasny darcek
25. jún 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha jj, ziadny cukor..aj ked tie kupne ho maju...ale ovocie ti dochuti a deti ked nepoznaju sladku chut tak im chuti aj tak :wink:
25. jún 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@loginka este mi tak napadlo, ze ak ti mala nechce velmi papat tak mozno pockaj s kasou, aby toho na nu nebolo vela..tolko novych chuti a konzistencii...
25. jún 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za info, blumka a uzcana....tebe zuci zelam krasnu dovolenku...my toho roku nikam, dostavali sme dom, ja som bez prijmu, takze setrime :sweat_smile:
25. jún 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana jeeej, too robime aj my....aj vyskame na striedacku, a ine pazvuky vydavame, he he,,,
25. jún 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka
hmm, to veru nema. Ale mne to nevadi, my pouzivame na vsetko doma centralne vypinace.

dovolenka: tento rok len SK, lebo ideme investovat do byvania... Petik nam pilil usi, ze on chce domov, kde moze buchat po radiatore kladivom a sklakat a dupotat, tak sme sa konecne odhodlali...
25. jún 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana prijemnu dovcu....a kedy ste nezad>
25. jún 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka idete stavat alebo? a inak dobre dovody :grinning: :grinning:
25. jún 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby s domami ja keby mala nohy dom tiez nejdem na dovcu ;)snad aj to' raz bude
inak este poslednu svokrovsku ze pred odchdom
tak ja o 7 mej ze idem varit viki umrncana nespala tak ju dam do kosika a ona mrnci tak ju uspavam a zvoni PRI dverach svokra ze co tak place chuda ze ju dolu pocuje taj ju vzala na ruky a uhijdala k spanku 15minutovemu a vyzerala som ako neschpna matka ze si ani dieta neviem uspat a velmi som sa drzala aby som jej nepovedala jak smrdi od cigariet Ale len preto ze zajtra odchadzame
25. jún 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chlieb z pekarnicky je vyborny a samozrejme zdravsi, lebo vies, co si tam davas, ziadne Ecka. Mne sa pacia aj niektore kupovane zmesi na chlieb, ale kupujem v Rakusku, nie u nas. 1 kg takej zmesi vyjde na 1 EUR a to je na dva velke chleby.
25. jún 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka , ano, stavat :slight_smile:
ze dobre dovody? take krasne uprimne od takmer 4 r. dietata :slight_smile:

@zucana... krasna je Viki, ako sa snazi, hehe... ockovia su na take somarinky ako stvoreni :slight_smile:
25. jún 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kokso...u nas oliv ucim tie somarinky ja...ale sama si za to moze...uz davnejsie zacala po mne opakovat :grinning:
25. jún 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V sobotu Ale berem itouch ;)
25. jún 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana esteze tak :dizzy_face: :dizzy_face: bru nocku, baby, oliv konecne zalomila, ideme sa ulozit
25. jún 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka jj krasne dovody...mozno keby tie dovody neboli tak vas to ani neprinuti...esteze mame tie deti :dizzy_face:
Nasa Terezka si kazde rano da na plecia ruksak a hovori ze ide do joboty, stavat moj domcek...a ked jej manzel povie ze ide na stavbu, tak ona ze: "na moj domcek?" :sweat_smile:
@blumka dobru, idem aj ja..caka ma tazka noc
Dneska mame nocnu ? :grinning:
viki opakuje uz od 3tieho mesiaca Ale veru len voloviny
inak som dnes musela dat kortizonovu mast nechcela Ale Po tyzdni uz musela Ale uz nedam! :pensive:
@zucana ja ani neviem odkedy opakuje a brmka...som myslela, ze to kaze nase babo robiiii :slight_smile: naco je ta masticka? precitam uz z mobilu
25. jún 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumka presne tak....aj ked stavanie domu nas stalo kopec usilia, nervov a trpezlivosti, vsetko sme robili na dialku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a teraz sa nevieme vynadivat, taky sme na nas pysny :wink:
25. jún 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa oliv je uz horeee, a usmieva sa a saskuje....asi je na baterky
25. jún 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia411 A kde ste stavali ?
Na ekzem olif na tu jej cervenosuchy ekzem ale radsej dam nasu holtovu mast
25. jún 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok